Jana
5 reviews
 • 2 years experience
 • 29 years
 • Praha
 • She has already been contacted by 43 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity 2 days ago
 • Response time: 1 day
 •  Gymnázium, Prostějov
 •  Masarykova univerzita, Lékařská fakulta, Nutriční terapeut
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 2 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 • Attented special First-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
Languages

Jana K.

400 Kč/hour

 • (5)
 • 29 years
 • 2 years experience
 • Covid-19 vaccine

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Profesní kvalifikace Plavčík. Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, obor Nutriční terapeut. Česká zemědělská univerzita v Praze, obor Výživa a potraviny.

Verified e-mail and phone number

Verified identity

Criminal Record

documented online · at the time of inspection not older than 3 months

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Johana K.24/11/2023Babysitting - via this platform

Janča má k dětem respektující přístup. Je spolehlivá, má velikou trpělivost, velmi dobře se s ní komunikuje a skvěle zvládá náročné situace. Naše děti se na ní vždycky těší a rádi s ní tráví čas.


Beata C.08/11/2023Babysitting - via this platform

Jana hlídala moju 8-mesačnú dcérku. Išlo síce len o krátkodobú akútnu záležitosť (4x po 3 až 8 hodín kedy som bola vždy v byte prítomná i ja, ale vždy v inej miestnosti mimo dcérkinho dohľadu) a musím povedať, že to zvládla skvelo a vôbec som sa nebála jej malú zveriť, dokonca i maličká sa tešila a vítala ju radostným pokrikom a vrtením už ked sa objavila vo dverách. Bez problémov s ňou dcérka vydržala, hrali sa, Jana ju i nakŕmila, prebalila, uspala :) Jana je super osoba, sadla som si s ňou i ja sama, mali sme o čom prehodiť reč a dokonca mi rada zodpovedala aj na moje dotazy ohľadom výživy malej, keďže sme v tej dobe len zavádzali pevnú stravu. S dlhodobým hlídaním nemám skúsenosť, ale za týchto párkrát čo mi Jana pomohla ju môžem smelo odporučiť.


Marek N.21/09/2023Babysitting - via this platform

Jana je velice usměvavá, pozitivní a vnímavá chůva. Zaroveň se vždy snaží svojí flexibilitou vyjít vstříc. Je myslí otevřené bez zbytečných předsudků. Moje dcerka si ji doslova zamilovala a veřím, že to bylo vzájemné. Vřele doporučuji všem.


K. B.10/07/2023Babysitting - via this platform

Janička je úžasná, moc milá a veselá a je vidět, že čas s dětmi tráví opravdu ráda a že to s nimi umí. Naše děti se na ni vždy moc těší a ptají se, kdy je zas bude hlídat. Určitě ji moc doporučuji, je nejlepší ze všech hlídaček, jaké jsme měli :-)


Vend I.12/03/2023Babysitting - via this platform

Jana je spolehliva, mila, a vi, co dela. Nase deti ji maji moc rady a snad u nas bude zase bezo hlidat. Rozhodne doporucuji vsema deseti:)


About me

Jmenuji se Jana, vystudovanou mám výživu na lékařské fakultě Masarykovy univerzity, jsem profesionální chůva, certifikovaná laktační poradkyně a lektorka jógy. V tématu výchovy dětí a přístupu k nim se neustále vzdělávám. Děti jsou můj obrovský koníček, zastávám respektující přístup, inspiruji se Montessori, Nevýchovou, Dovychovat apod. Vlastní děti nemám, takže svoji energii a nadšení ráda předám právě Vašim dětem, protože čas investovaný do dětí mi dává ten největší smysl :))

Availability

Current calendar is not availaible

General Experience

infants

2 years

toddlers

2 years

preschoolers

2 years

schoolers

2 years

teens

no experience

Special Experience

Diabetes and Food Allergies

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Tutoring children

Mathematics

Czech language

Languages

Čeština

Certification

Where babysit

Primary city: Praha » Praha 8 » Praha 9