image

220 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 120 rodičů
 • Aktivní před asi měsícem
 •  Gymnázium
 •  FF UK, obor sociologie
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Veronika S.

 • (5)
 • 34 let
 • 4 roky zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Lenka C.15. duben 21:48Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Veronika hlídala pravidelně po dobu 8 měsíců naše 2 syny (2,5 a 4 roky). Kluci si ji oblíbili hned po prvním setkání a pokaždé se na ni moc těšili.
Veronika je trpělivá, spolehlivá, umí děti zaujmout a nadchnout pro každou hru. Jedná s nimi, jako s “parťáky”.
Doporučuji!


Barbara N.21. červen 16:44Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Veronika mi hlídala ročního synka. Byla s ní naprosto bezproblémová komunikace, vyšla ve všem vstříct, na místě byla s předstihem a působí velmi dobře, zodpovědně a sympaticky.


Andrea C.21. březen 15:57Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Veronika hlídá pravidelně našeho dvouletého syna už více než půl roku a my jsme za to moc rádi. Syn si ji oblíbil a pokaždé se na ni těší.


Aneta B.29. červen 15:18Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Verča pravidelně nám hlídá syna (18m). Je milá, spolehlivá, chodí vždy včas, na zprávy odpovídá rychle, s dětmi to umí - syn s ní rád odchází a vrací se vyběhaný a vysmátý. Můžu jen doporučit.

Aneta B.


Jirka S.24. červen 15:05Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Slečna Veronika strávila s našimi dvěma dětmi (2,5 a 1 rok), téměř celou sobotu. To jakým způsobem k dětem přistupuje je úžasné. Starší synek je hodně aktivní a mohu říct, že jsme se během toho dne od Veroniky dozvěděli hodně o tom jak s ním komunikovat. Myslím, že je skvělé, když má někdo přirozenou lásku k dětem, která se opírá zároveň o tak výbornou schopnost s nimi komunikovat. Velice doporučuji i pokud se chcete dozvědět co třeba dělat jinak. Stačí se jen dívat. :)

Jirka S.


O mně

S dětmi jsem si vždy dobře rozuměla, inspirují mne, jsem s nimi moc ráda. S prací s dětmi mám bohaté, dlouholeté zkušenosti, této práci se věnuji již od svých studentských let. Pracovala jsem v nízkoprahovém centru pro romské děti, věnovala jsem se doučování dětí ze ZŠ, vedla jsem různé zájmové kroužky pro děti ve věku od 4 let..

V současné době pracuji ve škole umění na Letné, kde učím tanec a kreativní kurzy, děti i dospělé, vedu kroužky pro děti od 4 let, skupinové i individuální. V průběhu týdne mám volný čas i pro další pracovní aktivity, který bych ráda strávila smysluplnou prací s dětmi. V posledních třech letech hlídám převážně děti ve věku 1 až 4 roky, s nimiž mne to obzvlášť baví.

Vystudovala jsem sociologii, mám znalosti v oblasti psychologie i vývojové psychologie dětí, i v oblasti pedagogiky. Mám ukončený psychoterapeutický výcvik v tanečně pohybové terapii - využití tance a pohybu pro terapeutické účely.

Kdy má čas

Milí rodiče,

aktuálně nabízím volnou kapacitu zejména pro krátkodobá a nárazová hlídání, podle termínů uvedených v kalendáři - převážně přes den, výjimečně o víkendu, večery obvykle nemohu. Možnosti dlouhodobého pravidelného hlídání jsou pro mne momentálně značně omezené, pokud ale potřebujte pár hodin, zkuste se ozvat, třeba najdeme společně řešení.

Neváhejte mne kontaktovat i ohledně časů hlídání neuvedených v kalendáři - domluvená hlídání a další pracovní aktivity se mi často mění a ne vždy vše stihnu hned aktualizovat online.

Těším se na vaše děti!


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

3 roky

batolata

3 roky

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

4 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Agličtina na úrovni pokročilý (studovala jsem v angličtině). Rozumím dobře také německy, jen jsem němčinu dlouho aktivně nepoužívala (tzn. potřebovala bych se trochu rozmluvit). Mám základy ruštiny.

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 6