image

260,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 134 parents
 • Activity 3 months ago
 •  Gymnázium
 •  FF UK, obor sociologie
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 2 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Veronika S.

 • (5)
 • 35 years
 • 5 years experience

Reviews

Lenka C.15. April 21:48Babysitting - via this platform

Veronika hlídala pravidelně po dobu 8 měsíců naše 2 syny (2,5 a 4 roky). Kluci si ji oblíbili hned po prvním setkání a pokaždé se na ni moc těšili.
Veronika je trpělivá, spolehlivá, umí děti zaujmout a nadchnout pro každou hru. Jedná s nimi, jako s “parťáky”.
Doporučuji!


Barbara N.21. June 16:44Babysitting - via this platform

Veronika mi hlídala ročního synka. Byla s ní naprosto bezproblémová komunikace, vyšla ve všem vstříct, na místě byla s předstihem a působí velmi dobře, zodpovědně a sympaticky.


Andrea C.21. March 15:57Babysitting - via this platform

Veronika hlídá pravidelně našeho dvouletého syna už více než půl roku a my jsme za to moc rádi. Syn si ji oblíbil a pokaždé se na ni těší.


Aneta B.29. June 15:18Babysitting - via this platform

Verča pravidelně nám hlídá syna (18m). Je milá, spolehlivá, chodí vždy včas, na zprávy odpovídá rychle, s dětmi to umí - syn s ní rád odchází a vrací se vyběhaný a vysmátý. Můžu jen doporučit.

Aneta B.


Jirka S.24. June 15:05Babysitting - via this platform

Slečna Veronika strávila s našimi dvěma dětmi (2,5 a 1 rok), téměř celou sobotu. To jakým způsobem k dětem přistupuje je úžasné. Starší synek je hodně aktivní a mohu říct, že jsme se během toho dne od Veroniky dozvěděli hodně o tom jak s ním komunikovat. Myslím, že je skvělé, když má někdo přirozenou lásku k dětem, která se opírá zároveň o tak výbornou schopnost s nimi komunikovat. Velice doporučuji i pokud se chcete dozvědět co třeba dělat jinak. Stačí se jen dívat. :)

Jirka S.


About me

Children inspire me, I like being with them very much. I have been working with children since my student's years. I had worked in a center for gypsy children, I have been working as a lector of different out of school activities for children from 4 years of age.

Currently I work at the art school in Letná, where I teach dance and creative courses, both children and adults, group and individual. During the week I have free capacity which I would like to spend with meaningful work with children. Over the last four years, I've been babysitting mostly 1-4 year old children, which I like to work with the most .

I am graduated in sociology, I have knowledges in psychology and children developmental psychology and also in pedagogy and education. In 2017 I had successfully completed psychotherapeutic training in dance movement therapy - using dance and movement for therapeutic purposes.

Availability

Milí rodiče,

nabízím vám volnou kapacitu zejména pro krátkodobá a nárazová hlídání, převážně podle termínů uvedených v kalendáři - většinou přes den (dopoledne/ odpoledne dřívější časy), výjimečně o víkendu, večery zpravidla nemohu. Možnosti dlouhodobého pravidelného hlídání jsou pro mne momentálně značně omezené, pokud ale potřebujte pár hodin, zkuste se ozvat, třeba najdeme společně řešení.

Neváhejte mne kontaktovat i ohledně časů hlídání které nejsu uvedené v kalendáři - domluvená hlídání a další pracovní aktivity se mi často mění a ne vždy vše stihnu hned aktualizovat online.

Těším se na vaše děti!


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

4 years

toddlers

4 years

preschoolers

5 years

schoolers

4 years

teens

4 years

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, and Food Allergies

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Czech, English, and German

Agličtina na úrovni pokročilý (studovala jsem v angličtině). Rozumím dobře také německy, jen jsem němčinu dlouho aktivně nepoužívala (tzn. potřebovala bych se trochu rozmluvit). Mám základy ruštiny.

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 6