Jana
16 reviews
 • 30 years experience
 • 51 years
 • She has already been contacted by 87 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity about 17 hours ago
 • Response time: 4 hours
 •  SŠ Náhorní 525
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: more then 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 10 kids
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Attented online first-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
Languages

Jana Z. PREMIUM

250 Kč/hour

 • (16)
 • 51 years
 • 30 years experience
 • Covid-19 vaccine


PREMIUM

When rated, then 4.0 and higher

Verification at least the second grade

Bookings without worries

Faster thanks to the app

Verified e-mail and phone number

She passed document verification (ID or DL)

check against duplicate registrations · validation date verification

Verified identity

Criminal Record

documented online · at the time of inspection not older than 3 months

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Alžběta D.08/03/2024Babysitting - via this platform

Paní Jana hlídá mého 20měsíčního syna. Mám v ní naprostou důvěru a podle všeho i můj syn, kterého pokaždé vyzvedávám veselého.


Simona Z.01/03/2024Babysitting - via this platform

Paní Janu doporučuji na hlídání, hlídá naši 9 měs. dcerku, holčička je spokojená, během hlídání dostáváme fotky, komunikace je skvělá a rychlá. Za nás značka ideál.


Tereza K.08/01/2024Babysitting - outside this platform

Jana se o mou dceru starala od jejích šesti měsíců dva roky. Tato chůva je nejen spolehlivá, ale také má talent a schopnost navázat hluboký a pozitivní vztah s dětmi. Během dvou let, co se o mou dceru starala, jsem mohla pozorovat, jak krásně s ní komunikuje, hraje si, tvoří a kreslí. Její přístup k dětem je plný lásky, trpělivosti a kreativity, což je něco, co si jako rodič nesmírně cením.

Moje dcera se k ní vždy těšila a měla ji opravdu ráda, což je pro mě nejlepším ukazatelem kvality péče. Díky její péči se moje dcera rozvíjela v radostné a zvídavé dítě.

Vřele doporučuji tuto chůvu všem rodičům, kteří hledají někoho, kdo poskytne jejich dětem láskyplnou, bezpečnou a stimulující péči. Za její přístup, zkušenosti a vše co pro nás udělala jsem jí nesmírně vděčná. Kdybychom se rozhodli pro druhé dítě, opět ho ráda a s klidem svěřím právě Janě :)


Veronika H.05/12/2023Babysitting - via this platform

Paní Jana byla první "neznámá" osoba, které jsem svěřila 1,5r syna. Ten se pomalu otrkává a zvládá naše chvilkové odloučení na jedničku. Paní Jana působí velmi klidně a vyrovnaně, na ostatních dětech je znát, že jsou spokojeni a důvěřují jí, tím přesvědčili i mě. Jsem moc ráda za paní Janu a její malé parťáky :)


Linda F.03/11/2023Babysitting - via this platform

Paní Janu můžeme jen a jen doporučit. Je vidět, ze svou peci nedělá poprvé a hlavně, ze ji vykonává ❤️. My máme 15M dceru a právě toto hlídání bylo naše první zkušenost. Poprvé se byla Nelinka pouze “kouknout” na 1 hodinu. Čekala jsem po otevření dveří otevřenou náruč a úsměv od ucha k uchu, jak bývá zvykem, když me vita. Nic takového se ovšem nestalo, nejevila o mne vůbec žádný zájem a hraly si s ostatními dětmi a paní Janou. Kolikrát jsem na ni zavolala.. výsledek…0. Prvně jsem byla smutná, ale myslím, ze prave toto je to nejlepší, co se mohlo stát. Myslela jsem si, ze budeme využívat občas, nicméně po teto zkušenosti premyslime o pravidelnosti - pozná nové kamarady, zažije něco jiného, než zaživa každý den se mnou. 😊 100% doporucuji! A děkuji za Vaši práci! 🙏


Sofiya N.24/10/2023Babysitting - via this platform

Paní Jana hlídá syna (5 měsíců) ve centru Prahy, jsem velmi spokojená. Bylo to jeho první hlídání a bylo všechno výborně, mohu jen doporučit!


Barbora Š.30/07/2023Babysitting - via this platform

Vyborna spoluprace, rychle reakce. Pani Jana je moc mila, holcicky si ji oblibily. V jeji bohate hernicce jim bylo moc prijemne :).


Edita K.26/07/2023Babysitting - via this platform

Pani Jana mi momentalne hlida dceru (22 měsíců) v centru Prahy a jsem velmi spokojena. Ma hezky vztah k dětem a je velmi vstřícná. Mohu jen doporučit!


Veronika P.13/05/2023Babysitting - via this platform

Paní Jana nám vyšla vstříc, když jsme akutně hledali hlídání pro mladšího syna. Synovi (1,5 roku) se u paní Jany velmi líbilo, neplakal, měl k dispozici spoustu hraček a prostoru a rádi tak využijeme služeb paní Jany i do budoucna.


Volkova S.10/03/2023Babysitting - via this platform

S paní Janou jsem velmi spokojená. Výborná komunikace, laskavý přístup a ochota vyjít ve všem vstříc. Hlídá našeho rok a půl starého syna, který u ní moc rád zůstává. Paní má velký dětský koutek se spoustou hraček. Velice ji doporučují. Světlana V.


