image

250 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 41 uživatelů
  • Aktivní před 7 dny
  •  Mendelova SŠ, Šenov u NJ
  •  Univerzita Palackého v Olomouci, FTK - aplikované pohybové aktivity
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Jazyky

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Tereza01/08/2020Úklid domácnosti

Slečna je moc milá, příjemná a jede jako fretka :) nikdy jsem neměla tak čistá okna a to i když šlo o mytí oken po rekonstrukci domu. Mnohokráte děkuji, sama bych to nikdy tak neudělala.


Pavlína C.04/07/2018Úklid domácnosti

Slečna Veronika je moc milá a pečlivá. Reaguje velmi rychle a domluva byla víc než super. Ráda se domluvím na další úklid. Rozhodně doporučuji. :)


Roman10/07/2017Úklid domácnosti

Vše super, kvalitní a precizní práce, doporučuji.


Petra H.10/05/2017Úklid domácnosti

Slecna mi dnes umyvala okna.Moc sikovna, precizni.Byla jsem moc spokojena.Priste si ji pozvu zase.Dekuji


Lenka B.26/11/2016Úklid domácnosti

Slečna Veronika je sympatická, komunikuje rychle a pružně, pracuje zodpovědně dle zakázky. S úklidem jsem byla spokojena.


O mně

Dobrý den!

Je to už přes šest let, co pravidelně uklízím v domácnostech a v současné době je to má práce na plný úvazek, takže si troufám říct, že nějaké ty zkušenosti mám. Mám ráda čistotu a pořádek, hlavně teda ve Vašich domácnostech, protože Vy pak máte (doufám) radost a nemusíte se s tím úklidem otravovat sami ve Vašem volném čase. Běžný úklid zahrnuje utření prachu, úklid koupelny + wc, vysátí, vytření podlah, případně úklid kuchyně, nebo žehlení a ano, košile také. Když se mi hodně chce, tak řadím oblečení ve skříni podle barev a na některé věci jsem celkem perfekcionista, ale to už je asi nemoc z povolání.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, pokud je to v mých časových, fyzických i psychických silách, tak se snažím všem vyjít vstříc. Jestli nejste přímo z Nového Jičína, tak mám k dispozici auto, takže za příplatek (vzhledem ke vzdálenosti) není problém dojet.

Jazyky

Ruština

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Nový Jičín, Moravskoslezský kraj