image

200 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 10 uživatelů
  • Aktivní před 2 dny
  • Odpovídá do: 1 den
  •  SEŠ Uh.Hradiště
  • Kurz první pomoci
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
  • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední ekonomická škola Uherské Hradiště, Osvědčení o profesní kvalifikaci "Chůva pro děti do zahájení školní docházky", osvědčení o absolvování programu DVPP "Předslabikářové období", certifikát o absolvování kurzů "Masáže dětí a kojenců" a "Vaření pro děti"

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

petra v.21/07/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jarmila hlídá už asi půl roku našeho malého syna (nyní je mu 20 měsíců). Je velmi milá, vstřícná, snaží se syna zabavit, bere jej na procházky, nakrmí ho, přebalí, hraje si s ním moc hezky. Syn je velmi spokojený a my tím pádem také. Paní Jarmila je velice ochotná, nic pro ni není problém, vždy se s ní dá domluvit. Pomáhá mi i s úklidem nemalé domácnosti, nevadí ji vypomoci s úklidem i u mého tatínka. Když starší dvě dcery nemohly být ve školce, hlídala i je. Jezdí k nám vždy včas. Je to všestranná, velice milá paní, přesně takovou, jakou jsme hledali. Vřele doporučuji!


O mně

Mé zkušenosti jsou z denního úklidu doma, v širší rodině i v cizích rodinách, ať už v bytě či v rodinných domech. Mám ráda vůni čistoty, pořádek a harmonii. Vysaji prach , umyju podlahy a setřu prach z veškerých ploch a poskládám věci. Samozřejmostí je i úklid kuchyně se setřením všech ploch, dvířek, otřením a poskládáním věcí, úklid koupelny a WC dezinfekčními prostředky, vyleštěním, otřením a poskládáním všech věcí. Čistící prostředky použiji Vaše, nebo dle domluvy. V případě potřeby Vám pomohu i se žehlením a mytím oken, včetně žaluzií. Ráda pomohu s prací na zahradě, pletím či sázením a rovněž s úklidem, vysátím a vyleštěním interiéru Vašeho auta.
Samozřejmostí je respektující a diskrétní přístup.

Kdy má čas

většinou mohu pondělí a středy celý den, út,čt,pá po 14. hodině, mohu o víkendech


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Kurzy

Akreditovaný kurz Chůva pro děti do začátku školní docházky ( 0-7 let)

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Otrokovice, Zlínský krajKde také bývám: Holešov, Zlínský kraj