Tereza
12 hodnocení
 • 27 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 129 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 6 hodinami
 •  Střední škola gastronomická a hotelová
 • Kurz první pomoci
 •  Žehlení
 •  Mytí oken
 •  Mytí auta
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Tereza H.

250 Kč/h

 • (12)
 • 27 roků
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Řidičský průkaz od roku 2012, aktivní řidič. Střední škola gastronomická a hotelová, Praha, obor Kuchař, číšník. Osvědčení o získání profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Ověřen e-mail a telefon

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Petr S.04/10/2022Úklid

S paní Terezou se mi bohužel vůbec nepodařilo spojit. Po prvním úspěšném telefonickém kontaktu domluva na jiný čas hovoru a od té doby přes mnoho pokusů i přes příslib zpětného zavolání nic. Odpověď na zprávu zde na portálu také ne.


Jakub K.09/03/2022Úklid

Tereza byla naprosto úžasná. Komunikace perfektní, flexibilní přístup, úklid svižný a důkladný : ) vřele doporučuji : )


Ivona N.06/03/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Tereza se mi skvele osvedcila jak pri hlidani moji dcerky, tak pri uklidu a perfektne zehli nejen panske kosile. To, ze mi jednou za cas i vyzehli, je pro me ohromnou casovou usporou. Tereza mi pomaha nepravidelne uz pres rok a stale jsme v kontaktu a vyzdycky se mi snazi vyjit vstric :-)


Noor Z.27/01/2022Úklid

Tereza is the fastest cleaning lady we ever had! She is very friendly, communicates well, and proactively asks for feedback. And most important, she cleaned very well :)


Vend I.20/10/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Slecna Tereza mi pomohla dvakrat s uklidem a jednou s detmi. Celkem jsme byly domluvene na 5 navstevach z nichz dve na posledni chvili zrusila. Uklizeno bylo dobre a detem byla sympaticka, ale ohledne spolehlivosti mam bohuzel kvuli vyse uvedene zkusenosti pochyby. Myslela jsem, ze jsem nasla idealni tetu na hlidani a pani na uklid, bohuzel hledame dal.


Michaela R.17/10/2021Úklid

Mockrát děkuji za pomoc s úklidem, Terezka byla přesná jako hodinky, všechno krasne uklizene a čisté. Určitě doporucuji ☺️


Martina E.12/10/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Za sebe doporučuji Terku všema deseti. Je moc milá, přátelská, spolehlivá a obětavá. Naše tříleťačka je v nejlepších rukou. :)


Ejka J.05/09/2021Úklid

Můj byt prodělal po dlouhé době takovou proměnu, že jsem zůstala jen zírat. Terka musela makat jak blázen, jela rychle a pečlivě a vše kudy prošla jen září čistotou a leskem. Je skvělá! Těším se, až se domluvíme na dalším termínu :-)


Vladimír D.23/08/2021Úklid

Uklid, komunikace a pristup za 5* doporucuji


Lucie Č.23/08/2021Úklid

Terezka nam zajištuje uklid domacnosti a hned po prvni navsteve bylo jasne,ze jsem zvolila spravne!Kvalita,cistota,rychlost!Mohu jen doporucit:)Lucie


Marie N.14/08/2021Úklid

Tereza je milá a příjemná, byla pro mě první zkušenost s úklidem. Vytrhla mi trn z paty a během několika hodin poctivého úklidu dohnala moji několikatýdenní neschopnost pečovat o domácnost. Díky za svědomitě odvedenou práci :)


Martina K.18/02/2021Úklid

Tereza je rychlá, šikovná s spolehlivá!!! Naprostá spokojenost.


O mně

S úklidem se setkávám téměř denně doma, ale zkušenosti s úklidem mám také z práce v hotelech a domácnostech kde jsem hlídala děti nebo jen uklízela.
Mám velmi ráda pořádek a čistotu. A moc mě těší když s mojí prací jsou spokojení i klienti a mají radost, že jejich dům je čistý a voňavý.
Z vašeho domu udělám krásné čisté prostředí za které se nebudete stydět. Důležité aby obě strany byli spokojené.
Navíc mohu umýt okna, vyžehlit prádlo
Vše je o domluvě. S pozdravem Tereza

Dostupnost

Záleží na domluvě 😊Kalendář naposledy aktualizován před 14 dny

Jazyky

Čeština, Angličtina a Italština

Italština absolventka kurzu pro začátečníky a pokročilé. Angličtina-několik let učení ve škole a zároveň uplatnění jazyku při práci

Kurzy

Kurz hlídání děti do předškolního věku zakončený závěrečnou zkouškou Nyní mám certifikat kde byla i zkouška první pomoci

Fotografie

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 14