Iva
6 hodnocení
 • 21 let zkušeností s hlídáním
 • 53 let
 • Dolní Kounice
 • Kontaktovalo ji už 203 rodičů
 • Aktivní před 24 hodinami
 •  SPS oděvní, masáže, kosmetika, vizážistika.
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Iva D.

240 Kč/h

 • (6)
 • 53 let
 • 21 let zkušeností s hlídáním

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

maturitní vysvědčení

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Petra J.02/08/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Nyní již s manželkou Petrou jsme potřebovali hlídání našeho syna Matyáška (2.5 roku) na naší svatbě 17.7. O to víc jsme byli nervózní, neboť syn je na nás v současné době hodně fixován a nedokázali jsme si představit, že jej bude hlídat "cizí" paní a hrát si s ním. K našemu překvapení paní Danielovou velice dobře přijal, skamarádili se a co se týká přístupu, naprosto profesionální výkon. Jedná se o velice příjemnou a milou paní. Můžeme vřele doporučit všem :)


Petra H.14/03/2021Péče o seniory

Paní Iva dělá už přes rok společnost mojí 95 leté babičce. Ta byla zpočátku nedůvěřivá, ale brzy si Ivu oblíbila a nyní se těší na každou její návštěvu, při které vždy velmi ožije. Paní Ivu mohu vřele doporučit.


Petra K.07/03/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Ráda bych tímto doporučila Ivu jako chůvu pro děti všech věkových skupin, v našem případě v péči o děti v kojeneckém a batolecím období.

Ivanka byla naše chůva přes rok a půl a starala se o naše dvojčata téměř denně 8,5 hodiny, než děti nastoupily na denní dochazku. Ivanka byla s dětmi nejen skvělá, ale hlavně zodpovědná a pozorná. Brala děti na procházky a do parku, připravovala jim celodenní jídlo a dodržovala jejich spací režim. Dále, dbala na udržování čistého a bezpečného prostředí. Vždy důsledně dorazila v určený čas, připravená postarat se o naše dětmi, v klidu a pohodě a s úsměvem na tváři, i v těch případech kdy děti nebyly v nejlepším rozpoložení.

Jsem přesvědčena, že Ivanka by pro Vás byla skvělou volbou. Díky svým zkušenostem, své zralosti a vynikajícímu úsudku jsem vždy byla přesvědčená, že moje děti jsou v bezpečí a je o ně dobře postaráno. Pokud se Ivanku rozhodnete najmout, můžete si být jisti, že je jedna z nejlepších pečovatelek v Brně a okolí.

Musím dodat, s výběrem chůvy jsem byla velmi pečlivá a zájemkyň bylo několik, ale jenom ona mi ukázala správný vztah k dětem a empatii k jejich chování a ujala se svého úkolu s citem a láskou.


Jana D.03/03/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Iva hlídá mého syna od jeho třech měsíců. Musím říct, že to pro mě nebylo jako pro matku úplně lehké...nicméně paní Iva je úžasná! Dnes je synovi rok a 8 měsíců a je s ní hrozně spokojený. Pravidelně chodí na procházky, hrají si, tancují, zpívají... za celou dobu, co k nám paní Iva chodí hlídat jsem nenašla syna bezprizorně sedícího u televize... ba naopak :) vždy když přijdu z práce, tak jim přeruším nějaký program, který mají vymyšlený. Iva se Vašemu dítěti bude opravdu věnovat a ne “jen ho hlídat”. Má mé velké doporučení a děkuji za ni!


Noelia B.10/12/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Iva přijede doma a hlidá naší dcera, ktera má 3 měsice. Ona je trpělivá, vždy se usmívá a je milá s dcerou. Je taky flexibilní a našě dcera už má ji moc ráda. Jsme velmi spokojeni.


Pavla K.20/08/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Ivou jsem vždy spokojená, hlídá mi 2 batolata a vše je vždy úplně v pohodě. Ani se jim od ní občas nechtělo domů. Jsme stále v kontaktu hlídání u ní budu nadále využívat. Pavla


O mně

Zdravím vás milí rodiče,
Vychovala jsem tři děti. Ráda pomáhám rodičům s jejich dětmi, protože mám děti velmi rada. Společný čas beru s radostí a velmi zodpovědně. Během společného času děti nejen hlídám, ale věnuji se jim jako dětem ve školce a nebo ve škole. Zpíváme, hrajeme si, tančíme, malujeme, stavíme z kostek, učíme se nové věci a pod. Rozvíjím jejich potenciál. Jsem schopná děti na ZŠ doučovat. Mohu pomáhat s českým jazykem dětem cizích národností. Mám bohaté zkušenosti s léčivým dotekem a masážemi.
Jsem čestná, laskavá, dokáži se vcítit do situace. Jsem aktivní řidič osobního auta. Ze zkušenosti vím, že si mě děti velmi rychle oblíbí. Dokáži rychle reagovat na jejich potřeby. Preferuji hlídání více počtu dětí.Jsem ochotna vypomoci s přípravou jídla a s drobnými pracemi v domácnosti( úklid myčky, žehleni).
Odměna za hodinové hlídaní je 240 kč při hlídání jednoho dítěte plus doprava. Na hlídání většího počtu dětí nebo celodenním hlídání se můžeme domluvit podle věku děti.
Minimální společný čas 3 hodiny denně. Zrušení domluveného hlídání prosím nejméně 24h předem. Méně než 24h před danou dohodou, prosím o úhradu v plné výši. Zrušení hlídání na delší dobu než jeden den a zachování dohody, prosím o náhradu 50%. Děkuji rodičům, že respektují můj čas.
Těším se na spolupráci s těmi, kdo sdílí stejné nebo podobné názory.
Iva

Dostupnost

Vyplněné volné dny jsou orientační, pokud jsem vás zaujala, můžete mi zavolat nebo napsat zprávu, děkuji. Iva


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

15 let

batolata

15 let

předškoláci

10 let

dětský školní věk

10 let

náctiletí

10 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Epilepsie a Speciální potřeby

Logopedie, masáže dětí během nemoci a po nemoci. Můj web |odkaz skryt|

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

výuka českého jazyka popř angličtiny, ruštiny, němčiny.

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Němčina, Francouzština, Ruština a Slovenština

Němčina a ruština- středně pokročilá. Učím se anglicky a francouzsky

Kurzy

Masáže

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Dolní KouniceKde také bývám: Modřice, Jihomoravský krajPracuji hlavně v okolí mého bydliště, dále Brno venkov, Brno město, okres Znojmo a Břeclav