image

200.00Kč/hour

 • 40 parents contacted her
 • Activity about 6 hours ago
 • Response time: 1 hour
 •  Střední ekonomická - obor právo a veřejná správa
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 4 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Jazyky

Jana H.

 • (4)
 • 35 years
 • 14 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Střední odborná škola Ústí nad Labem (obor Veřejnosprávní činnost). Řidičský průkaz skupiny B od roku 2008.

Více...

Reviews

Lenka D.19. March 9:51Verification center

Paní Janu H. znám již řadu let a díky tomu, že naši synové jsou kamarádi, často se naskytla příležitost trávit čas společně. Občas byl syn na návštěvě u Daniely nebo byl vyzvednut pí. Hellichovou ze školy a dál trávili čas společně venku nebo při nějaké jiné aktivitě (brusle, jumping park, kino). V každé této situaci jsem si byla jistá, že se na paní Hellichovou mohu naprosto spolehnout. O syna bylo vždy nadstandardně postaráno. Vždy dostal kvalitní svačinu či oběd. Byl přiměřeně oblečen. Každá mimořádná situace byla se mnou řešena po telefonu. A jako třešničku na dortu jsem dostala fotografie, jak spolu tráví čas. Po skončení návštěvy dohlédla, aby syn dorazil v pořádku, ideálně v doprovodu domů. Dle mojí zkušenosti je paní Hellichová zkušená, spolehlivá a v neposlední čadě moc hodná a děti jí svěřím vždy bez obav a ráda. Miroslava O.


Mariana S.17. March 20:43Verification center

Paní Janu znám již několik let a mám ji opravdu ráda. Již mnohokrát mi pomohla a pohlídala mého syna (nyní 4 roky), ať už u ní doma, na zahradě, nebo venku na hřišti. Vždy bylo všechno v naprostém pořádku, je s ní bezproblémová domluva, můžu se na ní ve všem spolehnout, zkrátka má mou plnou důvěru.

S dětmi dokáže velmi rychle navázat přátelský vztah, umí je pohotově zaujmout, pěkně s nimi komunikuje, s úctou a s respektem. Vzhledem k tomu, že má vlastní dítě, umí to výborně nejen se staršími dětmi, ale i s nejmenšími miminky, čehož si všímám vždy, když je v kontaktu s mou malou dcerou (nyní 1 rok).
Líbí se mi, že je hodně zaměřená na zdravý životní styl - pohyb, pobyt venku, zdravou stravu (vím, že umí výborně vařit), čistotu.

Taky velmi oceňuji její četné zkušenosti s péčí o vlastní dítě, mnohokrát jsem se na ní neváhala obrátit pro radu v oblasti vzdělávání a volnočasových aktivit, zdraví nebo jiných potřebných věcí. Pomůže a poradí moc ráda a ochotně. Vážím si ji také za její milé a příjemné vystupování, srdečnost, a za to, že je vnímavá a citlivá k potřebám ostatních.
Jana M.


Zdeněk V.12. March 18:38Babysitting - via this platform

Ohledně hlídání dětí nemáme, žádné zkušeností a tak jsme byli mile překvapení když k nám paní Jana dorazila a ne jen s dětmi ale i s naším hafem si hned sedla. Naše dvouleťačka jí hned začala říkat teto a mrně si spokojeně spalo. Pro mě velká pomoc a služby paní Jany určitě využijeme i opakovaně. Možná i proto že se i dcerka ptala kdy přijde teta. Brzo Rozinko neboj :)


Alena Z.12. March 22:52Babysitting - via this platform

Paní Jana mi hlídala 8 hod. 1,5 ročního syna. Bylo to jeho první hlídání. Měla jsem z toho velkou obavu. Paní Jana byla úžasná, syna krásně zabavila, hezky se mu věnovala, byla empatická a moc hezky reagovala na jeho potřeby. Za mně mohu jen doporučit.


About me

Dobrý den, milí rodiče
dovolte se mi představit. Jsem maminka 9-letého syna a s hlídáním mám bohaté zkušenosti nejen s výchovou své občas tvrdohlavé ratolesti :o)
Mám mnoholatou zkušenost z hlídání jako au-pair v Anglii, kde jsou děti velmi často své, a proto věřím, že si dokážu poradit téměř v jakékoliv situaci.
Dětem se snažím, co nejvíce vytvářet aktivní program, neboť zastávám názor, že děti je třeba motivovat a inspirovat, protože potom je společně strávený čas přínosem a radostí jak pro děti, tak pro mě. Baví mě si s nimi hrát, tvořit, chodit ven, číst jim či cokoliv jiného, co uvidím, že děti zrovna baví. Ráda se i já přiučím od nich něco nového, neboť jak mnozí víme, dokážou často velmi mile překvapit :o)
Ráda jsem ve svém volném čase venku se svým čtyřnohým psím kamarádem, mám ráda turistiku a ráda si vyjedu na kole.
Pokud jsem Vás zaujala, pak věřte, že se již nyní těším až poznám i Vaši ratolest, či Vaše ratolesti.

Availability

pondělí - neděleCalendar last updated before 9 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

14 years

toddlers

14 years

preschoolers

14 years

schoolers

14 years

teens

3 years

Special Experience

Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, and Sleep Disorders

Skills and Hobbies

Sport

ráda vařím, ráda tvořím a vyrábím s dětmi různé výrobky z papíru, z přírodních materiálů a jiných surovin

Languages

Czech

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 17