Libuše
19 reviews
 • 30 years experience
 • 50 years
 • Flora
 • She has already been contacted by 471 parents
 • Activity about 11 hours ago
 • Response time: 1 day
 •  Střední škola s maturitou, obor floristika
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 6 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Overnights
 •   Groups of kids
She attended the first aid course with certificate.
Languages

Libuše H.

320 Kč/hour

 • (19)
 • 50 years
 • 30 years experience
 • Covid-19 vaccine

Verified e-mail and phone number

Verified address

Verified identity

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Brigita T.14/03/2024Senior care

S paní Libuškou jsme byli moc spokojení. Má velmi hezký a komunikativní přístup. Snaží se vyjít maximálně vstříc a celkově s ní byla velmi příjemná a smysluplná spolupráce. Děkujeme!


Vlasta Š.31/01/2024Senior care

Paní Libuška se půl roku starala o tatínka, docházela za ním do domova pro seniory, aby odlehčila rodině. Střídali jsme se několikrát týdně. Komunikace na jedničku, vždy vše proběhlo v pořádku. Moc za to děkujeme!


Lenka A.12/12/2023Babysitting - via this platform

Paní pečovala o syna od jeho 13. měsíců, zatímco já jsem pracovala. Adaptace mezi ní a synem proběhla docela rychle. Syn byl už sice trochu zvyklý na jinou paní, ale tá se mu zdaleka nevěnovala tolik, co paní Libuše. Paní mu vždy věnovala svou 100 % pozornost od prvního momentu, co vkročila do našeho bytu až do svého odchodu. Většinu dopoledne zvykli trávit venku na hřišti nebo v parku a v případě nepřízně počasí v herničce nebo knihovně. Paní přicházela každé ráno s nápadem, kam vyrazit dle aktuálního stavu počasí. Po návratu domů si zvykli spolu hrát, číst, kreslit nebo něco tvořit, pak obědvat a jít spát s tím, že paní Libuše to přizpůsobovala aktuální náladě a únavě syna. Paní má obrovskou zásluhu na rozvoji našeho syna, kdy ho naučila spoustě nových věcí (hrubá, jemná motorika), návykům a dovednostem, podporovala i nás rodiče v případě zavádění nových změn do naší rutiny s ním. Všechno potřebné s námi hned diskutovala. Paní Libuše je dochvilná a v případě jakýchkoliv změn se nám snažila vyjít vstříc. Až po zkušenosti s ní jsem pochopila, jaký je rozdíl mezi hlídačkou a chůvou. Paní přispěla velkým dílem k výchově našeho syna a nemůžu ji nic jiné než jen doporučit.


Renata D.18/10/2022Babysitting - via this platform

Paní Libuška hlídá mou dceru od jejích 6 měsíců už téměř čtyři měsíce na 15-20 hodin týdně, zatímco pracuji. S paní Libuškou jsme naprosto spokojeni - s malou si výborně rozumí, respektuje veškerá má přání a požadavky, co se dcery týče, velmi otevřeně komunikuje všechny nutné záležitosti, je dochvilná a ochotná vyjít vstříc. Velmi přátelská osobnost a s malým dítětem to skvěle umí, jednoznačně doporučuji.


Veronica V.06/09/2022Senior care

Libuše se už několik měsíců stará o mou mámu. Od chvíle, kdy jsme se potkali, jsem věděla, že Libuše je úžasná. Na první setkání a od té doby je organizována a dobře připravena na svou práci; komunikuje jasně a spolehlivě; je přemýšlivá a pilná; a vždy přináší úsměv, dobrou náladu a energii. Jsem velmi vděčná za Libušinu pomoc mé mamince a vím, že moje maminka si Libuše velmi váží.

Vlastními slovy mé maminky: "Libuše je velmi pečlivá hospodyně. Ona je také Angel Strážný. Pečuje o svěřenou osobu ve všech úkonech, o které je požádána. Na svém pracovišti je přesná a připravená splnit všechny každodenní úkoly a s úsměvem pomáhat všem svým klientům. Je milá, vždy dává sebevědomí s úsměvem—pečlivě se stará. Jak jen si mohu přát. Mohu se na ni plně spolehnout a těšit se na její přítomnost v hodinách, kdy je Libuše se mnou. Nikdy nezklame, je dochvilná při nastupování v dohodnutý čas. Libuše věřím, že se o mě postará v mém soukromém bytě, a když jsem mimo domu, například při nakupování a rozhodování o přípravě jídel, jsme téměř vždy 'za jedno'."


Stanislava U.22/08/2022Senior care

Paní Libuše pečuje o postiženého seniora. Je spolehlivá, pečlivá, aktivní. Výborně komunikuje. Jsme s ní velmi spokojeni. Doporučuji.


