Jana
5 hodnocení
 • 2 roky zkušeností s hlídáním
 • 29 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 44 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 6 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  Gymnázium, Prostějov
 •  Masarykova univerzita, Lékařská fakulta, Nutriční terapeut
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
Jazyky

Jana K.

400 Kč/h

 • (5)
 • 29 let
 • 2 roky zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Profesní kvalifikace Plavčík. Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, obor Nutriční terapeut. Česká zemědělská univerzita v Praze, obor Výživa a potraviny.

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Johana K.24/11/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Janča má k dětem respektující přístup. Je spolehlivá, má velikou trpělivost, velmi dobře se s ní komunikuje a skvěle zvládá náročné situace. Naše děti se na ní vždycky těší a rádi s ní tráví čas.


Beata C.08/11/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Jana hlídala moju 8-mesačnú dcérku. Išlo síce len o krátkodobú akútnu záležitosť (4x po 3 až 8 hodín kedy som bola vždy v byte prítomná i ja, ale vždy v inej miestnosti mimo dcérkinho dohľadu) a musím povedať, že to zvládla skvelo a vôbec som sa nebála jej malú zveriť, dokonca i maličká sa tešila a vítala ju radostným pokrikom a vrtením už ked sa objavila vo dverách. Bez problémov s ňou dcérka vydržala, hrali sa, Jana ju i nakŕmila, prebalila, uspala :) Jana je super osoba, sadla som si s ňou i ja sama, mali sme o čom prehodiť reč a dokonca mi rada zodpovedala aj na moje dotazy ohľadom výživy malej, keďže sme v tej dobe len zavádzali pevnú stravu. S dlhodobým hlídaním nemám skúsenosť, ale za týchto párkrát čo mi Jana pomohla ju môžem smelo odporučiť.


Marek N.21/09/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Jana je velice usměvavá, pozitivní a vnímavá chůva. Zaroveň se vždy snaží svojí flexibilitou vyjít vstříc. Je myslí otevřené bez zbytečných předsudků. Moje dcerka si ji doslova zamilovala a veřím, že to bylo vzájemné. Vřele doporučuji všem.


K. B.10/07/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Janička je úžasná, moc milá a veselá a je vidět, že čas s dětmi tráví opravdu ráda a že to s nimi umí. Naše děti se na ni vždy moc těší a ptají se, kdy je zas bude hlídat. Určitě ji moc doporučuji, je nejlepší ze všech hlídaček, jaké jsme měli :-)


Vend I.12/03/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Jana je spolehliva, mila, a vi, co dela. Nase deti ji maji moc rady a snad u nas bude zase bezo hlidat. Rozhodne doporucuji vsema deseti:)


O mně

Jmenuji se Jana, vystudovanou mám výživu na lékařské fakultě Masarykovy univerzity, jsem profesionální chůva, certifikovaná laktační poradkyně a lektorka jógy. V tématu výchovy dětí a přístupu k nim se neustále vzdělávám. Děti jsou můj obrovský koníček, zastávám respektující přístup, inspiruji se Montessori, Nevýchovou, Dovychovat apod. Vlastní děti nemám, takže svoji energii a nadšení ráda předám právě Vašim dětem, protože čas investovaný do dětí mi dává ten největší smysl :))

Dostupnost

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

2 roky

předškoláci

2 roky

dětský školní věk

2 roky

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Diabetes a Alergie na potraviny

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Jazyky

Čeština

Kurzy

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 8 » Praha 9