- 44 years
- Brno-Královo Pole
- 109 users have already contacted her
- Activity 14 days ago
- Střední zdravotní škola
- Veterinární a farmaceutická univerzita v Brně, Fakulta veterinární hygieny a ekologie,obor: bezpečnost a kvalita potravin
- Ironing
- Window cleaning
- Car cleaning
Slavka M. PREMIUM
400 Kč/hour
- (6)
- 44 years
PREMIUM
When rated, then 4.0 and higher
Verification at least the second grade
Bookings without worries
Faster thanks to the app
She has passed video verification
more about video verificationID card checked
check against duplicate registrations · validation date verification
Verified e-mail and phone number
Verified address
Verified identity
Criminal Record
documented online · at the time of inspection not older than 3 months
About me
Jsem spolehlivá, pracovitá, pečlivá žena, na kterou se dá spolehnout. Jsem matkou 2 dětí. Mám zkušenosti s úklidem firem, domácností- žehlení, umývání oken. Uklízím přednostně ve městech: Kuřim, Blansko a blízké okolí, větší úklidy Brno a blízké okolí.Můžu vystavit fakturu za práci.
Usual availability
Languages
Čeština, Deutsch, and Slovak
čeština- rodilý mluvčí, němčina- pokročilý
Care under the Social Services Law
I also provide services under the Social Services Law (z.č.108/2006 Sb.
Download the document
Hlídačky.cz do not check that the document entitles the sitter to provide social services under Law No z.č.108/2006 Sb.
Where clean:
Primary city: Jihomoravský » Brno » Brno-Královo Pole » Brno-Královo Pole
Where am I available too?: Blansko, Jihomoravský kraj
Na obou adresách jsem denně. Jsem mobilní, odjíždím 30 km v okolí Blanska.

Reviews
Alena12/09/2025Senior care
Pani Slávku mohu jen doporučit
Velmi milá vstřícná empatická a ochotná
Velky profesionál
S péčí o me rodiče jsem byla velice spokojena
Ivana J.17/04/2025Babysitting - via this platform
Ráda bych vyjádřila velké poděkování a vděčnost paní Slávce, která mi a mé mamince poskytla tu největší možnou odbornou i lidskou podporu a péči. Měla jsem obavu ohledně návratu mé maminky z nemocnice domů do domácí péče, v nemocnici byla 6 měsíců. Už při telefonickém domlouvání jsem pocítila velkou a opravdovou podporu, která mi obrovsky pomohla. Bylo nám s ní taky lidsky moc příjemně a vím, že se mohu na její pomoc spolehnout s naprostou důvěrou a těšit se na její maximální péči i na její samotnou společnost. IJ, Brno 17.4. 2025
Kateřina V.16/04/2025Cleaning
Paní Slávka je velice přijemná, schopná a pečlivá. Poradí si se vším. Je s ní skvělá domluva a je na ni spoleh a sálá z ní pohoda a dobrá energie. Mohu jen doporučit👌
Lea K.06/03/2025Cleaning
Se Slávkou jsem byla spokojená, chodila k nám pravidelně, měla takové to dobré oko, co by ještě bylo potřeba. Okolo lítal syn a moc hezky na něj reagovala.
Gerlinda S.12/02/2025Senior care
S ,,hlídačkou,, jsem velmi spokojena. Již delší dobu jsem sháněla dopomoc k tatínkovi, který je imobilní. Když jsem natrefila na Slávku, měla v profilu vše, co jsem potřebovala. Jsem velmi ráda, že jsem ji oslovila. Paní Slávka je velmi empatická a hlavně erudovaná. Po její návštěvě je tatínek uvolněný, dokáže sám sedět..Paní Slávka ho rehabilituje, masíruje, krmí, pečuje o čistotu, prostě si ví rady se vším. Vychází vstříc i mým požadavkům, pomůže, poradí. Po několika návštěvách jsme se rozhodli a paní Slávce jsme předali klíč od domu, může tedy přicházet kdykoli má čas. Je velmi zodpovědná, kvalifikovaná, vstřícná. Její osobní přístup ke starým lidem si velmi cením.
Vít Š.20/11/2024Cleaning
Mohu jen doporučit, paní je velice pečlivá a schopná. Spokojenost :)