image

180.00Kč/hour

 • 143 parents contacted her
 • Activity about 23 hours ago
 •  obchodní akademie
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 1 kid
 •   Overnights
She attended the first aid course with certificate.
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail, address and identity via mojeID
Jazyky

Libuše H.

 • (6)
 • 52 years
 • 20 years experience

Reviews

Lenka W.15. July 12:41Senior care

Tato paní mi bohužel nesedla již při domlouvání úvodní schůzky: jednala arogantně, diktovala si podmínky (např. to, že si i samotný úvodní pohovor účtuje dle své hodinové sazby...), nebyla ochotna vyhovět jedinému návrhu z mé strany, např. když už se jí náhodou hodilo jedno z navržených dat, tak ale posunula alespoň čas... a nešlo o návrh, ale oznámení - zcela bez dotazu zda se např. tento čas tedy hodí i nám... Domlouvání schůzky na mě spíš dělalo dojem "kdo z koho"... Když už jsme se konečně po několika zprávách dobraly společného termínu, tak závěr byl, že se paní na sjednanou schůzku nedostavila... Den předem suše oznámila, že má infekční nemoc a nepřijde. To se samozřejmě stát může, ale čekala bych, že tedy alespoň navrhne termín náhradní, což se nestalo... Jednoduše řečeno, zdá se mi, že této paní asi trochu stoupla sláva do hlavy... a za mě bohužel jediné co mohu doporučit je s ní neztrácet čas.


Veronika C. 1. July 19:10Babysitting - via this platform

Paní Libuši vřele doporučuji. Už půl roku mi pravidelně dvakrát a třikrát týdně hlídá ročního syna. Ten je s ní velmi rád a já vím, že je v dobrých rukou. Libuška je veselá a spolehlivá. Dítě se s ní nenudí a rozvíjí své schopnosti.
Věřím, že budete také spokojeni.


Lenka S. 9. January 10:01Senior care

Paní Libušku jsme najali na péči o manželovu maminku, která nechodí.
Libuška se o maminku velice pěkně starala a co nás také potěšilo, dokázala si s ní dobře povídat. Trpělivě vyslechla maminčiny historky a sama se do konverzace aktivně zapojila. Došla i vyvenčit maminky pejska.
Vzorně nás tak nahradila, když mi jsme byli v práci.
Lenka S.


Michaela V. 3. August 8:39Babysitting - via this platform

Chůvu Libušku mohu vřele doporučit. Dceru (2,5 roku) si získala už na první schůzce. Trpělivě docházela na adaptační návštěvy, na kterých jsem byla přítomná, a postupně tak dceru zvykaly na mé odchody do práce, což se povedlo velmi brzy bez pláče. Libuška je velmi aktivní, vymýšlela všelijaké hry, nabízela jí bohatý program. Snažila se dceru i lecčemu novému naučit, přitom respektovala přání a názor nás rodičů. Paní Libuše je velmi spolehlivá, zodpovědná, zábavná, upřímná a starostlivá. Když jsem byla v práci, věděla jsem, že je dcera spokojená, v dobrých rukou a bezpečí.

M. V.


Lenka D. 9. March 13:55Verification center

S paní Libuškou spolupracuji zhruba půl roku. Poprvé hlídala Terezku v sedmi měsících. Libuška umí vycítit potřeby dcerky i moje. Pečlivě vyslechne a respektuje pokyny ke hlídání. S Terezkou si hraje a po celou dobu se ji nepřetržitě věnuje. Je vstřícná a spolehlivá, zároveň má vlastní instinkt a zkušenosti, podle kterých se řídí. O Terezku bylo a věřím, že v budoucnu i bude, vždy perfektně postaráno.
(Miroslava N.)


Mariana S. 8. March 22:07Verification center

Paní Libuška se stará o mého skoro 2,5 letého syna Jakuba. Už od první chvíle, co jsme "tetu" Libušku poznali, nám padla do oka a později jsme si ji zamilovali. Je velmi milá, vstřícná, pečlivá a svědomitá. Snaží se vymýšlet různé tvořivé hry a podněty rozvíjející dětskou fantazii a dovednosti. Kromě toho ráda tráví čas venku různými sportovními aktivitami, což mě i synovi naprosto vyhovuje. Stará se o Kubíka odpoledne třikrát v týdnu, kdy ho vyzvedává z jeslí a 1x v měsíci hlídá Kubíka celý den. Nemohla jsem si přát lepší chůvu a pomoc ke svému synovi. "Teta" Libuška je už náš člen rodiny.


About me

„Jsem tu pro Vás!“
„Vlastně pro Vaše děti.“
„Nejvíce pro Vás Všechny!“
Jsem nadšenec a přítel dětí.
Záleží mi na tom, aby se cítily vždy dobře a bezpečně. Záleží mi na jejich pocitech a komfortu. Respektuji jejich přání ale zároveň i přání Vás rodičů!

Nabízím:
hlídání vašich dětí společně se svým cvičeným pejskem Bubbou. K nahlédnutí je ve fotogalerii.

Místo: celá Praha
Dobrý den rodičové, chtěla bych Vám nabídnout hlídání vašich dětí.

Něco o mně: Je mi 51 let. Jsem aktivní babička a hlídání dětí v rodinách se naplno věnuji pět let.Do konce června jsem pracovala jako asistentka v MŠ.
Děti mám moc ráda a ony mají rády mě, protože se jim věnuji na sto procent. Ráda s dětmi dělám všechny možné činnosti, vymýšlím nové hry a jsem s nimi venku. Při tom všem se děti baví, ale zároveň se i přirozeně rozvíjejí a učí. Líbí se mi motto ,, Pomoz mi , abych to dokázal sám ."
Nabízím vám hlídání Vašich dětí už od těch nejmenších. Tuto činnost mohu vykonávat u Vás doma nebo také u sebe.
Vždy se snažím vyjít rodině maximálně vstříc a bez výhrad respektuji zaběhnutý režim a požadavky rodičů.
Preferuji pravidelné hlídání.

Availability

Zkuste prosím napsat, třeba budu mít zrovna volno. Děkuji.


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

5 years

toddlers

10 years

preschoolers

5 years

schoolers

no experience

teens

no experience

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, and Food Allergies

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Rozvíjení individuality dítěte. Výchova je nejjemnější dotyk člověka k člověku... J.A.Komenský

Languages

Czech

Certification

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 3