image

300,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 114 parents
 • Activity 30 days ago
 •  Gastronomická a hotelová
 •  Vysoká škola Obchodní - Cestovní ruch
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 6 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
Languages

Žaneta Š.

 • (8)
 • 29 years
 • 10 years experience

Reviews

Jakub D.23/06/2021Babysitting - via this platform

Žanda k nám chodí od synových prvních narozenin, v září budeme všichni slavit společný první rok. Je profesionální hlídačka, neruší nečekaně hlídání a vždy přijde včas. Pro naši rodinu je hodně důležitá respektující výchova a styl komunikace, a jsme v tomto ohledu s Žandou naprosto spokojeni. Nejdůležitější slovo má ale samozřejmě syn, a ten má Žandu opravdu upřímně rád a za ten rok se z nich stali velcí parťáci. Je to jeho “Denda” a každé ráno běží ke dvěřím ji uvítat.


Robin O.29/10/2020Babysitting - via this platform

S Žandou spoluprácujeme od září a jsme s její pomocí velmi spokojeni.
Manželka čas s Žandou a dětmi tráví moc ráda, jelikož jí tím vzniká prostor
na obě děti individuálně. Chodí společně do lesa a na hřiště. Žaneta
podporuje v dětech hravost a představivost. Na hlídačku Žandu je spolehnutí
a dá se s ní vybudovat důvěrný avšak stále profesionální vztah. Moc
doporučujeme a děkujeme za pomoc.


Sanja Č.05/09/2020Babysitting - via this platform

Nevim jak to bylo pred par letech, podle fajn referenci jake ma Zaneta tady na portalu kterim jsem verila. Ale mi jsme se s ni domluvili ze na ni budeme cekat az se prestahuje z Skotska, coz bylo mesic.

Taky jsme zvysili cenu, aj kdyz se sama ozvala na inzerat ve kterem bylo napsane kolik platime za hodinu. Taky jsme zmenili cas hlidani trosku, ktery nebyl moc flexibilni pro nas, kdyz to poprosila aby se ji vic hodilo.

Pet dny pred hlidanim dostali jsme od Zanete spravu ve 9 rano ze se moc moc tesi na hlidani. Najednou odpoledne dostavame spravu ze vubec neprijde a vubec nemuze hlidat kvuli nejakemu obrovskemu zdravotnemu problemu. S Zanetou jsme meli video call, byli jsme ve stalem kontakte prez whatsapp. Je to proste divny najednou. Samozrejme nemuzete rict ze nechapete nemoc... ale bylo to proste neprofesionalni od ni jak to proste skoncila.

Taky, jak Vam pise ze najednou nemuze hlidat Vam da kontakt na svoji segru ktera asi nema jmeno aby vam nahradne hlidala Vasi dite. Silenost.

Davam jednu hvezdicku pro neprofesionalitu.

Milá paní Sanjo, velice mě mrzí, že spolupráce nakonec nevyšla a způsobilo vám to komplikace. Bohužel jsem opravdu měla zdravotní problém a po nečekané konzultaci s lékařem jsem zhodnotila, že nebudu schopná k vám 4x týdně do 19hod do večera docházet. Na spolupráci jsem se těšila stejně jako vy a stejně tak jsem byla i zaskočena, když jsem musela hlídání na rychlo zrušit. Na druhou stranu jsem profesionální chůva již řadu let a teď zpětně jako zdravá hlídačka zpátky v plné síle jsem za svoje rozhodnutí vděčná. Zdraví je, jak jste řekla sama vždy na prvním místě. Přijde mi upřímnost byť s komplikacemi mnohem profesionálnější než lámání věcí přes koleno, protože jediný kdo na tom v důsledku utrpí emocionálně jsou hlavně děti, koor v tak útlém věku jako je vaše dcera. P. S. Sestru jsem doporučila z toho důvodu, že má na Hlídačkách.cz také profil, stejně jako já. Ještě jednou se za komplikace omlouvám a děkuji za pochopení. Přeji všechno nejlepší do Nového roku. S pozdravem, Žaneta
Sitter's response

