image

240.00Kč/hour

 • 179 parents contacted her
 • Activity 2 days ago
 • Response time: 4 hours
 •  ČAO, Ekonomické lyceum, Resslova 8, P-2
 •  Univerzita Karlova, FF, obor Pedagogika a Sociální pedagogika
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 5 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Attented special First-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
 • Attented online first-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail, address and identity via mojeID
Jazyky

Šárka O.

 • (14)
 • 30 years
 • 11 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

maturitní vysvědčení, první pomoc a neodkladná resuscitace, školení lektorských dovedností

Více...

Reviews

Elena S.13. January 21:07Babysitting - via this platform

Velká spokojenost! Hlídání od někoho jiného než babičky jsme zkoušeli poprvé, a paráda!Slecna všechno zvládla, dvě deti, můj obdiv a velký dik!


Šárka A.30. October 22:38Babysitting - via this platform

Šárka je skvělá, hlídá nám jednorázově, je schopná navázat bezprostřední přirozený kontakt s dítětem. Je schopná se přizpůsobit aktuálním časovým potřebám rodiny. Přijde vždy včas a nebo s předstihem. Za mě velký respekt a díky.


Šárka Š.14. August 13:38Babysitting - via this platform

Šárka nám hlídá v současné době 11měsíčního syna a jsme s ní velmi spokojení. Je to sympatická profesionálka, která od prvního seznámení se synem jedná klidně, s respektem, dokáže ho vhodně zabavit a kompletně se o něj postarat. Spolupráci s Šárkou proto mohu jen doporučit!


Ivana Š.18. June 12:05Babysitting - outside this platform

Šárka hlídá naši dcerku už od jejích 4 měsíců. Ze začátku jsme zkoušeli, jak si sednou a postupně přidávali dny hlídání. Po celou dobu jsme s Šárkou moc spokojení. K malé se chová klidně, hraje si s ní a učí jí nové věci, což je přístup, který se mi moc líbí. Společně si čtou, chodí na hřiště, Šárka v pohodě nakrmí, přebalí, prostě se postará se vším všudy. Určitě bych ji na hlídání komukoli doporučila!


Zdeněk 7. October 15:27Babysitting - via this platform

Se Šárkou jsme byli velmi spokojení. Hlídala dceru pravidelně tři čtvrtě roku od jejích 10 měsíců. Vždycky jsme se na ní mohli spolehnout, je odpovědná, vstřícná, milá a empatická. Dcera si jí velmi oblíbila. Šárka dceři vymýšlela zajímavý různorodý program. Šárka respektuje náš rodičovský styl i temperament a tempo dítěte. Každému bychom jí doporučili.


Jana M. 5. March 22:26Babysitting - via this platform

Se Šárkou jsme byli velmi spokojení, byla empatická, spolehlivá, profesionální a trpělivá. Byla samostatná a dobře si rozumněla s našimi dětmi (jedno s poruchou autistického spektra) a zároveň zohledňovala naše požavky a představy. Rozhovně doporučujeme.


Kateřina V. 4. October 15:03Afterschool activity etc.

Šárka byla pedagogem v MŠ DaVinci. Dcera si ji hned oblíbila díky její empatii a pochopení. Šárka je spolehlivá a zodpovědná, klidná, má k dětem velmi citlivý přístup a ti na ni reagují velmi dobře. Netlačí na ně, nechává jim prostor a přesto dokáže nenásilnou formou dětem stanovit hranice. Umí je zabavit kreativní formou. Rodiče informuje o tom, jak se dítě v průběhu dne chovalo a co dělalo. Mohu jen doporučit!


Šárka H.18. August 13:04Babysitting - outside this platform

Se Šárkou jsem velmi spokojena. Je spolehlivá, poradí si dobře s plačícím synem, který je na mě hodně fixovaný. Má k němu trpělivý a podle mého správný přístup. Nebojím se je nechat spolu samotné, má mou naprostou důvěru. Bez problému ho pohlídá, přebalí, nakrmí a dobře se spolu zabaví.


Hana K. 9. June 15:51Babysitting - via this platform

Se slečnou Šárkou jsme velmi spokojeni, naše dva kluky (dvojčata, rok a 9 měsíců staré) zvládá bez problémů. Kluci si mnohdy ani nevšimnou že odcházíme.

Rád bych vyzdvihl hlavně její spolehlivost, na čem se domluvíme to platí, bez vyjimek.


Sára L. 7. July 11:03Afterschool activity etc.

Šárka O. se vyznačuje empatií a trpělivostí a je si vědoma zodpovědnosti provázející náročnou práci pedagoga. Je kreativní a umí skloubit zábavu dětí a jejich vzdělávání. Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy, Praha 8


Jana I.15. June 15:46Babysitting - via this platform

Se slečnou Šárkou jsem byla opravdu spokojena. Hned při prvním hlídání vše proběhlo velmi klidně. Oceňuji spolehlivost slečny Šárky,to, že se zajímá, na jaký režim je dítě zvyklé (co povolit, co vyžadovat) i to, že rodiče informuje o tom, jak se dítě cítilo a chovalo. Ráda využiji jejích služeb i v budoucnu.