Ivana M.06/01/2022Babysitting - via this platform

S paní Libuší jsem moc spokojená. Hlídala nám 3 děti ve věku 5, 3 let a 7 měsíční miminko. Má profi a hlavně aktivní přístup. Výborně komunikuje. Hlavně děti ji ihned přijaly. Trávily s ní čas moc rády. Prostě k nám do rodiny zapadla:) Pokud bychom se nestěhovali, dovedla bych si s paní představit pravidelnou spolupráci. Děkuji za vše!


Irena S.27/11/2021Babysitting - via this platform

Libuška pomáhala synovi s postižením integrovat se do dětského kolektivu. Byla naprosto spolehlivá, dochvilná, energická a vždy v dobré náladě. Se synem strávila celkově dlouhý čas a jsme rádi, že jsme jí potkali.


Vladyslava Č.21/10/2021Babysitting - via this platform

Pani Libuse hlidala meho v te dobe 8 mesicniho synka vzdy alespon 6 hodin, zatimco jsem byla bud na HO nebo v kancelari.
Vzdy prisla s predstihem, velice rychle se zorientovala v tom, jak to mam v byte rozvrzeny, rozumeli jsme si i v tom, ze preferuji spise otevreny a dovolujici pristup k vychove.
Synek je z ni nadseny, a hodne ocenuji, ze pri praci z domova slysim prevazne smich :)
Ocenuji rovnez jeji proaktivni pristup, trpelivost a kreativitu.


MŠ P.12/03/2021Other

Libuška je spolehlivá milá chůva, která si poradí s každým dítětem. Je veselá a pohodová. Starala se o děti ve školce Pididomek jako chůva.


Hana V.21/11/2020Senior care

Paní Libušce nemohu udělit méně než 5 hvězdiček! Nechci se nijak dlouze rozepisovat, ale na můj všeobecný inzerát, kdy jsem nutně potřebovala zástup za onemocnělou asistentku mého manžela (73 let) s pokročilým Parkinsonovým syndromem, se okamžitě ozvala a hned druhý den přišla seznámit se s naším prostředím a potřebami manžela. Čekala ji 14-denní nelehká osmihodinová služba u nevrlého,nemluvného seniora s omezenými možnostmi pohybu, komunikace a kognitivních funkcí, kdy mu musela pomoci v podstatě se všemi jeho činnostmi, abych já mohla chodit do práce. To vše zvládala v neutuchající dobré náladě, která mi dodávala pocit jistoty a spolehlivosti. Při nečekaných situacích jsme se vždy telefonicky okamžitě dohodly na řešení. Závěrem jen ve zkratce: paní Libuška je milá, spolehlivá, profesionální a zkušená "hlídačka" a doufám, že její služby budu moci využít i v budoucnu. Děkuji!!! Hanka V., Praha 14, Lehovec.


Lenka Č.29/05/2020Babysitting - outside this platform

S tetou Libuší jsem velice spokojena a dcera (2,5 roku) ji miluje, již přes půl roku cca 1x týdně k nám chodí hlídat, je fajn a má rada psy. Domluva super, můžu doporučit. Lenka K.


Markéta C.21/07/2019Senior care

Paní Libuše mně pomáhá s péčí o mé velmi staré rodiče. Jsem moc ráda, že jsem ji potkala. Je vstřícná, energická, komunikativní, pro potřeby seniorů má pochopení a poradí si i v nestandardních situacích. její služby považuji spíš za spolupráci a velmi si jich vážím.
Markéta Chocholová


Lenka W.15/07/2019Senior care

Tato paní mi bohužel nesedla již při domlouvání úvodní schůzky: jednala arogantně, diktovala si podmínky (např. to, že si i samotný úvodní pohovor účtuje dle své hodinové sazby...), nebyla ochotna vyhovět jedinému návrhu z mé strany, např. když už se jí náhodou hodilo jedno z navržených dat, tak ale posunula alespoň čas... a nešlo o návrh, ale oznámení - zcela bez dotazu zda se např. tento čas tedy hodí i nám... Domlouvání schůzky na mě spíš dělalo dojem "kdo z koho"... Když už jsme se konečně po několika zprávách dobraly společného termínu, tak závěr byl, že se paní na sjednanou schůzku nedostavila... Den předem suše oznámila, že má infekční nemoc a nepřijde. To se samozřejmě stát může, ale čekala bych, že tedy alespoň navrhne termín náhradní, což se nestalo... Jednoduše řečeno, zdá se mi, že této paní asi trochu stoupla sláva do hlavy... a za mě bohužel jediné co mohu doporučit je s ní neztrácet čas.


Veronika C.01/07/2019Babysitting - via this platform

Paní Libuši vřele doporučuji. Už půl roku mi pravidelně dvakrát a třikrát týdně hlídá ročního syna. Ten je s ní velmi rád a já vím, že je v dobrých rukou. Libuška je veselá a spolehlivá. Dítě se s ní nenudí a rozvíjí své schopnosti.
Věřím, že budete také spokojeni.


