Štěpánka
10 reviews
 • 10 years experience
 • 28 years
 • Kladno
 • She has already been contacted by 108 parents
 • Activity 4 days ago
 •  Střední pedagogická škola Futurum
 •  Výchova dětí předškolního a mladšího školního věku
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 10 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
She attended the first aid course with certificate.
Languages

Štěpánka Š.

250 Kč/hour

 • (10)
 • 28 years
 • 10 years experience

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

SPGŠ Futurum (obor: výchova dětí předškolního a mladšího školního věku), plavecký kurz, lyžařský kurz, turistický kurz, kurz první pomoci (Hipokampus, vzdělávací zařízení), Osvědčení - jak vypadá roční plán primární prevence rizikového chování v MŠ (akreditovaný kurz MŠMT)

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Jana N.17/11/2018Babysitting - via this platform

Štěpánka je velice příjemná, je z ní cítit že jí práce s dětmi moc baví a naplňuje. Náš syn (19 měsíců) si jí už během několika minut zamiloval. Jsem moc ráda že mám to štěstí a Štěpánka nám může malého občas pohlídat. Když jí ho svěřím nemám žádné obavy že všechno krásně zvládne a průběžně mě o všem informuje :-) vřele doporučuji :-)


Katerina H.15/11/2018Babysitting - via this platform

Stepanka je náš rodinný poklad, nejspolehlivější, nejmilejší osoba na Zemi... všichni 3 kluci ji milujou a ptají se, kdy přijede Stepanka. Druha maminka ❤️


Petra N.22/07/2018Babysitting - via this platform

Stepanka je uzasna hlidacka, komunikace a domluva s ni je na jednicku. Nase 20 mesicni dcera si ji velmi oblibila, Stepanka s ni travi cas predevsim venku, chodi spolu na hriste, krmit a pozorovat zviratka, na prochazky, naucila ji mnohe rikanky a hraje se s ni u nas doma. Nebyl problem hlidat i vecer s uspanim a koupanim. K dceri je velmi pratelska, hodna a laskava. 100% doporucuji a dekuji za peci. Stale nam obcasne hlida v dobe, kdy pracuji. V zari k ni nastupuje dcera do soukrome skolky, kde je vychovatelkou.


Martina U.14/02/2017Babysitting - via this platform

Štěpánka je velmi milá a ochotná a naše dcerka (1,5 roku) si ji velmi rychle oblíbila. Štěpánka u nás doma zatím hlídala 2x ve večerních hodinách a vždy vše proběhlo naprosto v pořádku. Je znát, že děti opravdu miluje a že tuto práci dělá s láskou. Komunikace se Štěpánkou je skvělá a v čase hlídání nás průběžně informuje, že je vše v pořádku, takže jsme ani při prvním hlídání nemuseli být ani trochu nervózní. Štěpánka se vždy dostavila přesně v domluvený čas a jedná opravdu profesionálně. Za nás rozhodně 5 hvězdiček :-)


Jana K.30/01/2017Babysitting - via this platform

Nemohli jsme si prat lepsiho cloveka k nasim detem, nez je Stepanka. Mila, ochotna, s detmi to opravdu umi. Kubika naucila krasne rikanky a on je s velkou radosti stale opakuje a ukazuje. Vzdycky je vesely a spokojeny po case stravenem s ni. Mladsimu je pul roku, ten se na ni zatim jen smeje, ale brzy budou urcite taky partaci. Stepanka je rozhodne clovek na svem miste - u deti. Je s nimi skvela. 👍


Kristyna P.26/08/2016Babysitting - via this platform

Štěpánka hlídá pravidelně naši 3 měsíční holčičku a jsem s ní moc spokojená. Je velmi spolehlivá, jednoduše se s ní komunikuje, co slíbí, vždy dodrží. S malou si výborně rozumí a vždy si poradí .. jsem moc ráda, že ji máme! :-)


Denisa K.27/09/2015Verification center

Štěpánka vždy ráda a ochotně s dětmi pomáhá v dětském folklorním souboru. Je velmi vstřícná, spolehlivá a vždy ochotná pomoci. Osobně mám 7 letého chlapce, kterého mi Štěpánka také několikrát pomohla pohlídat. Už od jeho narození ráda pomohla, když jsem ji požádala. Syn ji má velmi rád a vždy se na ní moc těší.

Štěpánku mohu k dětem a práci s nimi vřele doporučit.
Vedoucí dětského folklorního souboru - Jaroslava V.


Denisa K.28/09/2015Verification center

Štěpánka je naše sousedka a syna hlídá prakticky od jeho narození. Je velmi empatická a spolehlivá. Je vidět, že svou práci miluje, a že jí naplňuje. Vždy ví, jak syna zabavit. Když je s ní, vím, že je v bezpečí a zažívají spolu mnoho zábavy. Štěpánka s Pepíčkem absolvovala i pár lekcí plavání a moc se to oběma líbilo. Jsme moc rádi, že jí máme! Rozhodně můžeme jen doporučit - Štěpánka je naše číslo 1. :-) Eva B.


Vlasta S.25/07/2015Babysitting - via this platform

Štěpánka je zejména spolehlivá a zodpovědná. Pamatuje si potřeby dítěte,takže nemusím nic neustále opakovat. Je velmi flexibilní a vstřícná. Moje téměř dvouletá dcera je s ní ráda.,tudíž i já jsem ráda,že jí máme:-)


Kateřina A.26/06/2014Babysitting - via this platform

Štěpánka je velmi spolehlivá a děti ji milují a vždycky se na ní těší. Je vidět, že má k dětem moc hezký vztah a nic pro ní není problém. Prostě skvělá spolupráce, rozhodně doporučuji.


About me

Dear Moms and Dads, my name is Stepanka and I have middle school specializing in teaching education child preschool and early school years .I´m a teacher in czech-english kindergarden :) I´m dancing in one dance group for 16 years, where are children aged 3-18 years old .I have practice in kindergartens ,and like babysitter in the families including very small children .I like dancing, I can play the flute and piano,and I like sing.
I love children,and work with them.I have driving license class B and I don´t smoke. I look forward to our cooperation! Štěpánka :))

Availability

Po domluvě


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

7 years

toddlers

7 years

preschoolers

6 years

schoolers

4 years

teens

2 years

Special Experience

Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Visual Impairment, and Hearing Impaired

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Dance/physical activity, and Sport

Tutoring children

English

Languages

Čeština and English

Studovala jsem roční jazykovou školu, kterou jsem zakončila úspěšnou zkouškou,pracuji v česko-anglické školce.

Certification

Seminář výtvarné výchovy, plavecký kurz, lyžařský kurz, turistický kurz, kurz první pomoci

photos

Where babysit

Primary city: Kladno, Středočeský kraj