image

130,00Kč/hour

  • 153 users have already contacted her
  • Activity about 13 hours ago
  •  Čichnova Brno
  •  Making a company, talking, playing games, etc.
  •  Food preparation
  •  Accompanying to the doctor
Languages

She has passed video verification

more about video verification

ID card checked

check against duplicate registrations · validation date verification

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Reviews

Jakub T.19/08/2021Cleaning

Slečna Barbora se dostavila včas, dle dohody. Jednání příjemné. Úklid zvládla na jedničku, jsem spokojený a děkuji ;-)

Určitě doporučuji!


Ondřej S.08/10/2019Cleaning

I přes negativní recenzi paní Eleny jsem chtěl slečně dát šanci, ale bohužel musím její špatnou zkušenost potvrdit. Po oslovení, že hledáme někoho na pravidelný úklid projevila velký zájem, pak ale vůbec nepřišla. V čase, kdy měla už být u nás, napsala omluvu, které nevěřím. Kdyby to byla pravda, tak jednak napíše dříve a jednak navrhne jiný termín, ale evidentně ztratila o práci zájem nebo se jí jen nechtělo vstávat. Na dotaz, kdy tedy může přijít ani na druhý pokus neodpovědela. Jinými slovy slečna je nespolehlivá a pracovně nezpůsobilá, držte se od ní dál, je to jen ztráta času.


Martin K.31/10/2018Cleaning

Slečna byla velmi pečlivá a spolehlivá.


Elena T.25/09/2018Cleaning

Se slečnou jsme byly konkrétně domluvené 14 dní, ale až v den, kdy měla přijít (asi půl hodiny před příchodem) mi napsala, že je k nám vlastně velmi složitá cesta a že k nám chodit nebude. Kromě toho, že to není pravda (bydlíme 10 minut MHD od centra města) mě nazlobilo to, že mi tuto skutečnost neřekla dříve.

Dobrý den, ráda bych reagovala na recenzi paní Eleny. V první řadě se tímto upřímně omlouvám, že jsem se nemohla dostavit na úklid. Jelikož jsem ten den měla ještě hlídání na druhé straně města a bohužel se to protáhlo (nemohla jsem nechat dítě samotné doma), nestihala jsem se dostavit na úklid. Ano uznávám, že je to i moje chyba, že spoje nenavazovaly úplně dobře a jela bych tam více, než hodinu, což jsem si špatně vypočítala. Napsala jsem tedy paní E., že se nemohu dostavit, několikrát jsem se omluvila. Každý se občas dostane do situace, kdy nestíhá něco se protáhne atd. Po této události si dávám pozor, abych vše stíhala tak, jak mám. Díky Hlídačkám jsem poznala spousty skvělých rodičů a dětí, mám hlídání, úklidy a jsem naprosto spokojená:) A když někam nemohu přijít, omluvím se a domluvíme se na jiný termín. Vše se dá přeci vyřešit v klidu;)
Sitter's response

Jana L.19/08/2018Cleaning

Se slečnou Bárou, která k nám do našeho domu chodí uklízet 2x do měsíce jsme velmi spokojeni. Je pečlivá a spolehlivá. Za nás můžeme určitě ostatním doporučit.

Jana L.


About me

Zkušenosti se seniory mam z vlastni rodiny. Rada pomáhám starším lidem chodím s nimi ven nebo jen tak si popovidam. Profesionální zkušenosti zatim nemam ale chtela bych.

Availability

Záleží na domluvě


Current calendar is not availaible

Languages

English and Russian

Ruština-začátečník

Where babysit

Primary city: Brno-Bohunice