image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 77 rodičů
 • Aktivní před asi 7 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  SOÚE Energetické
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Jana K.

 • (7)
 • 47 let
 • 23 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Hana D.16/12/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit všechny pozitivní komentáře, které již byly o Janě napsány. Jana je úžasná hlídačka, kterou mohu doporučit všemi deseti. Jana hlídá mou 4 měsíční dcerku a od prvního okamžiku jsem si byla jista, že se má dcera bude mít s Janou dobře, bude v bezpečí, a že ji můžu důvěřovat. A všechno toto se 100% potvrdilo. Často se mě lidé ptají, jestli se nebojím nechat svou dcerku s cizí osobou a já na to říkám, že ne, protože to my mámy prostě vycítíme, jestli se naše dítě s daným člověk bude mít dobře nebo nebude. A u Jany se domnívám, že se každé dítko má a bude mít jako v bavlnce. Jsem moc ráda, že jsme se s Janou domluvily na spolupráci , a že je přesně taková jaká je, je totiž opravdu úžasná. A co se týče praktických záležitostí, tak s Janou je výborná spolupráce, chodí vždy včas, je ochotná vyhovět jakékoliv změně, není potřeba ji něco extra vysvětlovat, protože zkušeností se starostí o děti má už tolik, že by mě spíš mohla učit ona. Jani jsi skvělá a my se Sofi moc děkujeme, že nám tak pomáháš!


Hana K.29/11/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Každý má talent na něco jiného. Jana má talent na hlídání dětí. Paní Jana hlídá našeho syna od 1,5 roku a téměř od první chvíle si ho získala. Zpočátku jsem měla obavy nechat malého s někým „cizím“, ale velmi rychle jsem zjistila, že obavy v tomto případě nejsou na místě. Jana je „profesionální chůva“ – maminky si díky ní mohou trochu odpočinout a děti se s ní rozhodně nebudou nudit a nebudou nešťastné. Jednoznačně doporučuji.


Kateřina B.20/04/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jana K. nám pomáhá s hlídáním dcerky už více než 2 měsíce, je spolehlivá, neskutečně milá a dcerka na ni krásně reaguje, jako by se znaly od narození :-) Jednoznačně doporučuji a vždy se těším na její návštěvu,


Markéta Š.06/04/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Jana je skvělá, přesně takovou hlídačku jsem hledala. Dcerku hlídá od jejích 10 měsíců, i když začátky s naším křiklounem nebyly snadné. Od první chvíle jsem věděla, že se na ni můžu spolehnout. Je přátelská, pohodová, na všem se spolu bez problémů domluvíme a po hlídání je vždycky hezky uklizeno :)


Radka K.29/01/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Jana je úžasná.Naše holky(Áďa3, Terka1,5 roku) si jí zamilovali po prvním setkání.Říkala jsem si jak dlouho si holky budou zvykat, než je s tetou budem moct nechat o samotě, ale hned po první návštěvě, jen se za námi zavřeli dveře, si na mě děti už ani nevzpomněli.Moc děkujeme za to, že jsme ji našli.


Pavla B.28/03/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Jana je výborná!


Veronika K.24/11/2014Hlídání dětí - rodič na portále

Jana je nejlepší hlídačka, jakou jsme doposud měli. Zkušená, vyzařující klid, s naší malou je kreativní a aktivní. S Karolínkou si padly okamžitě do oka. Jsme rádi, že ji máme! Doporučuji vřele!


O mně

Dobrý den.
Jsem maminka čtyř dětí ve věku 28, 27, 18,a 10 roků, takže s výchovou mám bohaté zkušenosti. Před mateřskou dovolenou jsem již jako chůva pracovala. Hlídala jsem dvě děvčátka od jejich narození do 3 let.Budeli třeba pomůžu i s domácím úklidem.Jsem veselá,tolerantní a spolehlivá.Mám ráda turistiku,divadlo,četbu a především svoji rodinu.Bydlím ve vlastním RD se zahradou s bazénem a dětským koutkem.V případě Vašeho zájmu můžu Vaše dítě pohlídat i u nás doma celý den.

Kdy má čas

většinou můžu pondělí až pátek


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

10 let

batolata

10 let

předškoláci

8 let

dětský školní věk

7 let

náctiletí

žádná zkušenost

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno-středKde také bývám: Šaratice, Jihomoravský krajŠaratice, Kavriánov 132 po celý týden