image

140 Kč/hod

  • Kontaktovali ji už 42 rodičů
  • Aktivní před 44 minutami
  • Odpovídá do: 1 den
  •  SOŠ/SOU Uran,Česká Lípa
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky Lang cz

Hodnocení

Veronika Š. 3. listopad 12:39Opatrování mazlíčků

Moc vam dekuju , moc jste mi pomohla a muzu ostatním jenom doporučit , perfektní ;)


Nikola P.29. září 14:32Opatrování mazlíčků

Z důvodů nečekané hospitalizace a následné rekonvalescence jsem urgentně hledala celodenní hlídání pro naše 3 měsíční koťátko mimo svůj domov. Z "Hlídaček" jsem si vybrala slečnu Aničku a udělala jsem to nejlepší, co jsem mohla. Anička je naprosto skvělá zvířecí maminka, náš kocourek dostal dokonalý servis ve všech ohledech - péče, hygiena, strava, zábava atd..Součástí hlídání byla i každodenní foto či video reportáž, kde jsem mohla sledovat, jak se aktuálně kocourek má a jak prospívá. Anička nám vyšla ve všem vstříct, celkově byla pro nás velkou pomocí. Pokud tedy vyžadujete profesionální a zároveň láskyplný přístup ke svému zvířátku při hlídání, Anička je ideální kandidátkou. Děkujeme moc..


Andrea S.24. srpen 22:04Opatrování mazlíčků

Anička je velmi milá, miluje zvířátka, o naše 2 kočičky se starala s láskou. Mohu ji 100% doporučit.


marika P. 1. červenec 20:02Úklid domácnosti

Anicka je mila slecna,ktera opravdu velmi peclive uklizi. S uklidem jsem naprosto spokojena. Neni problem jak bezny uklid,tak zehleni nebo myti oken. Mohu ji 100% doporucit.


O mně

Momentálně příjímám jen jednorázové úklidy,a to dle svého uvážení a dálky od bydliště.
Pracovala jsem již v několika společnostech zaměrených na úklid. Zkušenosti s: firmy,kanceláře,hrubý úklid po stavbě,paneláky,sociální zařízení a zázemí,domov pro seniory,generální úklid bytů,nyní soukromé domácnosti Doma neustále něco poklízím,mám ráda věci na svém místě a těší mě pohled na čistou domácnost. Vidět ten rozdíl po úklidu je fajn pocit :)
Uvítám přítomnost domácích mazlíčků.

Kdy má čas

Své zakázky mám v různé dny,podle potřeby a dohody,proto se rozhoduji až v danou chvíli zda Vaši nabídku příjmu :) Momentálně dělám jen jednorázové úklidy dle podmínek a dostupnosti MHD.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 9