Gabriela N.15. June 13:51Babysitting - via this platform

Se Šárkou jsem byla maximálně spokojená. Poradila si i s plačící dcerkou, kterou po chvilce zcela přirozeně zapojila do aktivit a tvoření. Oceňuji i praktické dotazy na začátku. Určitě mohu jen doporučit, dcerka už se těší na příští hlídání.


Olinka T.11. January 9:48Babysitting - via this platform

Šárka je velmi spolehlivá, zodpovědná, milá, klidná a časově flexibilní. Je dosatetečně samostatná a zároveň schopná dbát na to, co je pro rodiče důležité. Na děti "netlačí", nechává jim prostor a hezky se jim věnuje. S roční Julinkou si brzo porozuměla a hlídání probíhalo naprosto bezproblémově. Rozhodně doporučuji, obvzláště malí výtvraníčci budou z Šárky nadšení,- vydží si s nimi hodiny kreslit :)!


Jitka S.31. December 20:24Babysitting - via this platform

Šárka nám hlídala několikrát po sobě jednoletého syna a byli jsme s ní moc spokojeni. Je příjemná a skutečně spolehlivá i svědomitá. Syn se s ní nadšeně vítal, vše proběhlo v klidu a po našem příchodu vždy vypadal spokojeně. Šárku můžu všem rodičům jen a jen doporučit.


About me

Dobrý den, milí rodiče,
práce s dětmi je pro mě velkou radostí a v mnohém jsem se učila a inspirovala také v zaměstnání MŠ a jesličkách. Pedagogiku jsem vystudovala na Univerzitě Karlově v Praze. Stále se v oblasti výchovy vzdělávám, jelikož je to nejen má práce, ale i záliba. (V současné době si znalosti z Pedagogiky dokončuji ještě v dálkovém, navazujícím magisterském studiu, které v současnosti dokončuji; na FF, Univerzitě Karlově, Praha - obor: Sociální pedagogika->státní zkoušky mam hotovy, obhajoba diplomové prace me ještě čeká).

Při výchově dětí je pro mne alfou a omegou především partnerský a podporující přístup s respektem k dětské individualitě. Respektovat každé dítě v jeho specifické přirozenosti je mi vlastní. (Nejedná se však o "volnou výchovu bez hranic"). Měla jsem možnost tento svůj přístup i profesionálně rozvíjet v projektu soukromé školy a školky, kde jsem byla v minulosti zaměstnána.

Zajímavost pro rodiče: mnoho z toho, co vyznávám, se ztotožňuje s poznatky z knihy od Naomi Aldort - "Vychováváme děti a rosteme s nimi" a Isabelle Filliozat - "Do nitra dětských emocí". Z českých autorů pro mne je rozhodně velmi inspirující Dr. Matějček se svými mnoha odbornými a celoživotně-zkušenostními publikacemi a v neposlední řadě - manželé Kopřivovi se svou knihou "Respektovat a být respektován".) K dětem do 1 roku se mi líbí přístup dle Evy Kiedroňové (viz. její knihy "Něžná náruč rodičů" ad.)

S dětmi se velmi ráda věnuji nejrůznějším tvořivým aktivitám (malování, lepení, stříhání atd.). Mohu s nimi i tancovat a procvičovat zábavnou formou základy angličtiny - např. zpívání dle CD. Jsem otevřena všemu co dítě baví a rozvíjí ho.

Má praxe doposud zahrnuje:
*dlouhodobě soukromé hlídání u rodin;
*3-letou práci na HPP v soukromé školce
*půlroční zástup za učitelku na MD ve státní školce
*vychovatelka v multikulturních jeslích
*vychovatelka v Domech dětí a mládeže v centru pro předškolní děti
*vychovatelka na Školách v přírodě
*Au-pair v Anglii (dvouměsíční pobyt)
*dále vysokoškolské praxe ve speciálních školách

S dětmi mám nejvíce zkušenosti ve věkovém rozsahu od novorozeňat - batolata - předškolní věk a mladší školní věk.

- Cena za hlídání jednoho dítěte: od 240kč/hod. (dle počtu dětí, hodin, četnosti hlídání a délky dojezdu):

*1 – 3 hodiny: standardně hlídám více hodin a spíše pravidelně, ale je možnost domluvit se vyjímečně na částce za takto krátké, nárazové hlídání - i dle délky dojezdu k vaší rodině;
- Každé další dítko: +30kč/hod.;
- Víkendy, svátky, večerní hlídaní od 19h.: +20kč/hod.;

- STORNO poplatek v případě zrušení hlídání méně jak 24hod. před domluveným hlídáním: v plné výši. Děkuji za pochopení.

Těším se na vás a vaše děti! :-)
Se srdečným pozdravem, Šárka O.

Availability


Calendar last updated before 20 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

4 years

toddlers

11 years

preschoolers

11 years

schoolers

8 years

teens

1 year

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Hyperactivity, Care for Sick Children, and Food Allergies

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

procházky s mojí border kolií Elzou a házení míčků (děti tato aktivita velice baví :-) )

Languages

Czech

Angličtina B1 - B2

Certification

školení lektrorských dovedností od Jules a Jim, o.s.

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 6Where am I available too?: Praha 5