image

250 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 22 uživatelů
  • Aktivní před 18 dny
  • Odpovídá do: 5 hodin
  •  Střední škola s maturitou , kurz asistenta pedagoga
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
  • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Monika P.

  • (4)
  • 44 let

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Ondřej H.17/08/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Šlo o čtyřhodinové hlídání dvou neposedných raubířů (4 a 1 rok) a "teta" Monika to zvládla perfektně. Je dochvilná, usměvavá, aktivní a iniciativní. Děti si hned získala. Při odjezdu děti tetě ještě dlouho mávali a pak jsme do noci poslouchali, jak to bylo fajn a co všechno dělali. Doporučuji!


Tomáš U.15/07/2022Úklid domácnosti

Absolutně skvělá spolupráce. Jsem nadšený a proto píši recenzi hned po dokončení úklidu. Vše nadstandardní a přitom to nebyl jednoduchý úklid - chalupa, kde někde ještě dobíhají stavební práce, malba a rozhodně ne jen hladké povrchy atp. Navíc vše fungovalo od začátku - domluva, včasný příjezd, komunikace o úklidu (nic není problém a rychlé pochopení), precizní úklid jako bych to měl pronajímat. Plus samostatnost a taky síla - 8 hodin úklid! A ještě Monika přidala i návrh na praktické i estetické uspořádání domácnosti. Měl jsem dát větší "dýžko", tak píšu aspoň recenzi. Prostě jen doporučuji, budu s Monikou rozhodně spolupracovat dál.


Barbora K.12/07/2022Úklid domácnosti

S úklidem od Moniky jsme velice spokojení. Monika je velmi pečlivá a všímá si u nás doma i mikropavučinek. Můžeme doporučit :)


Edita Ř.22/06/2022Úklid domácnosti

S paní Monikou jsme se dohodly na pravidelném úklidu. Je šikovná, rychlá, organizačně schopná a komunikativní. Jsem s její prací velmi spokojena a rozhodně doporučuji.


O mně

S úklidem se setkávám každý den doma. Ať je to vytírání, vysávání, utírání prachu, úklid hygienických zařízení a vše potřebné pro čistotu a příjemné čisté prostředí domova . Jsem pečlivá a práci vykonávám jak nejlépe dovedu. Dokáži vytvořit domácnost čistou a vždy pečlivě uklizenou kde se budete cítit vždy skvěle. Ráda se postarám i domácí mazlíčky . Upřednostňují kvalitu před kvantitou.

Kdy má čas

Dke kalendáře


Nemá aktuální kalendář

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Noviny pod Ralskem, Liberecký kraj