image

300,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 196 parents
 • Activity 2 days ago
 • Response time: 1 day
 •  Střední zdravotnická škola
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 3 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
She attended the first aid course with certificate.
Languages

Oldřiška H.

 • (11)
 • 56 years
 • 38 years experience
 • Covid-19 vaccine

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Maturitní vysvědčení ze Střední školy – zdravotnická škola (zdravotní sestra)uška z ruského jazyka. Osvědčení o absolvování semináře: Jak založit dětskou skupinu (pro pečovatelky). Kurz první pomoci – ZDrSEM. Osvědčení z kurzu: zkušeností k respektování I (vzorce a modely komunikace). Osvědčení o absolvování: Kurs pro pečující osoby o malé a předškolní děti. Absolvování přednášek psychologie, pedagogiky, didaktiky, zdravotnictví, ekologie (z kursu péče o malé děti). Osvědčení o získání profesní kvalifikace z MPSV – profesní kvalifikace: Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Profesní kvalifikace rozdělena do okruhů – 1. Dodržování zásad bezpečnosti a prevence úrazu. 2. Poskytování první pomoci dítěti/dětem. 3. Péče o běžně nemocné dítě v domácím ošetřovatelství. 4. Vedení dítěte k hygienickým návykům. 5. Uplatňování zásad správného životního stylu podle věku dítěte. 6. Uplatňování metod a forem pedagogické práce s ohledem na věk dítěte/dětí. 7. Řešení nepříznivých výchovných situací z pedagogicko-psychologického hlediska. 8. Uplatňování znalostí o vývojových etapách a socializaci dítěte v praxi. 9. Dodržování etických principů při práci chůvy a vedení dítěte k morálním hodnotám. 10. Orientace v pracovních vztazích uplatnitelných v profesním životě chůvy. 11. Provozní a hygienická pravidla při práci s dětmi v zařízení či domácnosti dítěte .

Verified e-mail and phone number

Verified address

Verified identity

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Hana W.05/01/2021Babysitting - via this platform

Paní Oldřiška nám hlídá syna Adama min 1x týdně od jeho 4. měsíců. Jsem opravdu moc ráda, že jsme na ni natrefili - je na ní naprostý spoleh: vždy dorazí s předstihem, hlídání neruší, komunikace je bezproblémová. S našim Áďou si velmi rozumí, vymýšlí pro něj nejrůznější hry a rozvojové aktivity. Áďa je po hlídání vždy spokojený a vysmátý. Oceňuji i její rozsáhlé zkušenosti, díky kterým mi vždy dokáže velmi dobře poradit.


Anežka H.12/06/2019Babysitting - via this platform

Paní Oldřiška nám už 9 měsíců pravidelně hlídá 2letého chlapečka, syn ji má moc rád. Paní Oldřiška má vždy připravenou nějakou bezva zábavu, s dětmi to umí, syn se naučil během hlídání spoustu nových věcí. Máme ji moc rádi a určitě naše spolupráce nekončí.


Zuzana S.26/01/2019Babysitting - via this platform

Oldřiška pravidelně hlídá naši dvouletou dceru. Je velmi spolehlivá, zodpovědná a komunikace s ní je perfektní. Hledali jsme někoho, kdo nebude pouze spolehlivou "hlídačkou", ale také naší holčičce něco předá. Oldřiška je na každé hlídání dobře připravená a Mařenka se s ní nikdy nenudí. S dětmi to opravdu umí, respektuje jejich osobnost, je přívětivá a trpělivá. Když je Mařenka s Oldřiškou jsem úplně klidná, protože jsem si jistá, že je v dobrých rukou, je o ni dobře postaráno a skvěle se baví.


Antonín M.08/06/2018Babysitting - via this platform

Nase dvouleta dcera si tetu Olinu od prvniho setkani oblibila. Dokaze vymyslet zabavne a zaroven rozvijejici aktivity, v dany cas diteti venuje maximalni pozornost. Pro nas jako rodice je dulezita 100% spolehlivost, duvera, vyborna komunikace a dlouholete zkusenosti s hlidanim deti. Teta Oldriska je pro nasi rodinu velkou pomoci a bez obav ji sverime i nasi cerstvou dvoumesicni holcicku.


