image

250,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 133 parents
 • Activity about 1 month ago
 • Response time: 3 hours
 •  Střední ekonomická - obor právo a veřejná správa
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 4 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail, address and identity via mojeID
Languages

Jana H.

 • (29)
 • 35 years
 • 14 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Střední odborná škola Ústí nad Labem (obor Veřejnosprávní činnost). Řidičský průkaz skupiny B od roku 2008.

More...

Reviews

Barbora S.01/06/2020Pet care

S paní Janou jsem nesmírně spokojená. O mého mazlíčka se stará jako o vlastního. Pejsek se za rodinou vždy těší. Paní zásobuje fotkami a zprávy, co dělají. Na 100000 % doporučuji :)


Daniela D.21/03/2020Pet care

Paní Jana hlídala naší již starší borderkolii, pro kterou to byl první pobyt s někým mimo okruh rodiny. Musím říci, že vše zvládli super, pejsek byl moc spokojený, my jsme byli průběžně zásobováni fotkami co zrovna provádí. Pro paní Janu mám jen slova díků. Určitě ji znovu využijeme. Ještě jednou moc děkujeme.


Eva D.15/02/2020Babysitting - via this platform

Pani Jana přišla na večerní hlídání naší sedmiměsíční dcery na čas, vyptala se na dceřiny večerní rituály, byla sympatická a komunikativní, během hlídání nám podávala zprávy. Byli jsme spokojeni a o dceru bylo výborně postaráno.


Klára L.07/10/2019Pet care

Jana hlídala mé kočky. Přestože má žádost prišla na poslední chvíli, byla moc milá a přizpůsobila se. Všechno proběhlo dle dohody. Můžu doporučit.


Tomas D.23/09/2019Pet care

U paní Jany musí člověk litovat, že lze udělit jen pět hvezdiček. Tato milá, sympatická a předevšim stoprocentně spolehlivá chůva pejsků by si zasloužila hvězdiček mnohem víc. Bylo pro nás obrovským štěstím, že se nám ozvala právě ona. Jestli někdo někdy budete potřebovat pohlídat pejska, kterého s těžkým srdcem musíte opustit, doufejte že tato hlídačka bude volná a bude se o něj starat právě paní Jana.


Eliška V.07/09/2019Babysitting - via this platform

Paní Jana nám pomáhala se zábavou pro děti a s hlídáním na naší svatbě. Paní je moc milá a děti si jí hned oblíbili. Užili si spolu spoustu zábavy. Ještě jednou moc děkujeme a paní mohu jen doporučit!


Hana C.09/09/2019Babysitting - via this platform

Jana je úžasná, hlídá naši 7měsíční holčičku a zvládá ji skvěle. Má trpělivost, je kreativní a i když malá je brečivá, tak v klidu hledá způsob, jak ji utišit a zabavit. Je vidět, že má zkušenosti s takhle malými dětmi.


Petra J.05/09/2019Pet care

Janka je skvelá hlídačka. Potrebovali sme stráženie prvýkrát pre naše skoro 3 mesačné šteniatko dalmatína, Amona. Rozhodovali sme sa na základe recenzií a urobili sme naozaj dobre. Janka má aj synčeka, ktorý psíky zbožňuje a s Amonom spolu strávili veľa času. Počas dňa sme spolu komunikovali a dostávala som milé fotky Amona. Odporúčam Janku a určite využijeme jej služby aj v budúcnosti. Ďakujeme. Jankovská


Petra K.09/07/2019Pet care

Paní Jana se nám starala o dva pejsky v průběhu naší skoro třítýdenní dovolené. Dala jsem na reference a svou intuici a rozhodně nelituji. Odevzdávali jsme je takto poprvé, se slzičkami, ale vzhledem k četným zprávám a fotkám, jak se psům vede, se obavy brzy rozplynuly. Miláčkové se měli lépe než v pětihvězdičkovém hotelu a vypadali, že se jim snad ani nechce domů. Na paní Janu je spolehnutí, zlatíčka byla v nejlepších rukou a už prý se těší na příští hlídání :-)


Lucia L.07/07/2019Pet care

Pani Jana se nam uzasne postarala o fenku. Meli sme obavy, jelikoz to bylo prve hlidani, ale zvladli to obe skvele. Pani Jana se Angie venovala hodne aktivne, dlouhe prochazky, koupani, full service. Navic pravidelne informovala a posilala foto. Po 4 dnech sme dostali zpatky statneho a vylitaneho psa :-) Je videt, ze pejsky miluje a umi to s nimi, nevahala bych ji zverit pejska i na priste. Moc dekuji !


