image

150,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 172 parents
 • Activity about 23 hours ago
 •  Maturita
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 6 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
Languages

Antonie S.

 • (8)
 • 38 years
 • 20 years experience

Reviews

Tanya M.18/01/2020Babysitting - via this platform

Very happy! We use Antonie on a regular base!


Stephanie W.28/06/2019Babysitting - via this platform

Antonie was wonderful. My daughter couldn't wait for the next adventure. As for me, I felt save leaving my child in her care. She was very focused on her overall well-being. Highly recommend.


Michaela H.24/11/2018Babysitting - via this platform

Paní Antonie mi pohlídala ročního syna. Velky sal ve vlastnich prostorech vybizel ke hre, syn se za ty dve hodiny opravdu vyradil a cestou domu krasne vytuhl. Moc dekujeme, pokud budu opet potrebovat, radi se za pani Antonii do jejiho atelieru vratime.


Natalia C.20/11/2018Babysitting - via this platform

Pani Antonie moc doporuciju. Hlidala mne dceru (1rok a 10mes), byla to prvni zkusenost pro holcicku. Po navratu jsem ocekavala videt ubrecenou dceru bez nalady, ale nasla jsem spokojene dite ktere nechtelo jit se mnou domu! A to nasa holcicka, ktera je v rodine za velkeho "mamanka". Rychla domluva, krasne prostredi pro deti. Dite bylo opravdu stastne a ja spolu s ni. Dekujem


Jana A.10/08/2018Babysitting - via this platform

Pani Antonie to s dětmi skutečně umí a dokáže je skvěle zabavit/unavit. Taneční sál, který je součástí jejího bytu, poskytuje dětem bez ohledu na věk možnost se vyřádit a zároveň stále být v bezpečném a útulném prostředí. Moje čtyřletá dcera byla u paní Antonie dnes poprvé a trvalo mi dobré půl hodiny jí přemluvit, aby šla domů, a to pouze pod podmínkou, že se tam bude moci zase vrátit. Takže veliká spokojenost, vřele doporučuji!


Kateřina V.28/04/2018Babysitting - via this platform

Paní Antonie nám hlídá naše dvě holčičky ve věku 1,5 a 3 roky a jsme moc spokojeni. Výhodou jsou její vlastní prostory, časová flexibilita a možnost domluvit se i velmi narychlo. Vždy nám vyšla vstříc. Má dvě kočičky, které naše holky zbožňují. Při hezkém počasí jsou co nejvíce venku na procházce nebo po hřištích. Je to zkušená máma, která si umí v každé situaci poradit. Můžeme jen doporučit.


Jiri T.27/04/2018Babysitting - via this platform

Paní Antonie se vždy velmi ochotně přizpůsobí našim potřebám a času. Velmi rychle se dohodneme na termínech a případných změnách. Paní Antonie hlídá deti se svoji dcerou, vytváří tak rodinnou formu hlídáni s více detmi, které se mohou od sebe učit a lépe se zabavit. K dispozici má velký taneční sál, kde je prostor na dovadeni deti za nepříznivého pocasi.


Tereza K.05/12/2016Babysitting - via this platform

S paní Antonií jsme velice spokojeni. Super domluva, k dětem se chová moc hezky, naší Natálce se ani nechce domu 😊 Velkou výhodou je velký sál, kde se děti vyblbnou, jezdí na motorce apod. Jelikož hlídá více dětí, je fajn, že se od sebe učí, hrají si spolu. Můžu jen doporučit 😊


About me

Long term experiences with teaching children. I have two girls. I am working with movement and dance. Also vizual arts. I have got big space for movement and play.
I prefer to care about children during the daytime.

Availability

Mám čas skoro celé prázdniny. Od září všední dny převážně dopoledne, některé víkendy včetně noci.Calendar last updated before 5 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

8 years

toddlers

7 years

preschoolers

20 years

schoolers

20 years

teens

20 years

Special Experience

Care for Sick Children, Visual Impairment, and Hearing Impaired

Skills and Hobbies

Drawing, painting and Dance/physical activity

Základy Montessori, pohyb, držení těla, žonglování , šplhání na "šále". Výslovnost.

Tutoring children

Individual
general preparation

Languages

Czech and English

Angličtina

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 5