image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 19 rodičů
 • Aktivní před 6 měsíci
 • Odpovídá do: 1 den
 •  Střední zdravotnická škola, Brno Grohova, Pedagogická škola
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Martina M.

 • (1)
 • 25 let
 • 8 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Tereza K.08/06/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Martinka je velice příjemná, komunikativní, vstřícná a kreativní. Naše děti ji mají moc rádi a myslím, že jsme si nemohli vybrat lépe.0


O mně

Milí rodiče,
jmenuji se Martina a pocházím z Brna. Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu s maturitou, školu jsem úspěšně ukončila v roce 2015. Absolvovala jsem během školy týdenní kurz první pomoci z kterého mám i osvědčení o absolvování tohoto kurzu. V rámci praxi na škole jsem byla i v jeslích a dětské nemocnici. Mám vystudovanou i střední pedagogickou školu, kterou jsem si dálkové dodělala a úspěšně ukončila maturitní zkouškou v roce 2019.
Jsem z 5 sourozenců a jsem druhá nejstarší. Od malička hlídám mladší sourozence, když je potřeba. Nejmladší sestra má 11 let.
Pak jsem občas zaskakovala za sestru, hlídání dvojčátek holčiček. Teď už chodí do třetí třídy, ale už od kočárku jsme vypomáhaly.
V roce (2013-2015) jsem chodila hlídat, vyzvedávat ze školky a starat se o šestiletého chlapce Kristiána. Chodila jsem s ním na hřiště, venčit psa, dělala jsem s ním úkoly, hráli jsme hry, četli, chystala jsem mu jídlo, někdy jsem ho i koupala a dávala spát. Připravovala jsem mu i oslavu pro kamarády, kde se pak sešlo okolo deseti dětí, ve věku od 4 do 8 let.
Také jsem byla teď už po 7 hlídat na Katolické Charismatické konferenci na výstavišti v Brně děti. Děti letos bylo přes 1000. Ve věku od 4 let do 15 let. Týden je tam hlídáme, staráme se o ně, vymýšlíme program, hry a rodiče chodí na přednášky. Děti jsou rozdělené do skupinek podle věku. Zde jsem se starala každý rok o děti v jiném věku. (4,5,6,7,11let) Děti jsem hlídala s kamarádkou a vždy jsme jich měly na starosti 20-15 děti.
Nedávno jsem byla ještě na jedné akci, kde rodiče měli přednášky a já jsem během toho jejich programu měla na starosti jejich děti. Měla jsem tam cca 10 dětí nejmladší měl rok a nejstarší 7 let.
Od listopadu 2014 jsem pravidelně dojížděla hlídat za Brno do jedné rodinky jejich děti. Nejmladší Maty měl 6 měsíců, Sára 3 roky a Táďa 6let. Ještě k nim občas přijedu, když potřebují. Přebalovala jsem malého, koupala jsem děti, dávala je spát, dávala jim léky, chodila na procházky, hřiště, vyzvedávala je ze školky, (teď už Táďa chodí do školy, tak i ze školy), dělala jsem s ním úkoly, hrála hry, vařila, uklízela, vozila jsem děti autem. Taďa má hyperaktivitu a chodil na logopedii. Musela jsem s ním vždy cvičit logopedii, grafomotoriku.
Od června 2015 do prosince jsem byla v Anglii v jedné rodince v Londýně jako AUPAIR. Zde jsem se starala o ročního chlapečka Theo a Chloe 3roky. Většinou jsem je hlídala 8 hodin každý den kromě víkendů. O víkendu to bylo jen když jsem se s rodinou dopředu domluvila. Chodila jsem s něma do různých Děckých center, do parku, hrála jsem s něma hry, vyzvedávala ze školky, vodila do školky, chystala jim jídlo, vařila velká jídla i pro rodiče, uklízela, žehlila, prala,nakupovala, malého jsem přebalovala, starala jsem se o ně i když byly nemocní, přes noc, dávala jsem je spát, koupala jsem je, četla jim pohádky, jezdili jsme na výlety, pomáhala jsem jim na oslavě.

14.12. 2016-5.1. 2017 jsem byla s rodinkou z Anglie na dovolené na Novým Zealand, kde jsem jim vypomáhála s dětma.

Od dubna 2017- červenec 2018 jsem pracovala v dětské skupině a dálkově studovala předškolní a mimoškolní pedagogiku.

V srpnu 2018 jsem se vdala a momentálně bydlím ve Studénce. ( okres Nový Jičín)

V březnu 2019 jsem se stala maminkou a mám dceru Adelku.

Myslím, že mám hodně zkušeností s dětmi a že se dokáži postarat o Vaše ratolesti. Děti mám moc ráda, ráda se jim věnuji a trávím s nimi čas.

Budu se těšit. :)

Kdy má čas

Většinou mohu ve středu, čtvrtek a pátek.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

8 let

batolata

8 let

předškoláci

8 let

dětský školní věk

8 let

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Diabetes, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Sport

Jazyky

Čeština

Půl roku jsem dělala au-pair v Anglii, ale byla jsem v Česko/Novozélandké rodině, takže jsem hodně komunikovala s maminkou česky.

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno-TuřanyKde také bývám: Studénka, Moravskoslezský krajStudénka