image

250 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 69 uživatelů
  • Aktivní před asi 3 hodinami
  •  Visoka škola-kuchař Úst-Kamenogorsk
  •  Pedagogické univerzity-trenér Úst-Kamenogorsk
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Iya D.

  • (7)
  • 49 let

Hodnocení

Martina F.05/03/2021Úklid domácnosti

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za zprostředkování kontaktu s paní Iyou. Je to sympatická, rázná žena, kterou uklízení zjevně baví a věnuje se mu s velkou energií a pečlivostí, nic neodflákne. U mě ji čekal dosti velký úkol – provést generální úklid místnosti, kde žije starší pán, který úklid zanedbával několik měsíců, takže to paní Iya neměla snadné, ale povedlo se jí to na výbornou, pokoj potom přímo voněl čistotou a koupelna také. Jsem s ní velmi spokojena. Určitě si jí objednám zase.


Marta R.28/07/2020Úklid domácnosti

S paní mám výbornou zkušenost, zcela doporučuji.


Vítek Č.13/07/2020Úklid domácnosti

Paní Iya je skvělá, skromná a velmi pečlivá. Uklidí i to, co by vás nenapadlo.


Tomas B.16/01/2020Úklid domácnosti

Iya u nás uklízí již pravidelně 1x týdně několik měsíců. Jsme moc rádi, že se nám podařilo sehnat někoho, kdo je schopen samostatně zvládnout úklid celého bytu s velkou pečlivostí a postarat se zároveň o detaily. Iya je aktivní a sama ihned pozná, co je potřeba udělat navíc. Máme 2 malé děti, které mají Iyu moc rády, i když jí neustále přidělávají další práci :) Výsledkem je vždy krásně uklizený byt, ve kterém se cítíme moc dobře.


Martina S.10/01/2020Úklid domácnosti

Iya je jedna z najlepsich upratovaciek aku som kedy mala ( a nebolo ich malo). Zodpovedna, precizna, samostatna, sikovna. Chodi k nam upratovat pravidelne a dufam, ze pre nas bude pracovat velmi dlhu dobu. Odporucam Iyu kazdemu, kto ma zaujem o perfektny pravidelny uklid.


Jan P.23/08/2019Úklid domácnosti

S paní Iyou jsem naprosto spokojen, uklízí velice precizně a poctivě (v porovnání s mnohými kolegyněmi).


Lucie J.10/06/2019Úklid domácnosti

Paní Iya u nás byla zatím jen několikrát, ale jsme s ní naprosto spokojení!!!


O mně

Je mi 50 let.Mam zkušenosti v práce úklid 22roky,hlídání děti 10let.Jsem pracovala v jiných rodinách.Delala úklid,vařené jídlo,přála /zihlela/převlékála přádlo.Kupovala nějaký věci a potraviny pro rodinu v kterou pracovala.Jsem dobra,komunikabelna,pracovitý,bezkonfliktna,miluji děti.Sekret rodiny neprozrazovaji.

Kdy má čas

Pondělí,čtvrtek,sobota


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina a Ruština

Čeština

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 4