Nahrávám...

Oldřiška H.

180 Kč/hod   
(5)

image

Aktivní před 24 hodinami
Odpovídá do: 1 den
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.

Ověření


ověřený e-mail, telefon, adresa a identita
Podporujeme


Badge Small 88703706d226a4f9d08f47703a6b07154ade067b
Prošla osobním pohovorem
Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.
 
Ověřeno vzdělání a certifikáty
         Maturitní vysvědčení ze Střední školy – zdravotnická škola (zdravotní sestra)uška z ruského jazyka. Osvědčení o absolvování semináře: Jak založit dětskou skupinu (pro pečovatelky). Kurz první pomoci – ZDrSEM. Osvědčení z kurzu: zkušeností k respektování I (vzorce a modely komunikace). Osvědčení o absolvování: Kurs pro pečující osoby o malé a předškolní děti. Absolvování přednášek psychologie, pedagogiky, didaktiky, zdravotnictví, ekologie (z kursu péče o malé děti). Osvědčení o získání profesní kvalifikace z MPSV – profesní kvalifikace: Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Profesní kvalifikace rozdělena do okruhů – 1. Dodržování zásad bezpečnosti a prevence úrazu. 2. Poskytování první pomoci dítěti/dětem. 3. Péče o běžně nemocné dítě v domácím ošetřovatelství. 4. Vedení dítěte k hygienickým návykům. 5. Uplatňování zásad správného životního stylu podle věku dítěte. 6. Uplatňování metod a forem pedagogické práce s ohledem na věk dítěte/dětí. 7. Řešení nepříznivých výchovných situací z pedagogicko-psychologického hlediska. 8. Uplatňování znalostí o vývojových etapách a socializaci dítěte v praxi. 9. Dodržování etických principů při práci chůvy a vedení dítěte k morálním hodnotám. 10. Orientace v pracovních vztazích uplatnitelných v profesním životě chůvy. 11. Provozní a hygienická pravidla při práci s dětmi v zařízení či domácnosti dítěte .

Hodnocení Hlídačky.cz
Paní Oldřiška přišla do centra v krás...

Hodnocení

Pani Oldřiška je svědomitá, pečlivá a vysoce profesionální. Mého malého syna dokáže zabavit a poctivě se mu během hlídaní věnuje. Navíc je to velice milá dáma a komunikace s ní je bezproblémová.

— Kacka V. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Paní Oldřišku můžeme rozhodně doporučit. Ocenili jsme především její velkou zodpovědnost a spolehlivost, což je pro rodiče malého dítěte jako je to naše zásadní. Také komunikace s ní byla skvělá. Paní Oldřiška svou práci bere velice vážně a zodpovědně, na každé setkání přišla perfektně připravená, zajímá se o nové výchovné trendy a opravdu se snaží dítě nejen pohlídat, ale také rozvíjet.

— Kateřina Z. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Paní Oldřiška je nejúžasnější chůva, jakou jsem v životě poznala. Není totiž jen nějaká "hlídačka", je to skvělá průvodkyně dětstvím pro vaše děti, je pro ně kamarádkou, učitelkou, babičkou, věnuje se dítěti na 100%, neustále přichází s novými podněty a nápady. Srší pozitivní energií a děti ji milují.. je na ní 100%spolehnutí a vašim dětem dá to nejlepší-vzdělání,zábavu a lásku.. děkujeme moc, teto :)

— Michaela K. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Paní Oldřiška je moc milá a profesionální chůva. Do hlídání dává 100% energii a připravuje i doma aktivity, které je možné s dítětem poté dělat. Byla jsem moc spokojená a věřím, že třeba v budoucnu hlídání opět využijeme.

— Lucie K. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Byli jsme spokojeni moc :-) Teta umí nadchnout děti pro správné věci. Naši kluci jsou vždycky nadšení, Oldřiška jim dokáže dát prostor pro vlastní tvoření a výmysly, ale zároveň s nadhledem a zkušeností vytvoří bezpečné prostředí a zlobení dokáže včas obrátit konstruktivně.
Pro je zásadní, že Oldřiška má upřímný lidský zájem o ty naše dva malé človíčky!

— Lenka F. | Hlídání dětí - rodič (mimo Hlidacky.cz)

O mně

Dobrý den milí rodiče.
Jmenuji se Oldřiška a ráda se postarám o Vaše ratolesti. Jsem pohodová, zodpovědná, komunikativní, pečlivá, mám ráda legraci a skotačení s dětmi.
Jsem vystudovaná zdravotní sestra s praxí, mám zkušenosti z dětských táborů jako vedoucí oddílu i jako zdravotník. Momentálně vypomáhám i v mateřské školce s dětmi od 1 roku.
Úspěšně jsem absolvovala kurs první pomoci ZDrSEM zaměřený na malé děti, kurs péče o malé a předškolní děti a dále jsem získala profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení školní docházky.
S dětmi trávím čas aktivně a smysluplně.
Také mám dvě již dospělé dcery, které úspěšně dokončily vysokou školu a již se osamostatnily, máme velmi hezký vztah a to považuji za nejlepší referenci.
Cena je v rozmezí od 180,- do 230,- Kč.

Fotografie

Zkušenosti s hlídáním

InfantnemluvňataCheck2 roky
ToddlerbatolataCheck2 roky
PreschoolerpředškoláciCheck3 roky
Schoolerdětský školní věkCheck10 let
TeennáctiletíCheck4 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Dětské nemoci

Dovednosti

Tanec/pohybová aktivita a Sport

Ruční práce, květiny, šití.

Jazyky

Čeština

Kurzy

Osvědčení respektující komunikace. Osvědčení péče o malé a předškolní děti. Osvědčení profesní kvalifikace Chůva pro děti.

Doporučte hlídačku

Kdy má čas

Den a čas hlídání záleží vždy na předchozí domluvě. Děkuji.Kalendář naposledy aktualizován před 24 hodinami
Loader squares Načítám kalendář...
Loader squares Načítám kalendář...

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 6Kde také bývám: Praha 7  • Like 56 let
  • Check 21 let zkušeností s hlídáním
  • Teen Střední zdravotnická škola
  • Kurz první pomoci

Jazyky

Lang cz
  • Check preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
  • Check Hlídám v domě rodiny
  • Check Vlastním auto
  • Check Můžu řídit
  • Check Můžu vozit děti
  • Check Je ochotna hlídat 3 děti

Hlídání při příležitostech

Oslavy, Dovolená a Přes noc