Veronika P.16/04/2018Babysitting - via this platform

Paní Oldřiška hlídala našeho 10-ti měsíčního syna. Naučila ho novým věcem, cvičila s ním, dokázala jej zabavit. Paní Oldřiška je velice spolehlivá a zodpovědná. Byli jsme moc spokojeni.


Eva V.27/10/2017Babysitting - via this platform

Jsme moc spokojeni (rodiče i syn, 7 let).
Paní Oldřiška se mu věnuje, umí se na něj naladit a respektuje jej, ale zároveň jej dokáže i jemně usměrnit.
Domluva je výborná, snaží se nám vyjít vstříc a na čem se dohodneme, to platí.


Kacka V.05/06/2017Babysitting - via this platform

Pani Oldřiška je svědomitá, pečlivá a vysoce profesionální. Mého malého syna dokáže zabavit a poctivě se mu během hlídaní věnuje. Navíc je to velice milá dáma a komunikace s ní je bezproblémová.


Kateřina Z.12/12/2016Babysitting - via this platform

Paní Oldřišku můžeme rozhodně doporučit. Ocenili jsme především její velkou zodpovědnost a spolehlivost, což je pro rodiče malého dítěte jako je to naše zásadní. Také komunikace s ní byla skvělá. Paní Oldřiška svou práci bere velice vážně a zodpovědně, na každé setkání přišla perfektně připravená, zajímá se o nové výchovné trendy a opravdu se snaží dítě nejen pohlídat, ale také rozvíjet.


Michaela K.09/12/2016Babysitting - via this platform

Paní Oldřiška je nejúžasnější chůva, jakou jsem v životě poznala. Není totiž jen nějaká "hlídačka", je to skvělá průvodkyně dětstvím pro vaše děti, je pro ně kamarádkou, učitelkou, babičkou, věnuje se dítěti na 100%, neustále přichází s novými podněty a nápady. Srší pozitivní energií a děti ji milují.. je na ní 100%spolehnutí a vašim dětem dá to nejlepší-vzdělání,zábavu a lásku.. děkujeme moc, teto :)


Lucie K.26/10/2016Babysitting - via this platform

Paní Oldřiška je moc milá a profesionální chůva. Do hlídání dává 100% energii a připravuje i doma aktivity, které je možné s dítětem poté dělat. Byla jsem moc spokojená a věřím, že třeba v budoucnu hlídání opět využijeme.


Lenka F.06/01/2016Babysitting - outside this platform

Byli jsme spokojeni moc :-) Teta umí nadchnout děti pro správné věci. Naši kluci jsou vždycky nadšení, Oldřiška jim dokáže dát prostor pro vlastní tvoření a výmysly, ale zároveň s nadhledem a zkušeností vytvoří bezpečné prostředí a zlobení dokáže včas obrátit konstruktivně.
Pro je zásadní, že Oldřiška má upřímný lidský zájem o ty naše dva malé človíčky!


About me

Dobrý den milí rodiče.
Jmenuji se Oldřiška a ráda se postarám o Vaše ratolesti. Jsem pohodová, zodpovědná, komunikativní, pečlivá, mám ráda legraci a skotačení s dětmi.
Jsem vystudovaná zdravotní sestra s praxí, mám zkušenosti z dětských táborů jako vedoucí oddílu i jako zdravotník. Momentálně vypomáhám i v mateřské školce s dětmi od 1 roku.
Úspěšně jsem absolvovala kurs první pomoci ZDrSEM zaměřený na malé děti, kurs péče o malé a předškolní děti a dále jsem získala profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení školní docházky.
S dětmi trávím čas aktivně a smysluplně.
Také mám dvě již dospělé dcery, které úspěšně dokončily vysokou školu a již se osamostatnily, máme velmi hezký vztah a to považuji za nejlepší referenci.
Cena je v rozmezí od 300 - do 350,- Kč.

Availability

Den a čas hlídání záleží vždy na předchozí domluvě. Děkuji.Calendar last updated before 10 days

General Experience

infants

8 years

toddlers

8 years

preschoolers

6 years

schoolers

10 years

teens

6 years

Special Experience

Care for Sick Children

Skills and Hobbies

Dance/physical activity and Sport

Ruční práce, květiny, šití.

Languages

Czech

Certification

Osvědčení respektující komunikace. Osvědčení péče o malé a předškolní děti. Osvědčení profesní kvalifikace Chůva pro děti.

photos

Where babysit

Primary city: Praha 6