Simona
3 hodnocení
  • 34 let
  • Brno
  • Kontaktovalo ji už 25 uživatelů
  • Aktivní před 10 dny
  • Odpovídá do: 8 hodin
  •  Uměleckomanažerská střední škola
  •  Pedagogická fakulta Univerzity Palackého
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Jazyky

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Pedagogická fakulta Univerzity Palackého obor sociální pedagogika

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Natálie H.08/09/2022Opatrování mazlíčků

Simona se mi 10 dní docházela starat o králíčka a já bych nemohla být spokojenější :) Každý sen mi posílala fotky, králíčka krmila, měnila mu vodu i mu čistila klec a z videí i fotek vypadal maximálně spokojeně :) domluva i provedení 10/10 :) ještě jednou děkuju!


Klára J.24/08/2022Opatrování mazlíčků

Paní se dva týdny starala o naše dvě kočičky, za kterými dvakrát denně docházela. Během dovolené nám dávala vždy vědět, že jsou kočičky v pořádku a posílala nám fotky. Vždycky po nich uklidila (jedna naše kočička je trošku prasátko...) a pohrála si s nimi. Oba dva si na ni rychle zvykli. Komunikace byla moc příjemná. Rozhodně můžeme doporučit :)


Johana M.07/08/2022Opatrování mazlíčků

Slečna hlídala našeho zakrslého králíčka celý týden (dojíždění ráno a večer v rámci Brna). Poprvé jsme svěřili králíčka někomu cizímu, a i přesto, že to bylo pro paní také první hlídání zde na Hlídačkách, nemohli jsme vybrat lépe. Paní se o králíčka velmi dobře starala, uklízela mu, podávala mu potřebné léky. Králíček se í vůbec nebál, a to i přes to, že s cizími lidmi má na poprvé lehce problém a má strach. Každý den nám posílala podrobné zprávy včetně fotografií, jak se králíček má. Byla velmi ochotná přijet na první schůzku, kde jsme si vše vysvětlili, stejně tak na předání klíčů po skončení hlídání. Velmi milý, zodpovědný přístup. Určitě doporučujeme a těšíme se opět někdy na viděnou :)


O mně

Mám ráda čistotu a pořádek. Mám zkušenosti s uklízením domácností, kancelářských prostor i profesionálním mytím oken. U vás doma vysaji, umyji podlahy, utřu prach, postarám se o čistou kuchyň i koupelnu. Ráda vyperu i vyžehlím. Případně se můžeme domluvit i na umytí oken. Čistící prostředky použiji ty vaše.

Jazyky

Čeština

Angličtina - středně pokročilý

Péče dle zákona o sociálních službách

Poskytuji také služby dle zákona o sociálních službách (z.č.108/2006 Sb.)
Stáhnout dokument

Hlídačky.cz nekontrolují, že dokument opravňuje hlídačku poskytovat sociální služby ve smyslu zákona z.č.108/2006 Sb.

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Královo Pole