image

200 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 40 rodičů
 • Aktivní před asi 6 hodinami
 • Odpovídá do: 1 hodina
 •  Střední ekonomická - obor právo a veřejná správa
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Jana H.

 • (4)
 • 35 let
 • 14 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborná škola Ústí nad Labem (obor Veřejnosprávní činnost). Řidičský průkaz skupiny B od roku 2008.

Více...

Hodnocení

Lenka D.19. březen 9:51Ověřovací centrum

Paní Janu H. znám již řadu let a díky tomu, že naši synové jsou kamarádi, často se naskytla příležitost trávit čas společně. Občas byl syn na návštěvě u Daniely nebo byl vyzvednut pí. Hellichovou ze školy a dál trávili čas společně venku nebo při nějaké jiné aktivitě (brusle, jumping park, kino). V každé této situaci jsem si byla jistá, že se na paní Hellichovou mohu naprosto spolehnout. O syna bylo vždy nadstandardně postaráno. Vždy dostal kvalitní svačinu či oběd. Byl přiměřeně oblečen. Každá mimořádná situace byla se mnou řešena po telefonu. A jako třešničku na dortu jsem dostala fotografie, jak spolu tráví čas. Po skončení návštěvy dohlédla, aby syn dorazil v pořádku, ideálně v doprovodu domů. Dle mojí zkušenosti je paní Hellichová zkušená, spolehlivá a v neposlední čadě moc hodná a děti jí svěřím vždy bez obav a ráda. Miroslava O.


Mariana S.17. březen 20:43Ověřovací centrum

Paní Janu znám již několik let a mám ji opravdu ráda. Již mnohokrát mi pomohla a pohlídala mého syna (nyní 4 roky), ať už u ní doma, na zahradě, nebo venku na hřišti. Vždy bylo všechno v naprostém pořádku, je s ní bezproblémová domluva, můžu se na ní ve všem spolehnout, zkrátka má mou plnou důvěru.

S dětmi dokáže velmi rychle navázat přátelský vztah, umí je pohotově zaujmout, pěkně s nimi komunikuje, s úctou a s respektem. Vzhledem k tomu, že má vlastní dítě, umí to výborně nejen se staršími dětmi, ale i s nejmenšími miminky, čehož si všímám vždy, když je v kontaktu s mou malou dcerou (nyní 1 rok).
Líbí se mi, že je hodně zaměřená na zdravý životní styl - pohyb, pobyt venku, zdravou stravu (vím, že umí výborně vařit), čistotu.

Taky velmi oceňuji její četné zkušenosti s péčí o vlastní dítě, mnohokrát jsem se na ní neváhala obrátit pro radu v oblasti vzdělávání a volnočasových aktivit, zdraví nebo jiných potřebných věcí. Pomůže a poradí moc ráda a ochotně. Vážím si ji také za její milé a příjemné vystupování, srdečnost, a za to, že je vnímavá a citlivá k potřebám ostatních.
Jana M.


Zdeněk V.12. březen 18:38Hlídání dětí - rodič na portále

Ohledně hlídání dětí nemáme, žádné zkušeností a tak jsme byli mile překvapení když k nám paní Jana dorazila a ne jen s dětmi ale i s naším hafem si hned sedla. Naše dvouleťačka jí hned začala říkat teto a mrně si spokojeně spalo. Pro mě velká pomoc a služby paní Jany určitě využijeme i opakovaně. Možná i proto že se i dcerka ptala kdy přijde teta. Brzo Rozinko neboj :)


Alena Z.12. březen 22:52Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jana mi hlídala 8 hod. 1,5 ročního syna. Bylo to jeho první hlídání. Měla jsem z toho velkou obavu. Paní Jana byla úžasná, syna krásně zabavila, hezky se mu věnovala, byla empatická a moc hezky reagovala na jeho potřeby. Za mně mohu jen doporučit.


O mně

Dobrý den, milí rodiče
dovolte se mi představit. Jsem maminka 9-letého syna a s hlídáním mám bohaté zkušenosti nejen s výchovou své občas tvrdohlavé ratolesti :o)
Mám mnoholatou zkušenost z hlídání jako au-pair v Anglii, kde jsou děti velmi často své, a proto věřím, že si dokážu poradit téměř v jakékoliv situaci.
Dětem se snažím, co nejvíce vytvářet aktivní program, neboť zastávám názor, že děti je třeba motivovat a inspirovat, protože potom je společně strávený čas přínosem a radostí jak pro děti, tak pro mě. Baví mě si s nimi hrát, tvořit, chodit ven, číst jim či cokoliv jiného, co uvidím, že děti zrovna baví. Ráda se i já přiučím od nich něco nového, neboť jak mnozí víme, dokážou často velmi mile překvapit :o)
Ráda jsem ve svém volném čase venku se svým čtyřnohým psím kamarádem, mám ráda turistiku a ráda si vyjedu na kole.
Pokud jsem Vás zaujala, pak věřte, že se již nyní těším až poznám i Vaši ratolest, či Vaše ratolesti.

Kdy má čas

pondělí - neděleKalendář naposledy aktualizován před 9 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

14 let

batolata

14 let

předškoláci

14 let

dětský školní věk

14 let

náctiletí

3 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Problémy se spánkem

Dovednosti

Sport

ráda vařím, ráda tvořím a vyrábím s dětmi různé výrobky z papíru, z přírodních materiálů a jiných surovin

Jazyky

Čeština

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 17