Iya
14 reviews
  • 49 years
  • Praha
  • 159 users have already contacted her
  • Activity 10 days ago
  •  Visoka škola-kuchař Úst-Kamenogorsk
  •  Pedagogické univerzity-trenér Úst-Kamenogorsk
  •  ironing
  •  cleaning windows
Languages

Iya D.

300 Kč/hour

  • (14)
  • 49 years

She passed document verification (ID or DL)

check against duplicate registrations · validation date verification

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Lukas B.17/06/2022Cleaning

Paní Iya je svérázná a pracovitá, umí si sama poradit a najde i ten nejmenší chuchvalec prachu. Doporučí své oblíbené prostředky, přičemž využije i starý kartáček na zuby k úklidu. Jsem vděčný, že jsem našel velmi schopnou paní na úklid, která můj byt učiní čistý každý týden.


Aneta H.16/05/2022Cleaning

Pani Iya u nas byla uklidit o vikendu o mohu jen doporucit. Pani byla moc mila, uklizeno bylo super i mista se kterymi bych bezne nepocitala. Mohu jen doporucit.


Chi L.20/03/2022Cleaning

Byli jsme moc spokojeni s generalnim uklidem.Vse precizne a detailne uklizene. Budeme urcite chtit vyuzit jeji sluzbu i do budoucna.


EW28/01/2022Cleaning

Iya is a fantastic cleaner who takes great care with her cleaning duties and has exceptional attention to detail. She is 5 Star!


Markéta B.22/01/2022Cleaning

Iya je velice spolehlivá, pečlivá a s úklidem jsme vždy velice spokojeni. Kromě skvělého úklidu je Iya také velmi příjemá a u našich děti velmi oblíbená. Mohu také doporučit generální úklidy, které vždy výborně odvede.


Táňa C.17/01/2022Cleaning

Paní Iya u nás uklízí už více než 1 rok a jsme velmi spokojeni. Za celou dobu se nestalo, že by bylo něco v nepořádku. Iya umí sama poznat, kde je třeba uklidit více a co je třeba vyřešit. Vždy se těším na návrat domů, že je krásně čisto a vypráno. Iya je rychlá a pečlivá. Všem mohu Iyu doporučit.


Lukáš B.13/01/2022Cleaning

Jsme velice s paní spokojeni. Je dochvilná,pečlivá,kompletní úklid i žehlení je na 1+
Zatím je u nás třetí měsíc,vždy 1x týdně a neměli jsme jedinou výtku,nebo připomínku.
Mohu jen doporučit.


Martina F.05/03/2021Cleaning

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za zprostředkování kontaktu s paní Iyou. Je to sympatická, rázná žena, kterou uklízení zjevně baví a věnuje se mu s velkou energií a pečlivostí, nic neodflákne. U mě ji čekal dosti velký úkol – provést generální úklid místnosti, kde žije starší pán, který úklid zanedbával několik měsíců, takže to paní Iya neměla snadné, ale povedlo se jí to na výbornou, pokoj potom přímo voněl čistotou a koupelna také. Jsem s ní velmi spokojena. Určitě si jí objednám zase.


Marta R.28/07/2020Cleaning

S paní mám výbornou zkušenost, zcela doporučuji.


Vítek Č.13/07/2020Cleaning

Paní Iya je skvělá, skromná a velmi pečlivá. Uklidí i to, co by vás nenapadlo.


Tomas B.16/01/2020Cleaning

Iya u nás uklízí již pravidelně 1x týdně několik měsíců. Jsme moc rádi, že se nám podařilo sehnat někoho, kdo je schopen samostatně zvládnout úklid celého bytu s velkou pečlivostí a postarat se zároveň o detaily. Iya je aktivní a sama ihned pozná, co je potřeba udělat navíc. Máme 2 malé děti, které mají Iyu moc rády, i když jí neustále přidělávají další práci :) Výsledkem je vždy krásně uklizený byt, ve kterém se cítíme moc dobře.


Martina S.10/01/2020Cleaning

Iya je jedna z najlepsich upratovaciek aku som kedy mala ( a nebolo ich malo). Zodpovedna, precizna, samostatna, sikovna. Chodi k nam upratovat pravidelne a dufam, ze pre nas bude pracovat velmi dlhu dobu. Odporucam Iyu kazdemu, kto ma zaujem o perfektny pravidelny uklid.


Jan P.23/08/2019Cleaning

S paní Iyou jsem naprosto spokojen, uklízí velice precizně a poctivě (v porovnání s mnohými kolegyněmi).


Lucie J.10/06/2019Cleaning

Paní Iya u nás byla zatím jen několikrát, ale jsme s ní naprosto spokojení!!!


About me

I'm 53years old.I have experience in cleaning work 25years.I worked in famous VIP families. Work experience: cleaning, washing,ironing, I know how to properly care for branded expensive things, I know how to take care of a very large wardrobe (5-10 thousand pieces of things put on a tablet), decomposition of things in the closet by color and season. I know how to properly pack suitcases for a business trip / trip / vacation. Changed skeins, seasonal washing of windows, general cleaning.I am good, communicable, hardworking, conflict-free, I love children. She worked for 5 years as a manager in a private villa. I know how to get the personnel right and manage them. Meeting of VIP-guests and their location in the villa, arrangement of small buffets.Paying communal bills, handing out salaries to employees.

Availability

Pondělí,čtvrtek,sobota


Current calendar is not availaible

Languages

Čeština, English, and Russian

Čeština

Where clean:

Primary city: Praha » Praha 4