Lenka S.09/01/2019Senior care

Paní Libušku jsme najali na péči o manželovu maminku, která nechodí.
Libuška se o maminku velice pěkně starala a co nás také potěšilo, dokázala si s ní dobře povídat. Trpělivě vyslechla maminčiny historky a sama se do konverzace aktivně zapojila. Došla i vyvenčit maminky pejska.
Vzorně nás tak nahradila, když mi jsme byli v práci.
Lenka S.


Michaela V.03/08/2018Babysitting - via this platform

Chůvu Libušku mohu vřele doporučit. Dceru (2,5 roku) si získala už na první schůzce. Trpělivě docházela na adaptační návštěvy, na kterých jsem byla přítomná, a postupně tak dceru zvykaly na mé odchody do práce, což se povedlo velmi brzy bez pláče. Libuška je velmi aktivní, vymýšlela všelijaké hry, nabízela jí bohatý program. Snažila se dceru i lecčemu novému naučit, přitom respektovala přání a názor nás rodičů. Paní Libuše je velmi spolehlivá, zodpovědná, zábavná, upřímná a starostlivá. Když jsem byla v práci, věděla jsem, že je dcera spokojená, v dobrých rukou a bezpečí.

M. V.


Lenka D.09/03/2018Verification center

S paní Libuškou spolupracuji zhruba půl roku. Poprvé hlídala Terezku v sedmi měsících. Libuška umí vycítit potřeby dcerky i moje. Pečlivě vyslechne a respektuje pokyny ke hlídání. S Terezkou si hraje a po celou dobu se ji nepřetržitě věnuje. Je vstřícná a spolehlivá, zároveň má vlastní instinkt a zkušenosti, podle kterých se řídí. O Terezku bylo a věřím, že v budoucnu i bude, vždy perfektně postaráno.
(Miroslava N.)


Mariana S.08/03/2018Verification center

Paní Libuška se stará o mého skoro 2,5 letého syna Jakuba. Už od první chvíle, co jsme "tetu" Libušku poznali, nám padla do oka a později jsme si ji zamilovali. Je velmi milá, vstřícná, pečlivá a svědomitá. Snaží se vymýšlet různé tvořivé hry a podněty rozvíjející dětskou fantazii a dovednosti. Kromě toho ráda tráví čas venku různými sportovními aktivitami, což mě i synovi naprosto vyhovuje. Stará se o Kubíka odpoledne třikrát v týdnu, kdy ho vyzvedává z jeslí a 1x v měsíci hlídá Kubíka celý den. Nemohla jsem si přát lepší chůvu a pomoc ke svému synovi. "Teta" Libuška je už náš člen rodiny.


About me

Vážení rodiče, jsem moderní chůva, která má dvacetiletou praxi s hlídáním a péčí o mé malé přátele. Pokud si budou rodiče přát, ráda pomohu s režimem, rituály apod.. Vždy ! respektuji osobnost dítěte a jeho chyby vnímám jako výzvy.
Moje specializace jsou zejména děti od 6 měsíců do 6 let.
Moje motivace: Je nutno aby bylo přímo veselo, hlavně nesmí býti smutno, natož aby se brečelo. Se mnou jsou děti šťastné , protože mají duši v peří.

Místo: Praha
Něco o mně: Jsem aktivní babičkou a profi hlídání dětí provozuji více než 10 let.
Děti mám moc ráda a ony mají rády mě, protože se jim věnuji na sto procent. Ráda s dětmi pracuji na různých činnostech a vymýšlím nové hry. Při tom se děti baví, ale zároveň se i přirozeně rozvíjejí a učí.
Nabízím vám hlídání Vašich dětí od 6 měsíců . Tuto činnost mohu vykonávat u Vás doma nebo také u mě doma, na Praze 10, od 250 kč/ hodinu. Moje hodinová sazba se pohybuje od 250 - 350 Kč, záleží na počtu dětí, velikosti úvazku a dopravní dostupnosti. Minimalní účtovaná doba v rámci jednoho hlídání jsou 4 hodiny. Nárazové nebo SOS hlídání je za 400Kč/hod. Konzultační hodina - seznámení s rodiči a dětmi je za 300 Kč.
Mám tříletou praxi z MŠ Pididomek( vedla jsem kroužek pohybový, angličtinu, tvořivý),1 rok z MŠ Bumblebee P6( jako asistentka dítěte s PAS), 1 rok MŠ Trhanovské náměstí( asistentka pedagoga),a v rámci kurzu na chůvu jsem 6 měsíců pracovala v MŠ Krouzova P4. Dále mám zkušenosti s integrací dítěte s diagnózou PAS nebo ADHD do kolektivu.
Preferuji pravidelné hlídání.

Availability

Preferuji pravidelné termíny.


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

10 years

toddlers

20 years

preschoolers

10 years

schoolers

no experience

teens

no experience

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, and Food Allergies

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Výchova je nejjemnější dotyk člověka k člověku... J.A.Komenský

Languages

Čeština

Certification

Certifikát chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky - profesní kvalifikace 69 - 017 - M

photos

Where babysit

Primary city: Praha » Praha 3 » Flora