Jitka
2 hodnocení
  • 45 let
  • Žďár nad Sázavou
  • Kontaktovalo ji už 24 uživatelů
  • Aktivní před 6 dny
  •  Gymnázium Žďár nad Sázavou
  •  VŠ Jihlava
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Pavel G.11/06/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jitka hlídala našeho šestiletého syna. Syn má CHS, je mentálně pomalejší. Na hlídání a hraní k sobě potřebuje milého a hravého člověka a tím paní Jitka je. Děkujeme jí že nám vypomohla s péčí o syna. Byli jsme spokojeni.


Jana P.09/05/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Jitka hlídala naše dva rošťáky. Ještě nikdy jsme neměli lepší hlídačku - nejen že je spolehlivá, ale tím, že je i kreativní, dokázala pro kluky vymýšlet skvělou zábavu, tvořit vývarku, vyrábět vynálezy nebo se starším synem psát úkoly do školy. Vždycky byla na hlídání připravená a rozhodně to byl aktivně strávený čas. Jsme moc rádi, že jsme Jitku poznali.


O mně

Vedu úklidovou firmu ve Žďáru nad Sázavou. Nabízím běžné domácí práce za pomoci ekologicky šetrných přípravků - zaměřuji se na úklid domácností, mytí oken, úklid společných prostor nebo čištění koberců a čalounění.
Mohu vám nabídnout i pomoc s dalšími každodenními potřebami -zalévání květin doma i na zahradě v době dovolené, výpomoc s nákupy, doprovod k lékaři, případně se můžeme domluvit i na praní a žehlení.
Uklízela jsem nejen u sebe doma, ale také jsem několik let prováděla úklid kanceláří a prováděla úklid v bytech různých velikostí. Také jsem uklízela při hlídání dětí.
Dětství jsem napůl strávila na venkově, práce na zahradě mi v paneláku chybí. Mohu pomoci jak s pletím a jinými drobnými zahradními pracemi nebo i se sklízením ovoce či zeleniny.
Cena služby se odvíjí od náročnosti práce a délce spolupráce.

Vystudovala jsem VŠ. Později jsem absolvovala kurz Pracovník v sociálních službách a Instruktor zdravotní tělesné výchovy. Dělám konzultace v oblasti vlivu prostředí na život a vedu kroužky pro děti na ZŠ.

Dostupnost

mám volno ve vybrané dny 8-18hod., popř. dle pomluvy i v jiný čas


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Angličtina - mírně pokročilý, spíš pasivní Němčina - mírně pokročilý, pasivní

Kurzy

Instruktor zdravotní tělesné výchovy Pracovník v sociálních službách Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky On-line kurz Nevýchovy

Péče dle zákona o sociálních službách

Poskytuji také služby dle zákona o sociálních službách (z.č.108/2006 Sb.)
Stáhnout dokument

Hlídačky.cz nekontrolují, že dokument opravňuje hlídačku poskytovat sociální služby ve smyslu zákona z.č.108/2006 Sb.

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Kraj Vysočina » Žďár nad Sázavou, Kraj VysočinaKde také bývám: Blížkovice, Jihomoravský krajBlížkovice (7 km od Mor. Budějovic) - od jara do podzimu, nepravidelně, cca. 1-2 x za měsíc (vždy 4-5 dnů)