image

300 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 504 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 17 hodinami
 •  SSŠ Danae s.r.o
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Přes noc
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Denisa N.

 • (19)
 • 30 let
 • 10 let zkušeností s hlídáním

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Maturitní zkouška ze Střední soukromé školy (obchodní akademie). Maturitní zkouška z anglického jazyka.

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Dáša K.20/07/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Deni nám hlídá naši aktuálně 11 měsíční dcerku už několik měsíců pravidelně dva dny v týdnu. Dcerka je docela oříšek, protože není fanoušek jídla ani spánku, takže krmení i uspávání je odjakživa boj a volnou chvilku při jejím hlídání člověk moc nemá. Deni se toho však vůbec nezalekla a ještě mi byla a je psychickou oporou. Je dokonce sama proaktivní a snaží se vymýšlet, jak dcerce pomoct. S dcerkou má nekonečnou trpělivost, přistupuje k ní vždy mile, laskavě a citlivě. Mám v ní plnou důvěru a dcerka, která si jen tak někoho nepustí k tělu, ji má moc ráda. Deni chodí vždy včas, je flexibilní a vždy se snaží vyjít nám vstříc a co nejvíc pomoct.


Wernerová M.15/07/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Deny je spolehlivá, milá a trpělivá chůva. Stará se o naši 20měsíční holčičku pravidelně dvakrát týdně celý den a její péče je jedním z důvodů, proč jsem se mohla vrátit do práce, která mě baví. Zároveň jsem klidná, že se o dceru dobře postará. Moc se nám líbí, kolik času tráví na procházkách. S naší Hedou zpívá, maluje a moc hezky ji rozvíjí. Po negativní první zkušenosti jsme moc rádi, že se o Hedu stará právě Deny, se kterou se na všem bez problémů domluvíme a která má děti upřímně ráda a je ochotná se jim intenzivně věnovat. Víc takových hlídaček!


Adéla S.13/07/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Mohu bohužel hodnotit jen komunikaci s Denisou, která by se dala charakterizovat jako tzv. ghosting. Problém nastal ve chvíli, kdy jsem sl. Denisu po osobním setkání zkoušela jak formou zprávy, tak telefonicky kontaktovat ohledně úpravy domluveného pravidelného hlídání. Potřebovali jsme začátek spolupráce posunout o šest týdnů, proto jsem jí s omluvou napsala, zda bychom to mohly prodiskutovat. Plně bych samozřejmě chápala, kdyby reakce byla negativní, ovšem ignoraci považuji u profesionální chůvy za krajně nepřijatelnou. Jsem tedy ráda, že k hlídání nedošlo, jelikož při jakékoli komplikaci či požadavku na flexibilitu (což rodič 3 dětí nemůže nikdy vyloučit) by se pravděpodobně zachovala obdobně.

Ještě rada okrajem pro případné zájemce o hlídání: Je lepší si se sl. Denisou vyjasnit hodinový tarif před osobní schůzkou. Já jsem ve svém inzerátu nabízela 220kč/h, proto jsem byla zaskočena, že Denisa při setkání trvala na 270kč/h (Oslovila mě ona, nikoli naopak). Nakonec jsme to byli ochotni akceptovat, nicméně nemusí to být pravidlo a v jiné rodině by to nejspíš skončilo zbytečnou ztrátou času.


Veronika C.04/02/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Deni hlídá pravidelně mého dvouletého syna.
Chodí vždy na čas a komunikace s ní je na jedničku.
Po příchodu z práce najdu vždy spokojeně spící dítě a ještě jako bonus uklizené hračky ;)
Skvělá je taky možnost hlídání dítěte přímo u hlidačky doma i přes noc takže si můžete odpočinout a zajít večer třeba za relaxací do sauny nebo do kina.
Oceňuji také to že je velice flexibilní a dá se vždy domluvit na termínu který mi vyhovuje.
Všem rodičům mohu slečnu Denisu vřele doporučit.


jana11/01/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa již několik měsíců pravidelně hlídá moje tři děti (10,8 a 5). Kromě standardního hlídání, vyzvedává ze školky/školy a v případě potřeby a naší nepřítomnosti zůstává i přes noc.

