Iva
6 reviews
 • 21 years experience
 • 56 years
 • Dolní Kounice
 • She has already been contacted by 224 parents
 • Activity about 6 hours ago
 •  SPS oděvní, masáže, kosmetika, vizážistika.
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 10 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
Languages

Iva D.

250 Kč/hour

 • (6)
 • 56 years
 • 21 years experience

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

maturitní vysvědčení

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Petra J.02/08/2021Babysitting - via this platform

Nyní již s manželkou Petrou jsme potřebovali hlídání našeho syna Matyáška (2.5 roku) na naší svatbě 17.7. O to víc jsme byli nervózní, neboť syn je na nás v současné době hodně fixován a nedokázali jsme si představit, že jej bude hlídat "cizí" paní a hrát si s ním. K našemu překvapení paní Danielovou velice dobře přijal, skamarádili se a co se týká přístupu, naprosto profesionální výkon. Jedná se o velice příjemnou a milou paní. Můžeme vřele doporučit všem :)


Petra H.14/03/2021Senior care

Paní Iva dělá už přes rok společnost mojí 95 leté babičce. Ta byla zpočátku nedůvěřivá, ale brzy si Ivu oblíbila a nyní se těší na každou její návštěvu, při které vždy velmi ožije. Paní Ivu mohu vřele doporučit.


Petra K.07/03/2021Babysitting - via this platform

Ráda bych tímto doporučila Ivu jako chůvu pro děti všech věkových skupin, v našem případě v péči o děti v kojeneckém a batolecím období.

Ivanka byla naše chůva přes rok a půl a starala se o naše dvojčata téměř denně 8,5 hodiny, než děti nastoupily na denní dochazku. Ivanka byla s dětmi nejen skvělá, ale hlavně zodpovědná a pozorná. Brala děti na procházky a do parku, připravovala jim celodenní jídlo a dodržovala jejich spací režim. Dále, dbala na udržování čistého a bezpečného prostředí. Vždy důsledně dorazila v určený čas, připravená postarat se o naše dětmi, v klidu a pohodě a s úsměvem na tváři, i v těch případech kdy děti nebyly v nejlepším rozpoložení.

Jsem přesvědčena, že Ivanka by pro Vás byla skvělou volbou. Díky svým zkušenostem, své zralosti a vynikajícímu úsudku jsem vždy byla přesvědčená, že moje děti jsou v bezpečí a je o ně dobře postaráno. Pokud se Ivanku rozhodnete najmout, můžete si být jisti, že je jedna z nejlepších pečovatelek v Brně a okolí.

Musím dodat, s výběrem chůvy jsem byla velmi pečlivá a zájemkyň bylo několik, ale jenom ona mi ukázala správný vztah k dětem a empatii k jejich chování a ujala se svého úkolu s citem a láskou.


Jana D.03/03/2021Babysitting - via this platform

Paní Iva hlídá mého syna od jeho třech měsíců. Musím říct, že to pro mě nebylo jako pro matku úplně lehké...nicméně paní Iva je úžasná! Dnes je synovi rok a 8 měsíců a je s ní hrozně spokojený. Pravidelně chodí na procházky, hrají si, tancují, zpívají... za celou dobu, co k nám paní Iva chodí hlídat jsem nenašla syna bezprizorně sedícího u televize... ba naopak :) vždy když přijdu z práce, tak jim přeruším nějaký program, který mají vymyšlený. Iva se Vašemu dítěti bude opravdu věnovat a ne “jen ho hlídat”. Má mé velké doporučení a děkuji za ni!


Noelia B.10/12/2018Babysitting - via this platform

Iva přijede doma a hlidá naší dcera, ktera má 3 měsice. Ona je trpělivá, vždy se usmívá a je milá s dcerou. Je taky flexibilní a našě dcera už má ji moc ráda. Jsme velmi spokojeni.


Pavla K.20/08/2015Babysitting - via this platform

S paní Ivou jsem vždy spokojená, hlídá mi 2 batolata a vše je vždy úplně v pohodě. Ani se jim od ní občas nechtělo domů. Jsme stále v kontaktu hlídání u ní budu nadále využívat. Pavla


About me

Zdravím vás, milí rodiče,
Dovolte mi, abych se krátce představila. Jsem máma dvou hochů a jednoho děvčete. Své děti jsem vychovala podle mého nejlepšího vědomí a svědomí.
Protože vím, jak náročná je výchova a péče o děti, dělá mi radost pomáhat rodičům s jejich dětmi, ke kterým mám pozitivní vztah. Společný čas beru s radostí a velmi zodpovědně. Během dne děti nejen hlídám, ale věnuji se jim jako dětem ve školce a nebo ve škole. Zpíváme, hrajeme si, tančíme, malujeme, stavíme z kostek, učíme se nové věci a pod. Rozvíjím jejich potenciál. Jsem schopná doučovat děti na ZŠ. Mohu pomáhat s českým jazykem dětem cizích národností. Mám bohaté zkušenosti s léčivým dotekem a masážemi.
Jsem čestná, laskavá, dokáži se vcítit do situace. Jsem aktivní řidič osobního auta. Ze zkušenosti vím, že si mě děti velmi rychle oblíbí. Dokáži rychle reagovat na jejich potřeby. Preferuji hlídání více počtu dětí. Jsem ochotna vypomoci s přípravou jídla a s drobnými pracemi v domácnosti( úklid myčky, žehleni).
Odměna za hodinové hlídaní je 250 kč při hlídání jednoho dítěte plus doprava. Na hlídání většího počtu dětí nebo celodenním hlídání se můžeme domluvit podle věku děti.
Minimální společný čas 3 hodiny denně. Zrušení domluveného hlídání prosím nejméně 48 předem. Méně než 48h před danou dohodou, prosím o úhradu v plné výši. Zrušení hlídání na delší dobu než jeden den a zachování dohody, prosím o náhradu 50%. Děkuji, že respektujete osobní společné dohody a spolehlivost.
Těším se na společný čas s vašemi dětmi.
Iva

Availability

V současné době jsem volná, pokud jsem vás zaujala, můžete mi zavolat nebo napsat zprávu, děkuji. IvaCalendar last updated before 20 days

General Experience

infants

15 years

toddlers

15 years

preschoolers

10 years

schoolers

10 years

teens

10 years

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Epilepsy, and Special needs

Logopedie, masáže dětí během nemoci a po nemoci. Můj web |link hidden|

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

výuka českého jazyka popř angličtiny, ruštiny, němčiny.

Tutoring children

Mathematics

Czech language

Individual
general preparation

Languages

Čeština, German, French, Russian, and Slovak

Němčina a ruština- středně pokročilá. Učím se anglicky a francouzsky

Certification

Masáže

photos

Where babysit

Primary city: Dolní KouniceWhere am I available too?: RajhradPracuji hlavně v okolí mého bydliště, dále Brno venkov, Brno město, okres Znojmo a Břeclav