image

180,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 103 parents
 • Activity 7 days ago
 • Response time: 10 hours
 •  SOÚE Energetické
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 2 kids
Languages

Jana K.

 • (8)
 • 48 years
 • 25 years experience
 • Covid-19 vaccine

Verified e-mail and phone number

Verified address

Verified identity

She passed document verification (ID or DL)

check against duplicate registrations · validation date verification

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Klára V.28/12/2021Babysitting - via this platform

Janičku velmi doporučujeme. Hlídala nám dceru téměř rok. Kdybychom se nepřestěhovali do jiného města, určitě bychom si ji nechali i nadále. Janičko, děkujeme za vše, Vilma, Klára a Jakub.


Hana D.16/12/2016Babysitting - via this platform

Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit všechny pozitivní komentáře, které již byly o Janě napsány. Jana je úžasná hlídačka, kterou mohu doporučit všemi deseti. Jana hlídá mou 4 měsíční dcerku a od prvního okamžiku jsem si byla jista, že se má dcera bude mít s Janou dobře, bude v bezpečí, a že ji můžu důvěřovat. A všechno toto se 100% potvrdilo. Často se mě lidé ptají, jestli se nebojím nechat svou dcerku s cizí osobou a já na to říkám, že ne, protože to my mámy prostě vycítíme, jestli se naše dítě s daným člověk bude mít dobře nebo nebude. A u Jany se domnívám, že se každé dítko má a bude mít jako v bavlnce. Jsem moc ráda, že jsme se s Janou domluvily na spolupráci , a že je přesně taková jaká je, je totiž opravdu úžasná. A co se týče praktických záležitostí, tak s Janou je výborná spolupráce, chodí vždy včas, je ochotná vyhovět jakékoliv změně, není potřeba ji něco extra vysvětlovat, protože zkušeností se starostí o děti má už tolik, že by mě spíš mohla učit ona. Jani jsi skvělá a my se Sofi moc děkujeme, že nám tak pomáháš!


Hana K.29/11/2016Babysitting - via this platform

Každý má talent na něco jiného. Jana má talent na hlídání dětí. Paní Jana hlídá našeho syna od 1,5 roku a téměř od první chvíle si ho získala. Zpočátku jsem měla obavy nechat malého s někým „cizím“, ale velmi rychle jsem zjistila, že obavy v tomto případě nejsou na místě. Jana je „profesionální chůva“ – maminky si díky ní mohou trochu odpočinout a děti se s ní rozhodně nebudou nudit a nebudou nešťastné. Jednoznačně doporučuji.


Kateřina B.20/04/2016Babysitting - via this platform

Paní Jana K. nám pomáhá s hlídáním dcerky už více než 2 měsíce, je spolehlivá, neskutečně milá a dcerka na ni krásně reaguje, jako by se znaly od narození :-) Jednoznačně doporučuji a vždy se těším na její návštěvu,


Markéta Š.06/04/2016Babysitting - via this platform

Jana je skvělá, přesně takovou hlídačku jsem hledala. Dcerku hlídá od jejích 10 měsíců, i když začátky s naším křiklounem nebyly snadné. Od první chvíle jsem věděla, že se na ni můžu spolehnout. Je přátelská, pohodová, na všem se spolu bez problémů domluvíme a po hlídání je vždycky hezky uklizeno :)


Radka K.29/01/2016Babysitting - via this platform

Jana je úžasná.Naše holky(Áďa3, Terka1,5 roku) si jí zamilovali po prvním setkání.Říkala jsem si jak dlouho si holky budou zvykat, než je s tetou budem moct nechat o samotě, ale hned po první návštěvě, jen se za námi zavřeli dveře, si na mě děti už ani nevzpomněli.Moc děkujeme za to, že jsme ji našli.


Pavla B.28/03/2015Babysitting - via this platform

Jana je výborná!


Veronika K.24/11/2014Babysitting - via this platform

Jana je nejlepší hlídačka, jakou jsme doposud měli. Zkušená, vyzařující klid, s naší malou je kreativní a aktivní. S Karolínkou si padly okamžitě do oka. Jsme rádi, že ji máme! Doporučuji vřele!


About me

Dobrý den.
Jsem maminka čtyř dětí ve věku 30, 29, 20,a 12 let, takže s výchovou mám bohaté zkušenosti. Pohlídám děti už i od jejich narození. Bude-li třeba pomůžu i s domácím úklidem. Jsem veselá, tolerantní a spolehlivá. Mám ráda turistiku, divadlo, četbu a především svoji rodinu. Bydlím ve vlastním RD se zahradou s bazénem a dětským koutkem. V případě Vašeho zájmu můžu Vaše dítě pohlídat i u nás doma celý den.

Availability

většinou můžu 3 dny v týdnu


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

20 years

toddlers

25 years

preschoolers

25 years

schoolers

20 years

teens

no experience

photos

Where babysit

Primary city: Brno-středWhere am I available too?: Šaratice, Jihomoravský krajŠaratice, Kavriánov 132 po celý týden