Michaela
8 hodnocení
 • 29 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 136 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 3 dny
 •  Gymnázium, Beroun
 •  Univerzita Karlova, Přírodovědecká fakulta, Biologie
 •  Žehlení
 •  Mytí oken
Jazyky

Michaela S.

350 Kč/h

 • (8)
 • 29 let
 • covid-19 vakcína

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Lenka F.15/08/2022Úklid

Michaela nám přišla uklidit byt. Byla jsem naprosto spokojená. Přišla včas, pustila se do práce, a na rozdíl od některých jiných uklízeček uklidila skutečně důkladně a pečlivě. Navíc je moc milá a ochotná. Rozhodně doporučuji.


Nataliia K.18/07/2022Úklid

I had a great experience with Michaela. She is doing a diligent work. House is clean and tidy. Came on time, finished on time, work was done as expected with high quality. I would definitely recommend Michaela for the cleaning services.


Barbara T.03/01/2020Úklid

We have asked Michaela to give a general cleaning to a flat which had been only occasionally occupied and never seriously cleaned for about six months: there was a lot to be cleaned, washed and ironed, and miles of windows in need of attention.
Michaela has done a wonderful job and dealt with all the cleaning challenges great and small. Among other things, she has resolutely scrubbed a small freezer, which was inhabited by green life forms and could only be reached with a ladder, and has made it fit to be used again.
Since then, she has also come to us for "normal" cleaning; in this case too, we have been absolutely satisfied with the quality of her work and her attention to detail.
We have found her trustworthy, pleasant and easy to communicate with, also thanks to her very good English, and we have appreciated her willingness to accommodate our specific needs; we can only recommend her very warmly as an efficient and reliable housekeeper.


Eva G.28/06/2018Úklid

S úklidem domácnosti jsem byla velmi spokojena, perfektní, precizní :) Co víc si přát :)


Dana J.19/06/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Zasloužených pět hvězd:-).


Miroslava H.05/06/2018Úklid

Slečna Michaela S. je jako pomocnice úžasně zdatná a šikovná, komunikatívní a radostná.


Hana K.28/05/2018Úklid

Míša u nás provedla perfektní úklid koupelny i kuchyně a troufla si i na zaneřáděnou troubu. Má u mě velký dík za důslednost a super komunikaci a vřele ji doporučuji všem dalším zájemkyním o pomoc.


Gregor A.28/05/2018Úklid

It was really great to have Michaela to clean the flat, she is very precise, nice, good in english, and everything looks like new..


O mně

Dobrý den, pokud hledáte někoho na pravidelný či nepravidelný, ale vždy důkladný úklid (nejen pošolíchat, co je očím viditelné), ráda Vám nabídnu své služby. S úklidem už mám desetiletou zkušenost a za sebou spousty spokojených klientů.

Cena za klasický a pravidelný úklid je jak uvedeno 350,-/hod
Cena za jednorázový či hloubkový úklid je 500,-/hod
(Hloubkový úklid může být u delší dobu neudržovaných domovů, kdy je chcete uvést do lepšího stavu; zahrnuje například práce typu kartáčování podlahy, úklid vnitřních skříněk např. kuchyně, + mytí oken, apod)

V případě zájmu se těším na nabídky

Dostupnost

Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Angličtina

Mluvím anglicky na úrovni B2. Nemám problém s mluvenou ani psanou angličtinou.

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 8