image

180 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 157 rodičů
 • Aktivní před asi 17 hodinami
 • Odpovídá do: 4 hodiny
 •  ČAO, Ekonomické lyceum, Resslova 8, P-2
 •  Univerzita Karlova, FF, obor Pedagogika a Sociální pedagogika
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 5 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Šárka O.

 • (14)
 • 29 let
 • 10 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

maturitní vysvědčení, první pomoc a neodkladná resuscitace, školení lektorských dovedností

Více...

Hodnocení

Elena S.13. leden 21:07Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Velká spokojenost! Hlídání od někoho jiného než babičky jsme zkoušeli poprvé, a paráda!Slecna všechno zvládla, dvě deti, můj obdiv a velký dik!


Šárka A.30. říjen 22:38Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Šárka je skvělá, hlídá nám jednorázově, je schopná navázat bezprostřední přirozený kontakt s dítětem. Je schopná se přizpůsobit aktuálním časovým potřebám rodiny. Přijde vždy včas a nebo s předstihem. Za mě velký respekt a díky.


Šárka Š.14. srpen 13:38Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Šárka nám hlídá v současné době 11měsíčního syna a jsme s ní velmi spokojení. Je to sympatická profesionálka, která od prvního seznámení se synem jedná klidně, s respektem, dokáže ho vhodně zabavit a kompletně se o něj postarat. Spolupráci s Šárkou proto mohu jen doporučit!


Ivana Š.18. červen 12:05Hlídání dětí - rodič (mimo Hlidacky.cz)

Šárka hlídá naši dcerku už od jejích 4 měsíců. Ze začátku jsme zkoušeli, jak si sednou a postupně přidávali dny hlídání. Po celou dobu jsme s Šárkou moc spokojení. K malé se chová klidně, hraje si s ní a učí jí nové věci, což je přístup, který se mi moc líbí. Společně si čtou, chodí na hřiště, Šárka v pohodě nakrmí, přebalí, prostě se postará se vším všudy. Určitě bych ji na hlídání komukoli doporučila!


Zdeněk 7. říjen 15:27Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Se Šárkou jsme byli velmi spokojení. Hlídala dceru pravidelně tři čtvrtě roku od jejích 10 měsíců. Vždycky jsme se na ní mohli spolehnout, je odpovědná, vstřícná, milá a empatická. Dcera si jí velmi oblíbila. Šárka dceři vymýšlela zajímavý různorodý program. Šárka respektuje náš rodičovský styl i temperament a tempo dítěte. Každému bychom jí doporučili.


Jana M. 5. březen 22:26Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Se Šárkou jsme byli velmi spokojení, byla empatická, spolehlivá, profesionální a trpělivá. Byla samostatná a dobře si rozumněla s našimi dětmi (jedno s poruchou autistického spektra) a zároveň zohledňovala naše požavky a představy. Rozhovně doporučujeme.


Kateřina V. 4. říjen 15:03Vedla mé děti v kroužku, (na táboře,...)

Šárka byla pedagogem v MŠ DaVinci. Dcera si ji hned oblíbila díky její empatii a pochopení. Šárka je spolehlivá a zodpovědná, klidná, má k dětem velmi citlivý přístup a ti na ni reagují velmi dobře. Netlačí na ně, nechává jim prostor a přesto dokáže nenásilnou formou dětem stanovit hranice. Umí je zabavit kreativní formou. Rodiče informuje o tom, jak se dítě v průběhu dne chovalo a co dělalo. Mohu jen doporučit!


Šárka H.18. srpen 13:04Hlídání dětí - rodič (mimo Hlidacky.cz)

Se Šárkou jsem velmi spokojena. Je spolehlivá, poradí si dobře s plačícím synem, který je na mě hodně fixovaný. Má k němu trpělivý a podle mého správný přístup. Nebojím se je nechat spolu samotné, má mou naprostou důvěru. Bez problému ho pohlídá, přebalí, nakrmí a dobře se spolu zabaví.


Hana K. 9. červen 15:51Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Se slečnou Šárkou jsme velmi spokojeni, naše dva kluky (dvojčata, rok a 9 měsíců staré) zvládá bez problémů. Kluci si mnohdy ani nevšimnou že odcházíme.

Rád bych vyzdvihl hlavně její spolehlivost, na čem se domluvíme to platí, bez vyjimek.


Sára L. 7. červenec 11:03Vedla mé děti v kroužku, (na táboře,...)

Šárka O. se vyznačuje empatií a trpělivostí a je si vědoma zodpovědnosti provázející náročnou práci pedagoga. Je kreativní a umí skloubit zábavu dětí a jejich vzdělávání. Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy, Praha 8


Jana I.15. červen 15:46Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Se slečnou Šárkou jsem byla opravdu spokojena. Hned při prvním hlídání vše proběhlo velmi klidně. Oceňuji spolehlivost slečny Šárky,to, že se zajímá, na jaký režim je dítě zvyklé (co povolit, co vyžadovat) i to, že rodiče informuje o tom, jak se dítě cítilo a chovalo. Ráda využiji jejích služeb i v budoucnu.


