image

300 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 114 rodičů
 • Aktivní před 28 dny
 •  Gastronomická a hotelová
 •  Vysoká škola Obchodní - Cestovní ruch
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 6 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Žaneta Š.

 • (8)
 • 29 let
 • 10 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Jakub D.23/06/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Žanda k nám chodí od synových prvních narozenin, v září budeme všichni slavit společný první rok. Je profesionální hlídačka, neruší nečekaně hlídání a vždy přijde včas. Pro naši rodinu je hodně důležitá respektující výchova a styl komunikace, a jsme v tomto ohledu s Žandou naprosto spokojeni. Nejdůležitější slovo má ale samozřejmě syn, a ten má Žandu opravdu upřímně rád a za ten rok se z nich stali velcí parťáci. Je to jeho “Denda” a každé ráno běží ke dvěřím ji uvítat.


Robin O.29/10/2020Hlídání dětí - rodič na portále

S Žandou spoluprácujeme od září a jsme s její pomocí velmi spokojeni.
Manželka čas s Žandou a dětmi tráví moc ráda, jelikož jí tím vzniká prostor
na obě děti individuálně. Chodí společně do lesa a na hřiště. Žaneta
podporuje v dětech hravost a představivost. Na hlídačku Žandu je spolehnutí
a dá se s ní vybudovat důvěrný avšak stále profesionální vztah. Moc
doporučujeme a děkujeme za pomoc.


Sanja Č.05/09/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Nevim jak to bylo pred par letech, podle fajn referenci jake ma Zaneta tady na portalu kterim jsem verila. Ale mi jsme se s ni domluvili ze na ni budeme cekat az se prestahuje z Skotska, coz bylo mesic.

Taky jsme zvysili cenu, aj kdyz se sama ozvala na inzerat ve kterem bylo napsane kolik platime za hodinu. Taky jsme zmenili cas hlidani trosku, ktery nebyl moc flexibilni pro nas, kdyz to poprosila aby se ji vic hodilo.

Pet dny pred hlidanim dostali jsme od Zanete spravu ve 9 rano ze se moc moc tesi na hlidani. Najednou odpoledne dostavame spravu ze vubec neprijde a vubec nemuze hlidat kvuli nejakemu obrovskemu zdravotnemu problemu. S Zanetou jsme meli video call, byli jsme ve stalem kontakte prez whatsapp. Je to proste divny najednou. Samozrejme nemuzete rict ze nechapete nemoc... ale bylo to proste neprofesionalni od ni jak to proste skoncila.

Taky, jak Vam pise ze najednou nemuze hlidat Vam da kontakt na svoji segru ktera asi nema jmeno aby vam nahradne hlidala Vasi dite. Silenost.

Davam jednu hvezdicku pro neprofesionalitu.

Milá paní Sanjo, velice mě mrzí, že spolupráce nakonec nevyšla a způsobilo vám to komplikace. Bohužel jsem opravdu měla zdravotní problém a po nečekané konzultaci s lékařem jsem zhodnotila, že nebudu schopná k vám 4x týdně do 19hod do večera docházet. Na spolupráci jsem se těšila stejně jako vy a stejně tak jsem byla i zaskočena, když jsem musela hlídání na rychlo zrušit. Na druhou stranu jsem profesionální chůva již řadu let a teď zpětně jako zdravá hlídačka zpátky v plné síle jsem za svoje rozhodnutí vděčná. Zdraví je, jak jste řekla sama vždy na prvním místě. Přijde mi upřímnost byť s komplikacemi mnohem profesionálnější než lámání věcí přes koleno, protože jediný kdo na tom v důsledku utrpí emocionálně jsou hlavně děti, koor v tak útlém věku jako je vaše dcera. P. S. Sestru jsem doporučila z toho důvodu, že má na Hlídačkách.cz také profil, stejně jako já. Ještě jednou se za komplikace omlouvám a děkuji za pochopení. Přeji všechno nejlepší do Nového roku. S pozdravem, Žaneta
Odpověď od hlídačky

