image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 447 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 9 hodinami
 •  SSŠ Danae s.r.o
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Přes noc
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Denisa N.

 • (13)
 • 30 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Maturitní zkouška ze Střední soukromé školy (obchodní akademie). Maturitní zkouška z anglického jazyka.

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Jeníčkovi25/10/2021Hlídání dětí - rodič na portále

S Denisou jsme velmi spokojeni. Je spolehlivá, dochvilná a zodpovědná. Syn se na ni vždycky moc těší a má ji rád. I když to s ním bývá občas hodně náročné, Denisa to vždycky perfektně zvládne. Denisu mohu všem vřele doporučit.


Tereza Š.01/06/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa několikrát hlídala našeho šestiletého syna. Je velmi milá a hodná, syn se vždy na čas s ní strávený těší. Komunikace s ní je skvělá a rychlá. Díky a určitě doporučujeme!


Eva F.02/12/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa nám pravidelně (3-4 dny v týdnu) hlídala synka 3 roky už od jeho věku několika měsíců. Náš syn s ní vyrostl, Denisa nám ho pomáhala vychovat, učila ho na nočník, jíst příborem, kreslit, zdravit... Je to chůva, která se dětem hodně věnuje, netráví s nimi jen tak čas a děti jí milují. Hodně s ním chodila ven, což jsme velmi ocenili. Denisa hravě zvládá i dětské nemoci, se vším si umí poradit. Dokáže vytušit co je potřeba a co se očekává, stačí jí vše říci jen jednou. Opravdu jsme byli moc spokojeni a mohu jen doporučit.


Šárka Š.05/01/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Deniska nám hlídá roční dvojčátka a mohu říct, že je zvládá báječně. Holky jsou vždy vysmáté, krásně čisté a voňavé a hlavně naprosto spokojené (dokonce i vyspinkané, zázrak! :D ) Jsou společně hodně na čerstvém vzduchu a na procházkách, hezky si hrají. Mohu je s čistým svědomím nechat i přes noc, dokonce i holek nachlazení Deniska zvládla úplně s přehledem, bez výčitek, ( že v noci pláčou a člověk téměř vůbec nezamhouří oko je asi zbytečné dodávat). Kdo hledá ke svým dětem hodného, pohodového, klidného a zodpovědného člověka, je tu naprosto správně. Pro nás obrovská pomoc, rozhodně doporučujeme!!!


Monika G.28/08/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Denisa je velice mila, chodi vcas, s detmi si rozumi, zabavi je. Kluci ji maji moc radi. Mohu ji jen vrele doporucit.


Barbora O.21/06/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa patri mezi nejlepsi chuvy ktere jsem mela moznost poznat.Uz od prvniho hlidani,kdyz jsme si rekly zakladni zvyky deti,naprosto s prehledem vsechno zvlada,nemusim ji na nic upominat,protoze je vzdycky jeste krok prede mnou a ma pripravene veci driv nez stacim rict at vezme to nebo ono.Hodne casu travi s detmi na prochazkach,coz velmi ocenuji a kdyz se vratim domu,cekaji tu na me vysmate obe deti a jako bonus jeste krome uklizenych hracek treba vyklizena mycka.Jde videt,ze Denisa ma s detmi bohate zkusenosti,coz pozna kazda matka hned po jeji prvni navsteve.Muzu bez zavahani doporucit.Pokud by byl treba detailni komentar,jsem k dispozici.


Tereza K.22/09/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S Deniskou je skvělá komunikace.Dnes proběhlo první hlídání mladšího syna, zvláda to skvěle...do ted se ptá kde je teta :-)
Příště nás čeká hlídání delší a obou kluků tak snad se to zvládne jako dnes.


Gabriela N.02/04/2015Hlídání dětí - rodič mimo portál

Denisu využíváme k hlídání našich dětí zejména po večerech, nárazově i přes den, když nám děti onemocní. Je velmi spolehlivá, děti ji zbožňují a vždy se na ni moc těší :-) Hlídání od Denisy doporučiji.