Gabriela N.15. červen 13:51Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Se Šárkou jsem byla maximálně spokojená. Poradila si i s plačící dcerkou, kterou po chvilce zcela přirozeně zapojila do aktivit a tvoření. Oceňuji i praktické dotazy na začátku. Určitě mohu jen doporučit, dcerka už se těší na příští hlídání.


Olinka T.11. leden 9:48Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Šárka je velmi spolehlivá, zodpovědná, milá, klidná a časově flexibilní. Je dosatetečně samostatná a zároveň schopná dbát na to, co je pro rodiče důležité. Na děti "netlačí", nechává jim prostor a hezky se jim věnuje. S roční Julinkou si brzo porozuměla a hlídání probíhalo naprosto bezproblémově. Rozhodně doporučuji, obvzláště malí výtvraníčci budou z Šárky nadšení,- vydží si s nimi hodiny kreslit :)!


Jitka S.31. prosinec 20:24Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Šárka nám hlídala několikrát po sobě jednoletého syna a byli jsme s ní moc spokojeni. Je příjemná a skutečně spolehlivá i svědomitá. Syn se s ní nadšeně vítal, vše proběhlo v klidu a po našem příchodu vždy vypadal spokojeně. Šárku můžu všem rodičům jen a jen doporučit.


O mně

Dobrý den, milí rodiče,
práce s dětmi je pro mě velkou radostí a v mnohém jsem se učila a inspirovala také v zaměstnání MŠ a jesličkách. Pedagogiku jsem vystudovala na Univerzitě Karlově v Praze. Stále se v oblasti výchovy vzdělávám, jelikož je to nejen má práce, ale i záliba. (V současné době si znalosti z Pedagogiky prohlubuji ještě v dálkovém, navazujícím magisterském studiu na FF, Univerzitě Karlově, Praha - obor: Sociální pedagogika).
Při výchově dětí je pro mne alfou a omegou především partnerský a podporující přístup s respektem k dětské individualitě. Respektovat každé dítě v jeho specifické přirozenosti je mi vlastní. (Nejedná se však o "volnou výchovu bez hranic"). Měla jsem možnost tento svůj přístup i profesionálně rozvíjet v projektu soukromé školy a školky, kde jsem byla v minulosti zaměstnána.

Zajímavost pro rodiče: mnoho z toho, co vyznávám, se ztotožňuje s poznatky z knihy od Naomi Aldort - "Vychováváme děti a rosteme s nimi" a Isabelle Filliozat - "Do nitra dětských emocí". Z českých autorů pro mne je rozhodně velmi inspirující Dr. Matějček se svými mnoha odbornými a celoživotně-zkušenostními publikacemi a v neposledni řadě - manželé Kopřivovi se svou knihou "Respektovat a být respektován".) K dětem do 1 roku se mi líbí přístup dle Evy Kiedroňové (viz. její knihy "Něžná náruč rodičů" ad.)

S dětmi se velmi ráda věnuji nejrůznějším tvořivým aktivitám (malování, lepení, stříhání atd.). Mohu s nimi i tancovat a procvičovat zábavnou formou základy angličtiny - např. zpívání dle CD. Jsem otevřena všemu co dítě baví a rozvíjí ho.

Má praxe doposud zahrnuje:
*dlouhodobě soukromé hlídání u rodin;
*3-letou práci na HPP v soukromé školce
*půlroční zástup za učitelku na MD ve státní školce
*vychovatelka v multikulturních jeslích
*vychovatelka v Domech dětí a mládeže v centru pro předškolní děti
*vychovatelka na Školách v přírodě
*Au-pair v Anglii (dvouměsíční pobyt)

S dětmi mám zkušenosti ve věkovém rozsahu od novorozeňat do cca 12let.

- Cena za hlídání jednoho dítěte: od 180kč/hod. (dle počtu dětí, hodin, četnosti hlídání a délky dojezdu):
*1 – 3 hodiny: standardně hlídám více hodin a spíše pravidelně, ale je možnost domluvit se vyjímečně na částce za takto krátké, nárazové hlídání - i dle délky dojezdu k vaší rodině;
*4 hodiny: 200kč/hod.;
*5 a více hodin: 180kč/hod.;
- Každé další dítko: +30kč/hod.;
- Víkendy, svátky, večerní hlídaní od 19h.: +20kč/hod.;
- Storno poplatek v případě zrušení hlídání méně jak 24hod. před domluveným hlídáním: v plné výši.

Těším se na vás a vaše děti! :-)
Se srdečným pozdravem, Šárka O.

Kdy má čas

Milí rodiče,
V současnosti mám volno jen na nárazové - občasné, vecerni ci vikendove hlidani ( a v případech, kdy mi "vypadne" pravidelné hlídání)
Snažím se také průběžně aktualizovat svůj kalendář zde na hlídačkách.
Děkuji za pochopení! :-) Šárka O.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

3 roky

batolata

9 let

předškoláci

9 let

dětský školní věk

8 let

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

procházky s mojí border kolií Elzou a házení míčků (děti tato aktivita velice baví :-) )

Jazyky

Čeština

Angličtina B1 - B2

Kurzy

školení lektrorských dovedností od Jules a Jim, o.s.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha, Hlavní město PrahaKde také bývám: Praha 6