Thomas J.21/06/2019Babysitting - via this platform

Jana was taking care of our two sons during our 6 weeks stay in Prague. Not an easy job as they are both still quite small (10 months and 2 1/2 years). Jana did a fantastic job. She is full of ideas, very motivated and extremely reliable. She is answering within seconds, she is very well organized and extremly open-hearted. Jana was a great choice and we would recommend her at any time! Dear Jana, many thanks for all your efforts, all your ideas and all your help you provided to us. We all enjoyed the time with you and we would like to thank you again! Will certainly stay in touch!


Denisa U.19/06/2019Other

Paní Jana nám pomohla hlídat a zabavit děti na firemní teambuildingové akci, kam zaměstnanci mohli přivést i své ratolesti. Všichni byli naprosto spokojení, od rodičů dětí jsem na Janu slyšela samou chválu. Paní Jana se dětem různého věku (od 3 let do 10 let) věnovala po celou akci, hrála s nimi různé hry, malovala si s nimi křídami na zem, atd. Bylo vidět, že ji práce s dětmi baví a že spokojenost dětí pro ni znamená vše. :)


DANUŠE K.11/06/2019Pet care

DOBRÝ DEN TÝMU HLÍDAČKY,

CHTĚLA BYCH POCHVÁLIT PANÍ JANU H. ZA HLÍDÁNÍ NAŠICH
3 MALÝCH PEJSKŮ A JEDNÉ ARGENTÝNSKÉ DOGY.
HLÍDÁNÍ PROBĚHLO MINULOU SOBOTU A NEDĚLI.
PEJSKOVÉ BYLI SPOKOJENI A PANÍ H. NÁM
NAVÍC UKLIDILA TO, CO BYLO POTŘEBA A VYŽEHLILA PRÁDLO.

JSME RÁDI, ŽE Z VAŠÍ NABÍDKY HLÍDAČEK JSME SI VYBRALI ZROVNA PANÍ H.

POUŽILI JSME VAŠI SLUŽBU POPRVE A MĚLI JSME OBAVY,
JAK TO DOPADNE. OBAVY BYLY ZBYTEČNÉ, VŠECHNO BYLO TAK, JAK MÁ BÝT.

DĚKUJEME VÁM A PŘEJEME DALŠÍ SPOKOJENÉ KLIENTY.

DANUŠE K.
PRAHA 4, BRANÍK


Jan S.12/05/2019Pet care

Paní Janu jsme si vybrali na 10denní hlídání našeho pejska (čivavy) hlavně na základě referencí a protože má sama 12letého pejska a je zkušená pejskařka. Mohli jsme si předem prohlédnout, kde náš pejsek bude a s paní Janou se seznámit. Hodně jsme oceňovali rychlou komunikaci. Paní Jana se nám líbila hned od začátku.

Náš pejsek mohl využívat celý velký dům a vyběhnout na zahradu. Věnoval se mu i syn a manžel paní Jany (z našeho pohledu jsou ideální rodina). Mohli jsme si přinést i vlastní boudičku. V blízkosti byla velká možnost výběhu pro pejska a jeho vyžití při venčení.

Nejvíce nás překvapilo, že nám paní Jana už během první půlhodiny poslala první fotku a nepřestala po celý zbytek hlídání. Několikrát denně jsme viděli a četli, co náš pejsek dělá, jakou má náladu nebo co vyvedl. Popravdě, jeho dovolená je zdokumentovaná lépe než ta naše. Byli jsme díky tomu naprosto klidní.

Druhá pro nás překvapující věc byla, kolik aktivit s pejskem paní Jana naplánovala. Neseděl jen doma nebo neodpočíval v boudičce, ale zažíval dobrodružství s celou rodinou, kamarádil se s pejskem paní Jany, chodil na výlety a dlouhé procházky, hrál si s pejsky z okolí…

Paní Janu určitě rádi využijeme v případě potřeby zas a rozhodně ji doporučujeme i vám. Už teď se k ní náš pejsek opět těší.


Kateřina T.30/04/2019Pet care

Paní Jana se mi starala o kočku o Velikonocích. Byla absolutně spolehlivá ve všech bodech domluvy a ochotná. Doporučuji

kate


Hermione W.30/04/2019Babysitting - via this platform

Jana looked after my 4.5-year-old girl and 1-year old boy whilst I had a business trip to Prague for one week. To be honest I was really nervous handing over my two children to Jana because we had only met through this website, but she was FANTASTIC and by the end of the first day my children did not want to leave her.

