image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 177 rodičů
 • Aktivní před 19 dny
 • Odpovídá do: 5 hodin
 •  střední škola obchodní
 •  ne
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Vlastním auto
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Přes noc
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Kateřina Z.

 • (6)
 • 27 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

výuční list ze střední školy obchodní

Více...

Hodnocení

Milan P.21/10/2020Hlídání dětí - rodič na portále

S Katkou jsme nadmíru spokojení. Je opravdu spolehlivá, děti si ji oblíbily od prvního setkání, nejmladší dvouletá k ní hned chtěla na ruce a vůbec jí nevadilo, že máma odchází. Starší děti 7 a 9 let zabavila různými hrami, moc si to společně užili. Děti k ní chodí na hlídání moc rádi. A my jsme rádi, že se dětem opravdu věnuje, je na ní spoleh a má naší důvěru. Když hlídala večer u nás doma, bez problémů všechny děti uspala, což není jen tak 😉 Katku opravdu můžeme jen a jen doporučit.


Marta R.26/11/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Katka je u nas uz vice jak mesic. Stara se behem dne o meho 8mesicniho syna a k tomu odpolende jeste o dva skolou povinne raubire. Katka si s detmi vyborne poradi, kluci ji miluji od prvniho dne. Ani jeden den se nestalo, ze by minutu meskala, nebo nedodrzela jakoukoli domluvu. Vzdycky je velmi vstricna nastane-li jakakoli zmena a hlidani se protahne. Ma velmi zdravy usudek co se tyce pece o maleho i o me dva starsi syny. Rozhdne vrele doporucuji.


Zuzana Š.18/11/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S Katkou jsme byli maximálně spokojeni. Hned si poradila s mim 5měsíčním synem a ničeho se nezalekla. Přišla vždy včas a určitě je to strašně příjemné děvče. Hned se přizpůsobila a pochopila vše co od ní vyžaduji. Určitě doporučuji.


Hledame c.02/11/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Katka hlidala u nas 6 tydnu, i kdyz jsme se domluvily, ze bude hlidat do zari 2016, kdyz dcera nastoupi do skolky. Byly jsme spokojeny s jeji prace a deti se rychle zvykly. Ale najednou psala smsku ze u nas skonci, a ze ma ‘sve duvody’. Nedrzela vypovedni lhuta, nerekla nam do oci ze uz neprijde, a nedala nam cas, abysme nasli nahradu. Bohuzel musim ted varovat |odkaz skryt| a rodice, ze je Katka nespolehliva a nedrzi slovo.


Silvia S.20/10/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Katka má veĺmi dobrý vzťah k deťom a je spoĺahlivá. Naša 3 mesačná Lili si ju hneď obĺúbila a hádzala na ňu úsmevy. Je ústretová, proaktívna a vždy prišla včas. Maximálna spokojnosť. Odporúčam!


Piďalka11/08/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S Káťou jsme maximálně spokojeni. Hlídá nám 10 měsíční holčičku již 4 měsíce. Je flexibilní, vždy se nám snaží vyjít vstříc. Neuvěřitelně si umí získat děti, naše malá ji miluje. Nejsou pro ni problém procházky, příprava jídla, krmení. Návštěva bazénku. Mohu jen doporučit.


O mně

Zdravìm milé maminky a tatìnkové. Jmenuji se Kateřina a je mi 27 let. Hledám stálou rodinu ale i jednorázové hlídání. Jsem matka na mateřské dovolené s dvoletým synem. Ráda vám dítě pohlídám u nás doma v rodiném domku se zahrádkou na vesnici kde se dá jít do lesa i na hřiště.
Jsem spolehlivá, dochvilná, zodpovědná a aktivní. Absolvovala jsem kurz první pomoci dětem, takže můžete být klidnější.
Zkušenosti s hlídáním mám již z předchozích rodin s dětmi od narození do mladšího školního věku. Hlídání se věnuji už delší dobu pocházìm z velké rodiny tak už od dětství jsem se starala o děti sousedů a příbuzných. Nyní se tomu věnují aktivně.
Dětì na mne dobře reagují a rychle si získávám jejich přízeň.
K dětem přistupuju aktivně a opravdu se jim věnuji. S dětmi chodím na procházky, na hřiště, čteme knihy a také vyrábíme ruzné věci. Ráda si s nimi hraji s hračkami ale také modelínou,vodovkami a podobně. Mám zkušenosti s hlídáním dětí i přes noc. Ráda vaše dětičky odvedu neboli přivedu ze školky.
Chci najít rodinu, která se mnou bude spokojena a já s ní také.
Hlídala jsem chlapečka od narození do jeho dvou let měla jsem ho u sebe doma v celku i několik dni i když byl nemocen. Tím jsem získala hodně zkušenostì.
Pracovat s dětmi mě baví a chci se tomu věnovat profesionálně.
Těšìm se na spolupráci s vámi a vašimi dětmi. Pokud vás zaujal můj profil určitě napište na všem se dá domluvit.

Kdy má čas

Hledam hlídání ideálně 1x až 3x v týdnu u nás doma v RD společně se svým synem.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

5 let

batolata

2 roky

předškoláci

1 rok

dětský školní věk

1 rok

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita

Dovednosti

Kreslení, malování a Sport

Jazyky

Čeština

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Sedlec, Středočeský kraj