Michaela R.13/01/2017Babysitting - via this platform

Žaneta nám pomáhala s hlídáním syna od jeho cca 9 měsíců jeden den v týdnu. Velmi rychle si ji oblíbil (a my koneckonců také!) a vždy, když se Žaneta ukázala, rozzáří se a evidentně je v její společnosti rád. Líbí se mi, že Žaneta i s nejmenšími dětmi mluví jako se sobě rovnými a je vidět, že ji práce skutečně naplňuje. Ať už u nás doma nebo venku, Žaneta má vždy připravený program a nebojí se vzít děti na výlet do ZOO, do herničky nebo v létě na koupaliště. Kromě toho je velmi empatická, spolehlivá a precizní v plánování, takže se nemusíte bát nějakých výpadků na poslední chvíli. Vřele doporučujeme! :)


Zuzana H.15/04/2016Babysitting - via this platform

Žaneta se nám stará třikrát v týdnu o naše dva syny a také vyzvedává dceru ze školky. Na Žanetě si velmi ceníme její profesionality, což bylo patrné hned na první schůzce. Nedochází tedy k žádným nedorozuměním, na všem se vždy domluvíme dostatečně dopředu. Důležité také je, že děti ji mají rády. Líbí se nám, že se Žaneta nebojí jezdit s dětmi na výlety. Obecně máme pocit, že jsou s ní v bezpečí, a můžeme tak v klidu pracovat.


Aaron a.29/01/2016Babysitting - via this platform

Žanetu jednoznačně doporučujeme. S naším 2,5letým synem si krásně hraje, chodí ven, věnuje se mu. Není pro ni problému mu uvařit mňamku. Oba se synem mají moc rádi. Oceňujeme také její spolehlivost, dochvilnost a nové nápady, jak trávit se synem čas.


Aneta N.17/01/2016Babysitting - via this platform

Žaneta je nejlepší!! Na všem se společně domluvíte a ještě se vám perfektně postará o dítě! Naše dvouletá dcera jí miluje!! Maximálně doporučuji:)
Aneta


Petra K.11/09/2014Babysitting - via this platform

Zaneta u nas hlida naseho dvouletaka.Uz na seznamovaci schuzce na me udelal dojem jeji mirny laskavy hlas kterym me nervozni matku uklidnovala ze mohu bez obav odjet...a skutecne...vse zvladla na 1*.Jeji sluzby budeme nadale vyuzivat,maly si ji velice oblibil.Dekujeme Zaneto,za prubezne zodpovedne zpravy z domova.Moc doporucujeme !!!!!!!!!!!!!!!


About me

Profesionální chůva jsem již 11ctým rokem. V osmnácti letech jsem začínala jako výpomoc na školkách v přírodě, poté jsem doprovázela děti na kroužky a hlídala v soukromých rodinách po Praze. V roce 2012 jsem odcestovala do Skotska, kde jsem žila rok s mojí aupair rodinou a poté nadále soukromé hlídání v Edinburghu. Po návratu do České republiky v roce 2014 jsem spolupracovala s 3-4 soukromými rodinami po dobu 3let během mého studia na VŠ. Po seznámení s mým manželem jsem se odstěhovala do Jižních Čech, kde jsem rok pracovala jako osobní asistentka a měla na starost dvě malé děti. Posléze jsme odcestovali opět do Skotska. Ve Skotsku jsem přes rok působila jako osobní asistentka v rodině s malými dvojčaty a starším pánem s chorobnou demencí o kterého jsem denně pečovala (osobní hygiena, strava). Od podzimu 2020 jsem zpátky v České republice a působím jako aktivní hlídačka.

Availability

Current calendar is not availaible

General Experience

infants

9 years

toddlers

9 years

preschoolers

11 years

schoolers

9 years

teens

8 years

Special Experience

Hyperactivity and Food Allergies

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Jóga, běh, plavání

Tutoring children

Czech language

English

Languages

Czech and English

Polština

Where babysit

Primary city: Praha 4