image

120 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 118 rodičů
 • Aktivní před asi měsícem
 •  Maturita
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Je ochotna hlídat 6 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Antonie S.

 • (6)
 • 38 let
 • 20 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Michaela H.24. listopad 20:55Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Antonie mi pohlídala ročního syna. Velky sal ve vlastnich prostorech vybizel ke hre, syn se za ty dve hodiny opravdu vyradil a cestou domu krasne vytuhl. Moc dekujeme, pokud budu opet potrebovat, radi se za pani Antonii do jejiho atelieru vratime.


Natalia C.20. listopad 16:39Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Antonie moc doporuciju. Hlidala mne dceru (1rok a 10mes), byla to prvni zkusenost pro holcicku. Po navratu jsem ocekavala videt ubrecenou dceru bez nalady, ale nasla jsem spokojene dite ktere nechtelo jit se mnou domu! A to nasa holcicka, ktera je v rodine za velkeho "mamanka". Rychla domluva, krasne prostredi pro deti. Dite bylo opravdu stastne a ja spolu s ni. Dekujem


Jana A.10. srpen 20:58Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Antonie to s dětmi skutečně umí a dokáže je skvěle zabavit/unavit. Taneční sál, který je součástí jejího bytu, poskytuje dětem bez ohledu na věk možnost se vyřádit a zároveň stále být v bezpečném a útulném prostředí. Moje čtyřletá dcera byla u paní Antonie dnes poprvé a trvalo mi dobré půl hodiny jí přemluvit, aby šla domů, a to pouze pod podmínkou, že se tam bude moci zase vrátit. Takže veliká spokojenost, vřele doporučuji!


Kateřina V.28. duben 21:06Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Antonie nám hlídá naše dvě holčičky ve věku 1,5 a 3 roky a jsme moc spokojeni. Výhodou jsou její vlastní prostory, časová flexibilita a možnost domluvit se i velmi narychlo. Vždy nám vyšla vstříc. Má dvě kočičky, které naše holky zbožňují. Při hezkém počasí jsou co nejvíce venku na procházce nebo po hřištích. Je to zkušená máma, která si umí v každé situaci poradit. Můžeme jen doporučit.


Jiri T.27. duben 14:35Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Antonie se vždy velmi ochotně přizpůsobí našim potřebám a času. Velmi rychle se dohodneme na termínech a případných změnách. Paní Antonie hlídá deti se svoji dcerou, vytváří tak rodinnou formu hlídáni s více detmi, které se mohou od sebe učit a lépe se zabavit. K dispozici má velký taneční sál, kde je prostor na dovadeni deti za nepříznivého pocasi.


Tereza K. 5. prosinec 20:02Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Antonií jsme velice spokojeni. Super domluva, k dětem se chová moc hezky, naší Natálce se ani nechce domu 😊 Velkou výhodou je velký sál, kde se děti vyblbnou, jezdí na motorce apod. Jelikož hlídá více dětí, je fajn, že se od sebe učí, hrají si spolu. Můžu jen doporučit 😊


O mně

Mnohaleté zkušenosti s hlídáním a výukou dětí. Mám dvě dcery, mladší je dva a pul. Zajímám se o Montessori pedagogiku.
Zabývám se pohybem, uměním. Mám k dispozici velký prostor a dvorek, houpačku, trampolínu a mnoho dalších hraček. Děti se mohou hodně hýbat, malovat a učit spoustu věcí.
Pondělí, středy, čtvrtek a pátek cca 8.30- 15. Vařím skvěle. Zeleninová a ovocná jídla.

Kdy má čas

Mohu všední dny 8- cca 15h. Po domluvě i další časy a některé večery- noc.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

8 let

batolata

7 let

předškoláci

20 let

dětský školní věk

20 let

náctiletí

20 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Dětské nemoci, Problémy s viděním a Problémy se sluchem

Dovednosti

Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

Základy Montessori, žonglování , šplhání na "šále".

Jazyky

Čeština a Angličtina

Angličtina

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 5