Tetyana
2 hodnocení
 • 9 let zkušeností s hlídáním
 • 50 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 47 rodičů
 • Aktivní před 28 dny
 •  Pedahogicke učiliště
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
Jazyky

Tetyana N.

200 Kč/h

 • (2)
 • 50 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Vysoké pedagogické učiliště Nikopol (obor Učitel základní školy 1-4. třída).

Ověřen e-mail a telefon

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Mariana S.22/04/2022Ověřovací centra

Paní Tetyana hlídala našeho syna Benjamína od šesti měsíců věku až do jeho čtyř let. Během té doby se prokázala jako velmi spolehlivá, dochvilná a citlivá hlídačka, s kterou jsme spolupracovali s radostí. Vždy na ní bylo poznat, že má k dětem velmi vřelý vztah a že s nimi tráví čas opravdu ráda. Dodnes jsme s ní v kontaktu, když potřebujeme jednorázovou výpomoc s našimi dětmi, a vždy nás potěší, když ji vidíme. Je výjimečně opatrná, nikdy jsem neměla obavu, že by se synovi mohlo něco stát, když byl s ní. Také je velmi laskavá a trpělivá, proto ji určitě mohu doporučit i pro velmi malé děti. Když byl náš syn ještě miminko a později menší batole, zvládla ho bez problému uspat, nakrmit, zazpívat mu, ukonejšit ho. Současně dokázala pohlídat i našeho o tři roky staršího syna a vymyslet zábavu úměrnou věku obou dětí. Velmi dobře dokáže odhadnost, kdy má dítěti dopřát prostor na volnou hru a kdy má naopak dítěti hru pomoci vymyslet/iniciovat ji. Za dobu svého pobytu v Česku se paní Tetyana naučila dobře česky, takže jí naše děti neměly problém rozumět. Vždy ji považovali za hodnou tetu na hlídání a stále ji mají velmi rády. Stala se pro ně osobou, ke které si vytvořily pouto a vědí, že jsou s ní v bezpečí a mohou se na ni spolehnout. Veronika L.


Mariana S.22/04/2022Ověřovací centra

Rádi bychom tímto doporučili paní Tatyanu pro hlídání dětí. Naše rodina s ní má devítiletou zkušenost, kdy nám hlídala děti od útlého věku až do teď. Paní Táňa je citlivý a hodný člověk, naše děti si ji oblíbily a mohly s ní zůstat i přes noc samy. Marek a Nina H.


O mně

Mili rodiče, nabizim pravidelne hlídání Vašich dětí ve věku od 6 měsícu až do 8 let věku,mohu hlídat až 3 děti v rodině. Doprovázet je do/ze školky. školy, na kroužky. Ráda s dětmi trávím čas venku, na hřišti, ráda je učím novým věcem, učíme se ruzné básničky a pisničky a další tvořivé aktivity. Hlídání nabízím 3 dny v týdnu 4,5-8 hodin denně. Těším se na viděnou, Tatána,

Dostupnost

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

6 let

batolata

6 let

předškoláci

3 roky

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

žádná zkušenost

Dovednosti

Kreslení, malování

Jazyky

Čeština

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 6