Jana Č.25/01/2023Babysitting - via this platform

Paní hlídala mou dceru, které je 1,5 roku a byla báječná, s dětmi to umí, je velmi příjemná :) Prostředí bylo také příjemné, mnoho hraček a zábavy pro děti. Díky tomu, že paní hlídá více dětí podobného věku, mohou se zde i skvěle socializovat. Malá si šla okamžitě hrát a vůbec nepostřehla, že jsem odešla, ačkoliv je na mě zvyklá a nikdy předtím jsem ji hlídat nenechávala… Nakonec se mnou ani nechtěla odejít domů :)) Celkově hodnotím velmi pozitivně a budu se určitě s malou ráda vracet. Jen škoda, že jsme vás neobjevily dříve :)


Jana R.18/10/2022Babysitting - via this platform

Paní Jana je perfektní. Hlídala dnes poprvé mého 13 měsíčního syna a ten si ji doslova zamiloval. Mohu jen doporučit


Ju H.09/10/2022Babysitting - via this platform

Paní Jana je skvělá, perfektní komunikace, rychlá domluva – a dcera byla po dni stráveném s ní nadšená. Děkujeme!


Alice Š.20/05/2019Babysitting - via this platform

Využili jsme pro hlídání 5-ti letého syna. Jednalo se o celodenní hlídání, paní byla vstřícná a protože syn byl u ní poprvé, tak průběžně i zasílala SMS s tím, co dělali... Synovi se u ní líbilo. Domluva celkově probíhala bez problémů, paní je spolehlivá.


B.Bera16/05/2019Babysitting - via this platform

S paní Janou se známe už spoustu let.
Matku nikdo nezastoupí, ale v jejím případě nemám obavy.
Je jedinou osobou, které bych svěřila své dítě.
Děti jí zbožňují, její mateřský přístup, obětavost, pečlivost, důvěra.
Doporučuji 100%


Vojtěch V.12/05/2019Babysitting - via this platform

Naprostá spokojenost s hlídáním našeho 3leteho synka. Domluva přes web hlidacek bez problémů. Určitě využijeme hlídání i příště. Děkujeme.


About me

Nabízím hlídání v koutku Praha 1 poblíž Václavského náměstí v malém kolektivu dětí. Momentálně je zde 3-6 dětí od 8 měsíců do 2.5 let. Hlídání od pondělí do pátku od 9:00- 17:00. Hlídání ve skupince vychází levněji.
Dobrý den milí rodiče, jsem kvalifikovaná profesionální 51 letá chůva OSVČ. Mám 7 let praxe učitelky v dětské skupině (školce s jeslemi). Ve školce jsem vedla kroužky šikovné ručičky a dramaťáček. Měla na starosti třídu nejmenších. Nyní již 6 let hlídám děti v hlídacim koutku v Praze 1.
A v neposlední řadě jsem máma❤️. Mám dospělého syna ( 31 let) a syna (16 let). Děti hlídám již od mládí cca od 13 let. Zpočátku to byli miminka sousedů, známých, ve vlastní rodině.
Nyní už celkem 13 let pracuji jako profi chůva a práce je mi koníčkem. Vždy se snažím vyjít rodině maximálně vstříc a bez výhrad respektuji zaběhnutý režim a požadavky rodičů.
Děti miluji, jsem pečlivá, starostlivá, zodpovědná, spolehlivá, klidné veselé povahy.
Pomohu vaše dítě rozvíjet, kreslíme, malujeme, tvoříme, prohlížíme a čteme si knížky, učíme se říkanky, dětské písničky, procvičuji s dětmi motoriku, správný úchop tužky, cvičíme a tančíme, učíme se hygieně, stolování apod.
Býváme pokud to počasí a zdraví dětí dovolí často venku, na procházkách, na hřišti, na výletech. Budeme si hodně povídat, hrát si, dovádět a smát se.
Vaše dítě nespustím z očí. Vždy se o dítě starám, jako by bylo mé vlastní. Během hlídání Vám ráda zašlu sms, fotku či video, abyste o nás měli přehled ;-).
Samozřejmostí čistý trestní rejstřík a kurz první pomoci. Který si chodím občas zopakovat :-). Stejně tak se ráda a dobrovolně "dovzdělávám" zúčastňuji různých vzdělávacích seminářů, kurzů, hodně čtu o výchově, psychologii, poruchách, nemocech, mám ráda Montessori přístup a dost často ho uplatňuji v praxi.
Upozornění-
-Bohužel mám alergii na kočky.
- Máme doma dvě čivavy. Jsou na děti zvyklé a jsou rády, když děti přijdou a pomazlí je, stejně tak i děti se vždy těší na pejsky. Samozřejmě psy k dětem nepouštím, pokud se bojí, nebo nechtějí. Děti s nimi v kontaktu být nemusí.
O víkendu zaslouženě relaxuji, ale výjimečně mohu u sebe doma pohlídat i přes noc. Bydlíme v Praze 8 Troji 😉

Availability

Pondělí - PátekCalendar last updated before about 17 hours

General Experience

infants

30 years

toddlers

30 years

preschoolers

30 years

schoolers

30 years

teens

30 years

Special Experience

Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, and Special needs

Zkušenosti s vlastním dítětem ADHD.

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Čeština and Slovak

Úroveň AJ slabá A1, totéž RJ a NJ

Certification

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, Chůva v dětské skupině.

photos

Where babysit

Primary city: Praha » Praha 1Where am I available too?: Praha 8Po- pá Jindřišská, Praha 1, So-ne Praha 8, Troja