Děti si ji hned oblíbily, cítí se s ní bezpečně a co je nejdůležitější, těší se na ni a ptají se, kdy už konečně dorazí. Bez problému zvládá veškerou starostlivost včetně domácích úkolů, stravování a vyprovázení do školy.

V plánování je velice flexibilní.

Doporučuji všem rodičům, kteří hledají spolehlivost a flexibilitu!


Alexandra D.10/01/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa hlídá, s přestávkou, mého syna od jeho tří měsíců. Od začátku jsem měla k Denise důvěru a je vidět, že je to opravdový profík. Diky Denisině předešlé zkušenosti s batoletem jsem v podstatě nikdy nemusela nic dlouze vysvětlovat a Denisa starost o syna perfektně zvládá. Je klidná, pohodová a spolehlivá. Velmi rychle se dokázala v naší domácnosti zorientovat a se vším si poradí. Syn si ji hned oblíbil a když je s Denisou, tak vím, že je o něj výborně postaráno.


Jeníčkovi25/10/2021Hlídání dětí - rodič na portále

S Denisou jsme velmi spokojeni. Je spolehlivá, dochvilná a zodpovědná. Syn se na ni vždycky moc těší a má ji rád. I když to s ním bývá občas hodně náročné, Denisa to vždycky perfektně zvládne. Denisu mohu všem vřele doporučit.


Tereza Š.01/06/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa několikrát hlídala našeho šestiletého syna. Je velmi milá a hodná, syn se vždy na čas s ní strávený těší. Komunikace s ní je skvělá a rychlá. Díky a určitě doporučujeme!


Eva F.02/12/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa nám pravidelně (3-4 dny v týdnu) hlídala synka 3 roky už od jeho věku několika měsíců. Náš syn s ní vyrostl, Denisa nám ho pomáhala vychovat, učila ho na nočník, jíst příborem, kreslit, zdravit... Je to chůva, která se dětem hodně věnuje, netráví s nimi jen tak čas a děti jí milují. Hodně s ním chodila ven, což jsme velmi ocenili. Denisa hravě zvládá i dětské nemoci, se vším si umí poradit. Dokáže vytušit co je potřeba a co se očekává, stačí jí vše říci jen jednou. Opravdu jsme byli moc spokojeni a mohu jen doporučit.


Šárka Š.05/01/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Deniska nám hlídá roční dvojčátka a mohu říct, že je zvládá báječně. Holky jsou vždy vysmáté, krásně čisté a voňavé a hlavně naprosto spokojené (dokonce i vyspinkané, zázrak! :D ) Jsou společně hodně na čerstvém vzduchu a na procházkách, hezky si hrají. Mohu je s čistým svědomím nechat i přes noc, dokonce i holek nachlazení Deniska zvládla úplně s přehledem, bez výčitek, ( že v noci pláčou a člověk téměř vůbec nezamhouří oko je asi zbytečné dodávat). Kdo hledá ke svým dětem hodného, pohodového, klidného a zodpovědného člověka, je tu naprosto správně. Pro nás obrovská pomoc, rozhodně doporučujeme!!!


Monika G.28/08/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Denisa je velice mila, chodi vcas, s detmi si rozumi, zabavi je. Kluci ji maji moc radi. Mohu ji jen vrele doporucit.


Barbora O.21/06/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa patri mezi nejlepsi chuvy ktere jsem mela moznost poznat.Uz od prvniho hlidani,kdyz jsme si rekly zakladni zvyky deti,naprosto s prehledem vsechno zvlada,nemusim ji na nic upominat,protoze je vzdycky jeste krok prede mnou a ma pripravene veci driv nez stacim rict at vezme to nebo ono.Hodne casu travi s detmi na prochazkach,coz velmi ocenuji a kdyz se vratim domu,cekaji tu na me vysmate obe deti a jako bonus jeste krome uklizenych hracek treba vyklizena mycka.Jde videt,ze Denisa ma s detmi bohate zkusenosti,coz pozna kazda matka hned po jeji prvni navsteve.Muzu bez zavahani doporucit.Pokud by byl treba detailni komentar,jsem k dispozici.