Michaela R.13/01/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Žaneta nám pomáhala s hlídáním syna od jeho cca 9 měsíců jeden den v týdnu. Velmi rychle si ji oblíbil (a my koneckonců také!) a vždy, když se Žaneta ukázala, rozzáří se a evidentně je v její společnosti rád. Líbí se mi, že Žaneta i s nejmenšími dětmi mluví jako se sobě rovnými a je vidět, že ji práce skutečně naplňuje. Ať už u nás doma nebo venku, Žaneta má vždy připravený program a nebojí se vzít děti na výlet do ZOO, do herničky nebo v létě na koupaliště. Kromě toho je velmi empatická, spolehlivá a precizní v plánování, takže se nemusíte bát nějakých výpadků na poslední chvíli. Vřele doporučujeme! :)


Zuzana H.15/04/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Žaneta se nám stará třikrát v týdnu o naše dva syny a také vyzvedává dceru ze školky. Na Žanetě si velmi ceníme její profesionality, což bylo patrné hned na první schůzce. Nedochází tedy k žádným nedorozuměním, na všem se vždy domluvíme dostatečně dopředu. Důležité také je, že děti ji mají rády. Líbí se nám, že se Žaneta nebojí jezdit s dětmi na výlety. Obecně máme pocit, že jsou s ní v bezpečí, a můžeme tak v klidu pracovat.


Aaron a.29/01/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Žanetu jednoznačně doporučujeme. S naším 2,5letým synem si krásně hraje, chodí ven, věnuje se mu. Není pro ni problému mu uvařit mňamku. Oba se synem mají moc rádi. Oceňujeme také její spolehlivost, dochvilnost a nové nápady, jak trávit se synem čas.


Aneta N.17/01/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Žaneta je nejlepší!! Na všem se společně domluvíte a ještě se vám perfektně postará o dítě! Naše dvouletá dcera jí miluje!! Maximálně doporučuji:)
Aneta


Petra K.11/09/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Zaneta u nas hlida naseho dvouletaka.Uz na seznamovaci schuzce na me udelal dojem jeji mirny laskavy hlas kterym me nervozni matku uklidnovala ze mohu bez obav odjet...a skutecne...vse zvladla na 1*.Jeji sluzby budeme nadale vyuzivat,maly si ji velice oblibil.Dekujeme Zaneto,za prubezne zodpovedne zpravy z domova.Moc doporucujeme !!!!!!!!!!!!!!!


O mně

Profesionální chůva jsem již 11ctým rokem. V osmnácti letech jsem začínala jako výpomoc na školkách v přírodě, poté jsem doprovázela děti na kroužky a hlídala v soukromých rodinách po Praze. V roce 2012 jsem odcestovala do Skotska, kde jsem žila rok s mojí aupair rodinou a poté nadále soukromé hlídání v Edinburghu. Po návratu do České republiky v roce 2014 jsem spolupracovala s 3-4 soukromými rodinami po dobu 3let během mého studia na VŠ. Po seznámení s mým manželem jsem se odstěhovala do Jižních Čech, kde jsem rok pracovala jako osobní asistentka a měla na starost dvě malé děti. Posléze jsme odcestovali opět do Skotska. Ve Skotsku jsem přes rok působila jako osobní asistentka v rodině s malými dvojčaty a starším pánem s chorobnou demencí o kterého jsem denně pečovala (osobní hygiena, strava). Od podzimu 2020 jsem zpátky v České republice a působím jako aktivní hlídačka.

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

9 let

batolata

9 let

předškoláci

11 let

dětský školní věk

9 let

náctiletí

8 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita a Alergie na potraviny

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jóga, běh, plavání

Doučování dětí

Český jazyk

Angličtina

Jazyky

Čeština a Angličtina

Polština

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 4