On the first morning we arranged to meet at my office in downtown Prague, she bought colouring pens and paper and toys for the kids to play with so she could get used to them for an hour, then she took them out to the park in Prague.

She was very trustworthy and sent me photos every hour via |kontakt skryt| knew exactly where they were and what they were doing. She knows all the great kids parks in Prague and my kids loved her so much. We are now friends on |kontakt skryt| friends for a very long time.

If I ever go back to Prague I will book her again without hesitation.

Her English is great because she used to live in the UK. She is a mother herself and she even bought a blanket and socks for my one year old.

She listened to my instructions about healthy eating and bought my kids bananas and other healthy snacks. We LOVE YOU Jana :)


Martina R.17/04/2019Babysitting - via this platform

Paní Jana nám pravidelně hlídá našeho ročního chlapečka. Ten je s ní moc spokojený a my víme, že se na ni můžeme spolehnout. Vždy dbá na jeho potřeby a umí reagovat na jeho aktuální rozpoložení. Hlavně má stejně jako on spoustu energie a tak si spolu skvěle rozumí. My víme, že se na ni můžeme vždy spolehnout a jsme moc rádi, že se k nám vrací.


Audrey M.09/04/2019Babysitting - via this platform

Jana stayed with my 2 youngest girls and 3 labradors overnight. Everything was perfect. The girls loved her. She took great care of them and kept in touch with me letting me know with updates that all was well. She made sure they ate well and were safe. She has a ton of energy and a great personality. She loves dogs and it was great to be able to count on her. I'll definitely ask her for help again.


Lenka D.08/04/2019Verification center

Jana H. je rozená pečovatelka. Spokojenost dětí je pro ni prvořadá. Více než dva roky mi příležitostně vyzvedává nyní osmiletou dceru ze školy a postará se o ni během odpoledne. Dcera tak může za pěkného počasí trávit čas venku, kde si dostatečně vyhraje a vybije energii. Vyrazí společně na hřiště, na kolo nebo kolečkové brusle, jindy zase do kina nebo do jump parku. Dcera se k Janě vždy těší a vrací se spokojená.

Dáša G.


Lenka D.08/04/2019Verification center

Janu H. znám již sedm let, za tu dobu jsem ji poznala jako dobrou sousedku, ochotnou vždy v případě potřeby pohlídat mé dvě děti. Paní Jana se o děti velmi dobře postarala - vždy dostaly najíst, napít. Někdy spolu pobývaly doma, jindy s nimi vyrážela ven na hřiště či v zimě bobovat. Zuzana D.


Dominika H.30/03/2019Pet care

Paní Jana mi na týden hlídala mého pejska. Byla to má první zkušenost přes tento kanál. A další ani nepotřebuji- jsem na 10000000% spokojena!!! O pejska bylo prvotřídně postaráno a dokonce pejska naučila chodit bez vodítka. Denně mi byly posílány fotky zážitků, které pejsek prožíval. Těším se na další spolupráci a ještě jednou MOC MOC MOC děkuji!!!


Petr C.29/03/2019Pet care

Paní Jana nás zachránila, když se ujala hlídání naší hárající Shibí slečny. Jednalo se o naší první zkušenost s hlídáním přes tento portál a nemohla být lepší. Od prvotní domluvy byla paní Jana vstřícná a přátelská, což se potvrdilo i při předání naší japonské exotky. Po celé čtyři dny jsme dostávali pravidelně fotky, ze kterých bylo jasně evidentní, že jsme pro Leiu našli tu pravou hlídačku. I podle loučení při vyzvednutí bylo evidentní, že paní Jana i její syn a manžel mají ke psům neskutečně kladný vztah a podle toho se o ně starají. Strašně moc děkujeme a jsme si už teď jistí, koho budeme v případě potřeby kontaktovat jako prvního.


Lenka D.29/03/2019Verification center

Paní Jana vyzvedává občas mého syna a tráví s ním aktivně čas a odvádí ho na trénink fotbalu.
Syn má tetu Janu rád a jsme s paní Janou velice spokojeni. Jarda D.


Karolina Z.27/03/2019Cleaning

Paní Jana pravidelně každý týden nám uklízí byt a venčí pejska a jsme s ni moc spokojeni. Je důkladná a velice pečlivá. Uklid domácností je perfektní, komunikace s ni je jednoduchá a příjemná. Naše fenka - Luna je taky spokojená a vždycky se těší na Janu. Můžu ji směle doporučit.


