image

200,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 341 parents
 • Activity about 7 hours ago
 •  SSŠ Danae s.r.o
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: more then 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 3 kids
 •   Overnights
 • Attented online first-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail, address and identity via mojeID
Languages

Denisa N.

 • (11)
 • 28 years
 • 9 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Maturitní zkouška ze Střední soukromé školy (obchodní akademie). Maturitní zkouška z anglického jazyka.

Více...

Reviews

Eva F. 2. December 20:36Babysitting - via this platform

Denisa nám pravidelně (3-4 dny v týdnu) hlídala synka 3 roky už od jeho věku několika měsíců. Náš syn s ní vyrostl, Denisa nám ho pomáhala vychovat, učila ho na nočník, jíst příborem, kreslit, zdravit... Je to chůva, která se dětem hodně věnuje, netráví s nimi jen tak čas a děti jí milují. Hodně s ním chodila ven, což jsme velmi ocenili. Denisa hravě zvládá i dětské nemoci, se vším si umí poradit. Dokáže vytušit co je potřeba a co se očekává, stačí jí vše říci jen jednou. Opravdu jsme byli moc spokojeni a mohu jen doporučit.


Šárka Š. 5. January 10:49Babysitting - via this platform

Deniska nám hlídá roční dvojčátka a mohu říct, že je zvládá báječně. Holky jsou vždy vysmáté, krásně čisté a voňavé a hlavně naprosto spokojené (dokonce i vyspinkané, zázrak! :D ) Jsou společně hodně na čerstvém vzduchu a na procházkách, hezky si hrají. Mohu je s čistým svědomím nechat i přes noc, dokonce i holek nachlazení Deniska zvládla úplně s přehledem, bez výčitek, ( že v noci pláčou a člověk téměř vůbec nezamhouří oko je asi zbytečné dodávat). Kdo hledá ke svým dětem hodného, pohodového, klidného a zodpovědného člověka, je tu naprosto správně. Pro nás obrovská pomoc, rozhodně doporučujeme!!!


Monika G.28. August 9:11Babysitting - via this platform

Pani Denisa je velice mila, chodi vcas, s detmi si rozumi, zabavi je. Kluci ji maji moc radi. Mohu ji jen vrele doporucit.


Barbora O.21. June 9:38Babysitting - via this platform

Denisa patri mezi nejlepsi chuvy ktere jsem mela moznost poznat.Uz od prvniho hlidani,kdyz jsme si rekly zakladni zvyky deti,naprosto s prehledem vsechno zvlada,nemusim ji na nic upominat,protoze je vzdycky jeste krok prede mnou a ma pripravene veci driv nez stacim rict at vezme to nebo ono.Hodne casu travi s detmi na prochazkach,coz velmi ocenuji a kdyz se vratim domu,cekaji tu na me vysmate obe deti a jako bonus jeste krome uklizenych hracek treba vyklizena mycka.Jde videt,ze Denisa ma s detmi bohate zkusenosti,coz pozna kazda matka hned po jeji prvni navsteve.Muzu bez zavahani doporucit.Pokud by byl treba detailni komentar,jsem k dispozici.


Tereza K.22. September 17:02Babysitting - via this platform

S Deniskou je skvělá komunikace.Dnes proběhlo první hlídání mladšího syna, zvláda to skvěle...do ted se ptá kde je teta :-)
Příště nás čeká hlídání delší a obou kluků tak snad se to zvládne jako dnes.


Gabriela N. 2. April 18:54Babysitting - outside this platform

Denisu využíváme k hlídání našich dětí zejména po večerech, nárazově i přes den, když nám děti onemocní. Je velmi spolehlivá, děti ji zbožňují a vždy se na ni moc těší :-) Hlídání od Denisy doporučiji.


Soňa S.10. March 11:54Babysitting - via this platform

K hlídání nedošlo, i když tomu vše nasvědčovalo... špatná komunikace.


