Andrea
3 hodnocení
  • 33 let
  • Vimperk
  • Kontaktovalo ji už 15 uživatelů
  • Aktivní před asi měsícem
  • Odpovídá do: 1 den
  •  VOSs a SpgS Prachatice, SS Vimperk
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Jiří T.13/12/2022Opatrování mazlíčků

Naprostá spokojenost, vřelý kamarádský přístup.


Lucie G.16/08/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Andrea hlídala dva dny (2 *cca 6 hodin) mého dvouletého chlapečka. Hlídání proběhlo u ní doma a venku na hřišti. Já i syn jsme byli velmi nadšeni, každý po svém;-). Syn byl v sedmém nebi z množství hraček a z pětiletého kámoše (syn Andy), se kterým si mohl hrát, a který se k němu hezky choval. A já z toho, jak byl spokojený on. Andrea má mimo většího chlapečka také miminko, vše však bravurně zvládla i s ním. Posílala průběžně zprávy přes WhatsApp, abych nebyla nervózní, zda syn nepláče či neteskní... Přizpůsobila svou domácnost dvouletému klukovi a snažila se dodržovat vše, co jsme předem probraly. Andreu rozhodně doporučuji. Je zodpovědná a empatická.


Lukáš J.02/08/2022Opatrování mazlíčků

Andy je hodná, pečlivá a spolehlivá paní, která se nám 12 dní starala o kocourka. Dojížděla za ním k nám domů a lepší péči jsem si nemohl přát. Myslím si, že jsem měl, co se péče o mazlíčka, poměrně náročné požadavky, ale Andy se s nimi vypořádala skvěle. Neustále jsem měl přehled o tom, co všechno obstarala, jak se kocourek má a na pořízených krátkých videích bylo vidět, že náš mazlík nestrádal. Pokud si s něčím nebyla jistá, nebála se ihned zeptat.
Andy, mockrát děkuji za Vaši péči a Váš přístup. Pokud budu potřebovat Flička znovu pohlídat, určitě se Vám ozvu!
Jako opatrovinici Vás rozhodně doporčuji! L.


O mně

S žádnou prací nemám problém :-). Doma uklízím dnes a denně, důkladně a pořádně. V Německu jsem měla Minijob v automobilové firmě na úklid kanceláří, mechanických dílen, sociálních zařízení apod.. Kdo se práce nebojí, ten se nikde neztratí :-).
Na ceně za služby se vždy ráda domluvím, snažím se maximálně vyjít vstříc a vyhovet, jen prosím ještě pokud bych musela na místo dojizdet požaduji příspěvek na naftu. Ve výši 15,- Kč/ km. Děkuji za pochopení.

Dostupnost

Kazdy den včetně vikendu a svatku.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Němčina

Mohu pomoci i s učením ZS.

Kurzy

Mentoring a leadershiping pro ženy na vedouci pozice. Elektrotechnická akademie. Chůva v detske skupině. Chůva pro deti do zahájení povinné školní docházky.

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Jihočeský » Vimperk