Lenka D.19/03/2019Verification center

Paní Janu H. znám již řadu let a díky tomu, že naši synové jsou kamarádi, často se naskytla příležitost trávit čas společně. Občas byl syn na návštěvě u Daniely nebo byl vyzvednut pí. Hellichovou ze školy a dál trávili čas společně venku nebo při nějaké jiné aktivitě (brusle, jumping park, kino). V každé této situaci jsem si byla jistá, že se na paní Hellichovou mohu naprosto spolehnout. O syna bylo vždy nadstandardně postaráno. Vždy dostal kvalitní svačinu či oběd. Byl přiměřeně oblečen. Každá mimořádná situace byla se mnou řešena po telefonu. A jako třešničku na dortu jsem dostala fotografie, jak spolu tráví čas. Po skončení návštěvy dohlédla, aby syn dorazil v pořádku, ideálně v doprovodu domů. Dle mojí zkušenosti je paní H. zkušená, spolehlivá a v neposlední čadě moc hodná a děti jí svěřím vždy bez obav a ráda. Miroslava O.


Gorka S.24/03/2019Cleaning

She was very friendly, fast and professional.


Mariana S.17/03/2019Verification center

Paní Janu znám již několik let a mám ji opravdu ráda. Již mnohokrát mi pomohla a pohlídala mého syna (nyní 4 roky), ať už u ní doma, na zahradě, nebo venku na hřišti. Vždy bylo všechno v naprostém pořádku, je s ní bezproblémová domluva, můžu se na ní ve všem spolehnout, zkrátka má mou plnou důvěru.

S dětmi dokáže velmi rychle navázat přátelský vztah, umí je pohotově zaujmout, pěkně s nimi komunikuje, s úctou a s respektem. Vzhledem k tomu, že má vlastní dítě, umí to výborně nejen se staršími dětmi, ale i s nejmenšími miminky, čehož si všímám vždy, když je v kontaktu s mou malou dcerou (nyní 1 rok).
Líbí se mi, že je hodně zaměřená na zdravý životní styl - pohyb, pobyt venku, zdravou stravu (vím, že umí výborně vařit), čistotu.

Taky velmi oceňuji její četné zkušenosti s péčí o vlastní dítě, mnohokrát jsem se na ní neváhala obrátit pro radu v oblasti vzdělávání a volnočasových aktivit, zdraví nebo jiných potřebných věcí. Pomůže a poradí moc ráda a ochotně. Vážím si ji také za její milé a příjemné vystupování, srdečnost, a za to, že je vnímavá a citlivá k potřebám ostatních.
Jana M.


Zdeněk V.12/03/2019Babysitting - via this platform

Ohledně hlídání dětí nemáme, žádné zkušeností a tak jsme byli mile překvapení když k nám paní Jana dorazila a ne jen s dětmi ale i s naším hafem si hned sedla. Naše dvouleťačka jí hned začala říkat teto a mrně si spokojeně spalo. Pro mě velká pomoc a služby paní Jany určitě využijeme i opakovaně. Možná i proto že se i dcerka ptala kdy přijde teta. Brzo Rozinko neboj :)


Alena Z.12/03/2019Babysitting - via this platform

Paní Jana mi hlídala 8 hod. 1,5 ročního syna. Bylo to jeho první hlídání. Měla jsem z toho velkou obavu. Paní Jana byla úžasná, syna krásně zabavila, hezky se mu věnovala, byla empatická a moc hezky reagovala na jeho potřeby. Za mně mohu jen doporučit.


About me

Hello dear parents,
let me introduce myself. I am the mother of a 9-year-old son and I have a wealth of experience, not only with raising my son - who is sometimes stubborn :o)
I have many years of babysitting experience as an au-pair in England, where children are willful very often. So I believe I can handle almost any situation.
I am trying to create an active program for the children as I believe that children need to be motivated and inspired. Then, together time is spent on the benefit and joy of both - children and me also. I enjoy playing with them, creating, going out, reading, or anything else that I see they are having fun. I also like to learn something new from them because, as many know, they can often very pleasantly surprise: o)
I like to spend my free time outside with my four-legged dog friend, I like hiking and I like to go cycling.
If I was interested in you, then believe that I am already looking forward to seeing your child or your kids.

Availability

pondělí - nedele


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

14 years

toddlers

14 years

preschoolers

14 years

schoolers

14 years

teens

3 years

Special Experience

Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, and Sleep Disorders

Skills and Hobbies

Sport

ráda vařím, ráda tvořím a vyrábím s dětmi různé výrobky z papíru, z přírodních materiálů a jiných surovin

Languages

Czech and English

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Certification

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 17