image

150,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 19 parents
 • Activity 4 months ago
 • Response time: 1 day
 •  Střední zdravotnická škola, Brno Grohova, Pedagogická škola
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 10 kids
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Martina M.

 • (1)
 • 25 years
 • 8 years experience

Reviews

Tereza K.08/06/2016Babysitting - via this platform

Martinka je velice příjemná, komunikativní, vstřícná a kreativní. Naše děti ji mají moc rádi a myslím, že jsme si nemohli vybrat lépe.0


About me

Milí rodiče,
jmenuji se Martina a pocházím z Brna. Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu s maturitou, školu jsem úspěšně ukončila v roce 2015. Absolvovala jsem během školy týdenní kurz první pomoci z kterého mám i osvědčení o absolvování tohoto kurzu. V rámci praxi na škole jsem byla i v jeslích a dětské nemocnici. Mám vystudovanou i střední pedagogickou školu, kterou jsem si dálkové dodělala a úspěšně ukončila maturitní zkouškou v roce 2019.
Jsem z 5 sourozenců a jsem druhá nejstarší. Od malička hlídám mladší sourozence, když je potřeba. Nejmladší sestra má 11 let.
Pak jsem občas zaskakovala za sestru, hlídání dvojčátek holčiček. Teď už chodí do třetí třídy, ale už od kočárku jsme vypomáhaly.
V roce (2013-2015) jsem chodila hlídat, vyzvedávat ze školky a starat se o šestiletého chlapce Kristiána. Chodila jsem s ním na hřiště, venčit psa, dělala jsem s ním úkoly, hráli jsme hry, četli, chystala jsem mu jídlo, někdy jsem ho i koupala a dávala spát. Připravovala jsem mu i oslavu pro kamarády, kde se pak sešlo okolo deseti dětí, ve věku od 4 do 8 let.
Také jsem byla teď už po 7 hlídat na Katolické Charismatické konferenci na výstavišti v Brně děti. Děti letos bylo přes 1000. Ve věku od 4 let do 15 let. Týden je tam hlídáme, staráme se o ně, vymýšlíme program, hry a rodiče chodí na přednášky. Děti jsou rozdělené do skupinek podle věku. Zde jsem se starala každý rok o děti v jiném věku. (4,5,6,7,11let) Děti jsem hlídala s kamarádkou a vždy jsme jich měly na starosti 20-15 děti.
Nedávno jsem byla ještě na jedné akci, kde rodiče měli přednášky a já jsem během toho jejich programu měla na starosti jejich děti. Měla jsem tam cca 10 dětí nejmladší měl rok a nejstarší 7 let.
Od listopadu 2014 jsem pravidelně dojížděla hlídat za Brno do jedné rodinky jejich děti. Nejmladší Maty měl 6 měsíců, Sára 3 roky a Táďa 6let. Ještě k nim občas přijedu, když potřebují. Přebalovala jsem malého, koupala jsem děti, dávala je spát, dávala jim léky, chodila na procházky, hřiště, vyzvedávala je ze školky, (teď už Táďa chodí do školy, tak i ze školy), dělala jsem s ním úkoly, hrála hry, vařila, uklízela, vozila jsem děti autem. Taďa má hyperaktivitu a chodil na logopedii. Musela jsem s ním vždy cvičit logopedii, grafomotoriku.
Od června 2015 do prosince jsem byla v Anglii v jedné rodince v Londýně jako AUPAIR. Zde jsem se starala o ročního chlapečka Theo a Chloe 3roky. Většinou jsem je hlídala 8 hodin každý den kromě víkendů. O víkendu to bylo jen když jsem se s rodinou dopředu domluvila. Chodila jsem s něma do různých Děckých center, do parku, hrála jsem s něma hry, vyzvedávala ze školky, vodila do školky, chystala jim jídlo, vařila velká jídla i pro rodiče, uklízela, žehlila, prala,nakupovala, malého jsem přebalovala, starala jsem se o ně i když byly nemocní, přes noc, dávala jsem je spát, koupala jsem je, četla jim pohádky, jezdili jsme na výlety, pomáhala jsem jim na oslavě.

14.12. 2016-5.1. 2017 jsem byla s rodinkou z Anglie na dovolené na Novým Zealand, kde jsem jim vypomáhála s dětma.

Od dubna 2017- červenec 2018 jsem pracovala v dětské skupině a dálkově studovala předškolní a mimoškolní pedagogiku.

V srpnu 2018 jsem se vdala a momentálně bydlím ve Studénce. ( okres Nový Jičín)

V březnu 2019 jsem se stala maminkou a mám dceru Adelku.

Myslím, že mám hodně zkušeností s dětmi a že se dokáži postarat o Vaše ratolesti. Děti mám moc ráda, ráda se jim věnuji a trávím s nimi čas.

Budu se těšit. :)

Availability

Většinou mohu ve středu, čtvrtek a pátek.


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

8 years

toddlers

8 years

preschoolers

8 years

schoolers

8 years

teens

no experience

Special Experience

Diabetes, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, and Special needs

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, and Sport

Languages

Czech

Půl roku jsem dělala au-pair v Anglii, ale byla jsem v Česko/Novozélandké rodině, takže jsem hodně komunikovala s maminkou česky.

Certification

photos

Where babysit

Primary city: Brno-TuřanyWhere am I available too?: Studénka, Moravskoslezský krajStudénka