Soňa S.10/03/2015Hlídání dětí - rodič na portále

K hlídání nedošlo, i když tomu vše nasvědčovalo... špatná komunikace.


Lenka U.11/03/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa hlídala mého pětiletého syna, který má speciální dietu 2 týdny od 9.00 do 15.00. Syn se na Denisu každý den velice těšil. Je spolehlivá, milá, každý den vymýšlela nějakou zábavu (výkresy,modelování,hry se stavebnicí atd.). Při našem návratu ze zaměstnání byly poklizeny všechny hračky. S Denisou jsem byla maximálně spokojena a vřele její služby doporučuji.


Dita Z.20/02/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Našli jsme si Denisu přes společné známé, byla jsem těsně před porodem a musela jsem se na pár měsíců vrátit do práce. Dohodli jsme se na pravidelné výpomoci do 8 týdnů po narození a poté se pak už Denisa starala o našeho Martínka sama. Naprosto bravůrně se zvládla starat o tak malé miminko, že jsem se ji nikdy nebála nechat s ním samotného. I když už jsem s Martínkem doma tak když si chceme s přítelem dojít třeba do kina, tak ji napíšeme a ona nám Martínka pohlídá. Mohu Denisu jen a jen doporučit


Iveta P.20/02/2014Hlídání dětí - rodič na portále

S Denisou jsme naprosto spokojeni. O naše dvě děti se stará výtečně, děti si ji zamilovali a vždy když se domluvíme tak dorazí. Proto nechápu negativní komentář, protože u nás je vše na jedničku. Denisu mohu jen a jen doporučit.


Jana V.19/02/2014Hlídání dětí - rodič na portále

S Denisou jsem moc dobrou zkušenost neudělala. Po hlídání na zkoušku jsme se dohodly na dalším dni. Ale druhý den se Denisa nedostavila, bez jakéhokoli vysvětlení, omluvy. Pochopím, když si někdo vyhodnotí, že hlídání dvou chlapců je nad jeho síly, konečně, výslovně jsem se Denisy po prvním hlídání ptala, jestli hlídat chce i dál. Proto bych očekávala alespoň elementární slušnost. Pustíte si někoho do soukromí, seznámíte ho s dětmi, provedete jejich školami, a pak mu nestojíte ani za sms?? Zklamání!


O mně

AKTUÁLNĚ : hlídání na cele dny tj.7-8hod/den, víkendy i přes noc, možné u mne doma. Hlídání na full time.

Milí rodiče,
je mi 30 let, s dětmi mám zkušenosti více jak 7 let. Starala jsem se o děti od 6týdne věku až po dohled nad ¨puberťáky¨ :-) Nejvíce zkušeností mám ale s dětmi ve věku 2-3let a miminky.

S dětmi trávím čas aktivně, doma a i když počasí dovolí tak venku. Naučím básničku, písničku, první písmenka, barvy. Rozvíjím jejich schopnosti a vše je ráda naučím :-) Přečtu knížku, pokud rodiče dovolí, vyrazíme na výlet :-)

Mojí největší zálibou je četba knih, in-line brusle a squash.

K hlídání patří i běžný úklid, v době kdy dítě např. spí :-)

Budu se na Vás a Vaše děti těšit :-)

Deni

Kdy má čas

10.10 volno do 16hod
11.10 cely den
Od 19.10 volné pátky od 20hod do neděle. Případně pondělí či úterý od 20hod v okolí ŽižkovaKalendář naposledy aktualizován před 24 hodinami
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roky

batolata

2 roky

předškoláci

3 roky

dětský školní věk

2 roky

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Dokážu děti naučit klasické písničky, zvládla bych i hru na flétnu S dětmi si kreslím (vodovky, pastelky, fixy, prstové barvy), vyrábíme různé zvířátka

Jazyky

Čeština

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2Kde také bývám: Praha 4Pankrac, Pražského povstání