image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 261 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 10 hodinami
 •  Maturita
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 6 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Antonie S.

 • (10)
 • 38 let
 • 20 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Hodnocení

Tereza P.05/06/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Antonie hlídala mou dvouletou dcerku a zvládly to spolu skvěle. Ateliér je opravdu prostorný, spoustu místa a hraček. Jako velké plus jsem vnímala více dětí najednou, tudíž dcera si krásně vyhrála a já odcházela hned klidnější. Paní Antonii doporučuji a určitě ji znovu využijeme :)


lucie r.29/08/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Antonie hlídala/hlídává postupně obě moje děti, staršího syna pravidelně cca od jeho 1, 5 roku, mladšího nárazově od jeho cca 5 měsíců. Díky jejímu klidu, laskavosti vůči dětem, ale i schopnosti vytyčit jim hranice jsem odcházela bez obav. Krásné studio a hodně času stráveného venku bylo taky plus.


Tanya M.18/01/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Very happy! We use Antonie on a regular base!


Stephanie W.28/06/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Antonie was wonderful. My daughter couldn't wait for the next adventure. As for me, I felt save leaving my child in her care. She was very focused on her overall well-being. Highly recommend.


Michaela H.24/11/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Antonie mi pohlídala ročního syna. Velky sal ve vlastnich prostorech vybizel ke hre, syn se za ty dve hodiny opravdu vyradil a cestou domu krasne vytuhl. Moc dekujeme, pokud budu opet potrebovat, radi se za pani Antonii do jejiho atelieru vratime.


Natalia C.20/11/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Antonie moc doporuciju. Hlidala mne dceru (1rok a 10mes), byla to prvni zkusenost pro holcicku. Po navratu jsem ocekavala videt ubrecenou dceru bez nalady, ale nasla jsem spokojene dite ktere nechtelo jit se mnou domu! A to nasa holcicka, ktera je v rodine za velkeho "mamanka". Rychla domluva, krasne prostredi pro deti. Dite bylo opravdu stastne a ja spolu s ni. Dekujem


Jana A.10/08/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Antonie to s dětmi skutečně umí a dokáže je skvěle zabavit/unavit. Taneční sál, který je součástí jejího bytu, poskytuje dětem bez ohledu na věk možnost se vyřádit a zároveň stále být v bezpečném a útulném prostředí. Moje čtyřletá dcera byla u paní Antonie dnes poprvé a trvalo mi dobré půl hodiny jí přemluvit, aby šla domů, a to pouze pod podmínkou, že se tam bude moci zase vrátit. Takže veliká spokojenost, vřele doporučuji!


Kateřina V.28/04/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Antonie nám hlídá naše dvě holčičky ve věku 1,5 a 3 roky a jsme moc spokojeni. Výhodou jsou její vlastní prostory, časová flexibilita a možnost domluvit se i velmi narychlo. Vždy nám vyšla vstříc. Má dvě kočičky, které naše holky zbožňují. Při hezkém počasí jsou co nejvíce venku na procházce nebo po hřištích. Je to zkušená máma, která si umí v každé situaci poradit. Můžeme jen doporučit.


Jiri T.27/04/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Antonie se vždy velmi ochotně přizpůsobí našim potřebám a času. Velmi rychle se dohodneme na termínech a případných změnách. Paní Antonie hlídá deti se svoji dcerou, vytváří tak rodinnou formu hlídáni s více detmi, které se mohou od sebe učit a lépe se zabavit. K dispozici má velký taneční sál, kde je prostor na dovadeni deti za nepříznivého pocasi.


Tereza K.05/12/2016Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Antonií jsme velice spokojeni. Super domluva, k dětem se chová moc hezky, naší Natálce se ani nechce domu 😊 Velkou výhodou je velký sál, kde se děti vyblbnou, jezdí na motorce apod. Jelikož hlídá více dětí, je fajn, že se od sebe učí, hrají si spolu. Můžu jen doporučit 😊


O mně

Mnohaleté zkušenosti s hlídáním a výukou dětí. Mám dvě dcery, mladší je šest. Zajímám se o Montessori pedagogiku.
Zabývám se pohybem, uměním. Mám k dispozici velký prostor a dvorek, houpačku a mnoho dalších hraček. Děti se mohou hodně hýbat, malovat a učit spoustu věcí.
Pondělí, úterý, středy, čtvrtek a pátek cca 8.30- 15. Po dohodě i víkend. Vařím skvěle. Zeleninová a ovocná jídla.

Kdy má čas

Mám čas skoro všední dny převážně dopoledne a brzké odpoledne. Některé pátky a víkendy včetně noci.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

14 let

batolata

14 let

předškoláci

20 let

dětský školní věk

20 let

náctiletí

20 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Dětské nemoci, Problémy s viděním a Problémy se sluchem

Dovednosti

Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

Základy Montessori, pohyb, držení těla, žonglování , šplhání na "šále". Výslovnost.

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština a Angličtina

Angličtina

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 5