image

350 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 215 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 14 dny
 •  Gymnázium
 •  FF UK, obor sociologie
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
Jazyky

Veronika S.

 • (6)
 • 38 let
 • 7 let zkušeností s hlídáním

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Ilona V.19/08/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Veronika je skvělá, milá, pozorná a usměvavá. S naší osmiměsíční holčičkou si hned rozuměly a vše proběhlo hladce.

Děkuji ještě jednou!


Lenka C.15/04/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Veronika hlídala pravidelně po dobu 8 měsíců naše 2 syny (2,5 a 4 roky). Kluci si ji oblíbili hned po prvním setkání a pokaždé se na ni moc těšili.
Veronika je trpělivá, spolehlivá, umí děti zaujmout a nadchnout pro každou hru. Jedná s nimi, jako s “parťáky”.
Doporučuji!


Barbara N.21/06/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Veronika mi hlídala ročního synka. Byla s ní naprosto bezproblémová komunikace, vyšla ve všem vstříct, na místě byla s předstihem a působí velmi dobře, zodpovědně a sympaticky.


Andrea C.21/03/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Veronika hlídá pravidelně našeho dvouletého syna už více než půl roku a my jsme za to moc rádi. Syn si ji oblíbil a pokaždé se na ni těší.


Aneta B.29/06/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Verča pravidelně nám hlídá syna (18m). Je milá, spolehlivá, chodí vždy včas, na zprávy odpovídá rychle, s dětmi to umí - syn s ní rád odchází a vrací se vyběhaný a vysmátý. Můžu jen doporučit.

Aneta B.


Jirka S.24/06/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Veronika strávila s našimi dvěma dětmi (2,5 a 1 rok), téměř celou sobotu. To jakým způsobem k dětem přistupuje je úžasné. Starší synek je hodně aktivní a mohu říct, že jsme se během toho dne od Veroniky dozvěděli hodně o tom jak s ním komunikovat. Myslím, že je skvělé, když má někdo přirozenou lásku k dětem, která se opírá zároveň o tak výbornou schopnost s nimi komunikovat. Velice doporučuji i pokud se chcete dozvědět co třeba dělat jinak. Stačí se jen dívat. :)

Jirka S.


O mně

S dětmi jsem si vždy dobře rozuměla, inspirují mne, jsem s nimi moc ráda. S prací s dětmi mám bohaté, dlouholeté zkušenosti, této práci se věnuji již od svých studentských let. Pracovala jsem v nízkoprahovém centru pro romské děti, věnovala jsem se doučování dětí ze ZŠ, vedla jsem různé zájmové kroužky pro děti ve věku od 4 let..

Mým hlavním posláním je práce s lidmi, které provázím na jejich cestě jako terapeut a lektor. Ve své terapeutické praxi pracuji s tělem a pohybem, vedu lekce tance a tvorby, seberozvojové kurzy pro dospělé, příležitostně i pro děti od 4 let, skupinové i individuální. V průběhu týdne mám volný čas i pro další pracovní aktivity, který bych ráda strávila smysluplnou prací s dětmi. V posledních pěti letech pracuji převážně s dětmi ve věku 1 až 4 roky, s nimiž mne to obzvlášť baví.

Vystudovala jsem sociologii, mám znalosti v oblasti psychologie i vývojové psychologie dětí, i v oblasti pedagogiky. Mám ukončený psychoterapeutický výcvik v tanečně pohybové terapii - využití tance a pohybu pro terapeutické účely, provozuji terapeutickou praxi.

Pozn.: Upozorňuji rodiče že vzhledem ke své aktuálně horší imunitě a zároveň péči o 95 letou babičku v tuto chvíli nehlídám děti které jsou nemocné nebo nachlazené. Díky za pochopení.

Kdy má čas

Milí rodiče,

Aktuálně jsem k dispozici pouze pro krátkodobá a narázová hlídání. Moje kapacita pro dlouhodobá pravidelná hlídání je zcela zaplněna. Může se to samozřejmě změnit, ale pokud hledáte pravidelné hlídání se startem na podzim, oslovte raději někoho jiného z místních chův.

Vážím si vaší důvěry, kterou ve mně vkládáte, když se mi ozýváte.

Neváhejte mne kontaktovat i ohledně časů hlídání, které nejsou uvedené v kalendáři - domluvená hlídání a další pracovní aktivity se mi často mění a ne vždy vše stihnu hned aktualizovat online.

Těším se na vaše děti. :-)Kalendář naposledy aktualizován před 12 dny

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

7 let

batolata

7 let

předškoláci

7 let

dětský školní věk

7 let

náctiletí

7 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Agličtina na úrovni pokročilý (studovala jsem v angličtině). Rozumím dobře také německy, jen jsem němčinu dlouho aktivně nepoužívala (tzn. potřebovala bych se trochu rozmluvit). Mám základy ruštiny.

Kurzy

Čtyřletý psychoterapeutický výcvik (expresivní forma terapie - tanečně pohybová terapie)

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 6