Lenka U.11. March 11:44Babysitting - via this platform

Denisa hlídala mého pětiletého syna, který má speciální dietu 2 týdny od 9.00 do 15.00. Syn se na Denisu každý den velice těšil. Je spolehlivá, milá, každý den vymýšlela nějakou zábavu (výkresy,modelování,hry se stavebnicí atd.). Při našem návratu ze zaměstnání byly poklizeny všechny hračky. S Denisou jsem byla maximálně spokojena a vřele její služby doporučuji.


Dita Z.20. February 17:27Babysitting - via this platform

Našli jsme si Denisu přes společné známé, byla jsem těsně před porodem a musela jsem se na pár měsíců vrátit do práce. Dohodli jsme se na pravidelné výpomoci do 8 týdnů po narození a poté se pak už Denisa starala o našeho Martínka sama. Naprosto bravůrně se zvládla starat o tak malé miminko, že jsem se ji nikdy nebála nechat s ním samotného. I když už jsem s Martínkem doma tak když si chceme s přítelem dojít třeba do kina, tak ji napíšeme a ona nám Martínka pohlídá. Mohu Denisu jen a jen doporučit


Iveta P.20. February 7:27Babysitting - via this platform

S Denisou jsme naprosto spokojeni. O naše dvě děti se stará výtečně, děti si ji zamilovali a vždy když se domluvíme tak dorazí. Proto nechápu negativní komentář, protože u nás je vše na jedničku. Denisu mohu jen a jen doporučit.


Jana V.19. February 22:17Babysitting - via this platform

S Denisou jsem moc dobrou zkušenost neudělala. Po hlídání na zkoušku jsme se dohodly na dalším dni. Ale druhý den se Denisa nedostavila, bez jakéhokoli vysvětlení, omluvy. Pochopím, když si někdo vyhodnotí, že hlídání dvou chlapců je nad jeho síly, konečně, výslovně jsem se Denisy po prvním hlídání ptala, jestli hlídat chce i dál. Proto bych očekávala alespoň elementární slušnost. Pustíte si někoho do soukromí, seznámíte ho s dětmi, provedete jejich školami, a pak mu nestojíte ani za sms?? Zklamání!


About me

Nabízím hlídání od 25.12 do 1.1.2020, pres den i přes noc

Nyní nabízím hlídání na plný úvazek, případně na 2-3 dny v týdnu (celé dny).

Víkendy, večery.

Kalendář si vyplňuji poctivě, prosím před kontaktovanim na nárazové hlídání se podívejte do kalendáře, zda mám volno, děkuji :-)

Milí rodiče,
je mi 28 let, s dětmi mám zkušenosti více jak 7 let. Starala jsem se o děti od 6týdne věku až po dohled nad ¨puberťáky¨ :-) Nejvíce zkušeností mám ale s dětmi ve věku 2-3let a miminky.

S dětmi trávím čas aktivně, doma a i když počasí dovolí tak venku. Naučím básničku, písničku, první písmenka, barvy. Rozvíjím jejich schopnosti a vše je ráda naučím :-) Přečtu knížku, pokud rodiče dovolí, vyrazíme na výlet :-)

Mojí největší zálibou je četba knih, in-line brusle a squash.

K hlídání patří i běžný úklid, v době kdy dítě např. spí :-)

Budu se na Vás a Vaše děti těšit :-)

Deni

Availability

10.10 volno do 16hod
11.10 cely den
Od 19.10 volné pátky od 20hod do neděle. Případně pondělí či úterý od 20hod v okolí ŽižkovaCalendar last updated before 2 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

4 years

toddlers

2 years

preschoolers

3 years

schoolers

2 years

teens

2 years

Special Experience

Hyperactivity and Food Allergies

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Dokážu děti naučit klasické písničky, zvládla bych i hru na flétnu S dětmi si kreslím (vodovky, pastelky, fixy, prstové barvy), vyrábíme různé zvířátka

Languages

Czech

Certification

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 3Where am I available too?: Praha 4