- 1 year experience with babysitting
- 18 years
- Dub
- A 1 parent has already contacted her
- Activity 1 day ago
- Kuchař-čišnik
- prefers sitting: 20 - 40 hours/week
- I have a place for babysitting
- she can babysit 3 kids
- Birthday parties and other
- Travel for Vacations
- Overnights
- Groups of kids
Hana H.
180 Kč/hour
- 18 years
- 1 year experience with babysitting
Verified e-mail and phone number
Verified address
Verified identity
Verified identity
About me
Mám dálkové studium, takže mám víc času. Dětem se věnuju ráda – pomáhala jsem sourozencům mojí kamarádky, kteří to měli doma těžké. Ráda si s dětmi hraju, čtu jim nebo s nimi jdu ven. Jsem trpělivá, spolehlivá a umím si poradit i v náročnějších situacích. Můžu pomoci i s jednoduchými úkoly nebo vařením.
General Experience
infants
1 year
toddlers
1 year
preschoolers
1 year
schoolers
no experience
teens
no experience
Special Experience
Zatím nemám přímé zkušenosti s dětmi se speciálními potřebami, ale jsem trpělivá, empatická a otevřená učit se nové věci podle potřeb dítěte i rodiny.
Skills and Hobbies
Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport
Jsem klidná, trpělivá a spolehlivá. S dětmi vycházím přirozeně a snažím se vytvořit bezpečné a příjemné prostředí. Ráda si s nimi hraji, kreslím, zpívám a vymýšlím jednoduché pohybové aktivity. Dbám na bezpečí a respektuji domluvu s rodiči.
Certification
Nemám zatím žádné oficiální certifikáty, ale mám zkušenosti s hlídáním dětí v rodině a blízkém okolí. K dětem přistupuji zodpovědně, klidně a s respektem.