Tereza K.22/09/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S Deniskou je skvělá komunikace.Dnes proběhlo první hlídání mladšího syna, zvláda to skvěle...do ted se ptá kde je teta :-)
Příště nás čeká hlídání delší a obou kluků tak snad se to zvládne jako dnes.


Gabriela N.02/04/2015Hlídání dětí - rodič mimo portál

Denisu využíváme k hlídání našich dětí zejména po večerech, nárazově i přes den, když nám děti onemocní. Je velmi spolehlivá, děti ji zbožňují a vždy se na ni moc těší :-) Hlídání od Denisy doporučiji.


Soňa S.10/03/2015Hlídání dětí - rodič na portále

K hlídání nedošlo, i když tomu vše nasvědčovalo... špatná komunikace.


Lenka U.11/03/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa hlídala mého pětiletého syna, který má speciální dietu 2 týdny od 9.00 do 15.00. Syn se na Denisu každý den velice těšil. Je spolehlivá, milá, každý den vymýšlela nějakou zábavu (výkresy,modelování,hry se stavebnicí atd.). Při našem návratu ze zaměstnání byly poklizeny všechny hračky. S Denisou jsem byla maximálně spokojena a vřele její služby doporučuji.


Dita Z.20/02/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Našli jsme si Denisu přes společné známé, byla jsem těsně před porodem a musela jsem se na pár měsíců vrátit do práce. Dohodli jsme se na pravidelné výpomoci do 8 týdnů po narození a poté se pak už Denisa starala o našeho Martínka sama. Naprosto bravůrně se zvládla starat o tak malé miminko, že jsem se ji nikdy nebála nechat s ním samotného. I když už jsem s Martínkem doma tak když si chceme s přítelem dojít třeba do kina, tak ji napíšeme a ona nám Martínka pohlídá. Mohu Denisu jen a jen doporučit


Iveta P.20/02/2014Hlídání dětí - rodič na portále

S Denisou jsme naprosto spokojeni. O naše dvě děti se stará výtečně, děti si ji zamilovali a vždy když se domluvíme tak dorazí. Proto nechápu negativní komentář, protože u nás je vše na jedničku. Denisu mohu jen a jen doporučit.


Jana V.19/02/2014Hlídání dětí - rodič na portále

S Denisou jsem moc dobrou zkušenost neudělala. Po hlídání na zkoušku jsme se dohodly na dalším dni. Ale druhý den se Denisa nedostavila, bez jakéhokoli vysvětlení, omluvy. Pochopím, když si někdo vyhodnotí, že hlídání dvou chlapců je nad jeho síly, konečně, výslovně jsem se Denisy po prvním hlídání ptala, jestli hlídat chce i dál. Proto bych očekávala alespoň elementární slušnost. Pustíte si někoho do soukromí, seznámíte ho s dětmi, provedete jejich školami, a pak mu nestojíte ani za sms?? Zklamání!


O mně

Aktuálně - nárazově pátky, večery a víkendy

Milí rodiče,
je mi 31 let, s dětmi mám zkušenosti více jak 10 let. Starala jsem se o děti od 6týdne věku až po dohled nad ¨puberťáky¨ :-) Nejvíce zkušeností mám ale s dětmi ve věku 2-3let a miminky.

S dětmi trávím čas aktivně, doma a i když počasí dovolí tak venku. Naučím básničku, písničku, první písmenka, barvy. Rozvíjím jejich schopnosti a vše je ráda naučím :-) Přečtu knížku, pokud rodiče dovolí, vyrazíme na výlet :-)

Mojí největší zálibou je četba knih, in-line brusle a squash.

K hlídání patří i běžný úklid, v době kdy dítě např. spí :-)

Budu se na Vás a Vaše děti těšit :-)

Deni

Kdy má čas

Dovolená 1.-10.7

1-10.7 dovolena

Od 07/2022 volné uterky a středy, nepravidelně pátky + večery, noci a víkendKalendář naposledy aktualizován před 24 hodinami

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roky

batolata

2 roky

předškoláci

3 roky

dětský školní věk

2 roky

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Dokážu děti naučit klasické písničky, zvládla bych i hru na flétnu S dětmi si kreslím (vodovky, pastelky, fixy, prstové barvy), vyrábíme různé zvířátka

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2Kde také bývám: Praha 4Pankrac, Pražského povstání