Pavla
5 hodnocení
 • 26 roků zkušeností s hlídáním
 • 42 roků
 • Brno
 • Kontaktovalo ji už 17 rodičů
 • Aktivní před 7 dny
 • Odpovídá do: 4 hodiny
 •  SOU Obchodní Brno, Cejl 61 technickoadministrativni činnosti
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Dovolená
 •   Přes noc
Jazyky

Pavla K.

200 Kč/h

 • (5)
 • 42 roků
 • 26 roků zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborné učiliště stavební Brno, Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky - kurz

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Monika V.21/02/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Pavla je člověk na svém místě, empatická a přátelská, snaží se vyjít vstříc, hlídala nám syna i na hotelu, určitě rádi znovu využijeme její služby. Doporučuji!


Karel J.15/01/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Pavla nám hlídá syna od jeho 11 měsíců. I když nebyl zvyklý na kohokoli cizího, díky její úžasné emaptii si ji hned oblíbil. Už z prvního hlídání se vrátil spokojený a klidný.

Hlídání probíhá aktivně, dítěti se věnuje.

Je flexibilní, vždy je možné se domluvit dle potřeb a možností obou stran.

Rozhodně paní Pavlu doporučujeme.


Dominika S.03/11/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Pavla nám již 2 měsíce pravidelně hlídá naší dceru (od jejích 9m.). Za tuto dobu se stala nepostradatelným členem naší rodiny. Malá si ji od prvního setkání velmi oblíbila a nebyl nikdy problém, abych mohla odejít do práce. Chůvu vítá s úsměvem a dobrou náladu má i při mém návratu. Paní Pavla je spolehlivá, dochvilná a velmi empatická chůva. Dokáže dítě zaujmout, zabavit a dodat mu pocit jistoty,ikdyž je bez rodičů. Veškeré náhlé situace samostatně, kreativně a s nadhledem vyřeší s ohledem na nejlepší zájem dítěte. Mohu jen doporučit.


Pavla K.04/11/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Paní |příjmení skryto| pravidelně hlídá naše 3 malé děti ve věku 2, 4 a 5 let, občas k tomu i syna 9 let a dcera 14 let si s ní také velmi dobře rozumí. Jsme s ní moc spokojeni, má velmi osobní přístup k dětem, umí je výborně zabavit a děti se na ni vždy moc těší. Hlídá buď u nás nebo u sebe, i přes noc. Je velice zodpovědná a spolehlivá. Takovou hlídačku jsme si pro děti přesně přáli.


Hana N.03/11/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Teta Pavla hlídá našeho 2 leteho syna zatím jednou az dvakrát tydne několik hodin, ale i za krátkou dobu je vidět, ze k dětem přistupuje velmi pěkne, s kladným a důsledným přístupem a se synem si spolu vybudovali vztah. Při jejím příchodu má radost a není problém když odcházím do práce (i slzičky vymizely). Také oceňuji její kreativitu a vytváření různých hraček pro děti.
Na Pavlu se mohu spolehnout, je zodpovědná a ochotna vyhovět i při náhlých situacích.


O mně

Jmenuji se Pavla, děti které hlídám mi říkají "Teto" Pájo.

Aktuálně mám volno spíš na nárazové hlídání nebo v případě nemoci některého z dětí, které hlídám pravidelně. Vše je na domluvě.
Zhruba od dubna budeme hledat kamaráda nebo kamarádku na doplnění party. To by bylo hlídání u nás doma. Od rána do 15:30 hod.

Vychovala jsem dva syny, jednoho s ADHD a druhého s tolika "dys" a nemocemi, že by to vystačilo na lékařský sborník (hodně macatý) . Vaše děti mě jen těžko něčím zaskočí. Pokud se nerozhodnou vykrást s plyšovým mědvědem Ford Knox, ale to bychom, taky nějak zvládli. Tablet nebo krabice od ledničky? Rozhodně krabice. Uděláme si z ní vesmírnou loď, cirkusové šapitó nebo hrad loupeživého rytíře.
Z tabletu si uděláte akorát mozol na palci a spoustu nepřátel na tik toku.
Cítí se Váš potomek skvěle v hernách, dětských centrech a kavárničkách? Tak to mé aktivity nebudou jeho šálek kakaa.
Já s dětmi vyrábím, maluji, plácám z plastelíny, stavíme bábovky na písku nebo kopeme do balónu. Taky chodíme na procházky a zkoumáme úžasné taje přírody. Naší i exotické. Na statku, v lese, v ZOO nebo třeba v Dinoparku - kam se vydáme vlakem a je z toho prima zábava i dobrodružství.
Co se týká mrňousků, tak jsem zastánce co nejdelších procházek za každého počasí.
Já sama jezdím na koloběžce (ne elektro), sem tam cvičím jógu, ráda chodím pěšky, procházky v lese, ale i po Brně. V létě i kolo, plavání v zimě lyže, brusle. V létě jsem ty svoje kluky, které hlídám vzala pod stan a moc se jim to líbilo.
Pro hlídání u nás doma mám potřebné vybavení od postýlky, jídelní židličku, až po nočník i schůdky a kočárek na výlety. Nově i houpačku. Do auta jsem pořídila novou autosedačku 9-36 kg s isofixem.

Dostupnost

Volné termíny doplňuji podle aktuální situace, většinou mám pravidelné hlídání. Od dubna budou na domluvu středy.Kalendář naposledy aktualizován před 20 dny

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

26 roků

batolata

26 roků

předškoláci

26 roků

dětský školní věk

20 roků

náctiletí

10 roků

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Speciální potřeby

Vzhledem k tomu, že můj mladší syn je od miminka alergik (pyly, potraviny,srst), ekzematik, astmatik, do toho PAS, dyslektik,dysgrafik, porucha pozornosti ADD, časté laringitidy, astmatické záchvaty, tak si troufnu říct, že vím, jak reagovat. Do školy i domů jsem vyráběla pomůcky, abychom se učili, všechno dohnal a nyní už je to student 2.ročníku a jde to. Starší syn ADHD, nadané dítě - ve škole jsem byla často na koberečku, ale vše jsme zvládli, občas jsem to musela prodýchat. Kluci každý jiný starší spal jen v kočárku nebo pohybu, mladší naopak pouze doma a v ničem jedoucím. Známým od miminka hlídám dva brášky, starší PAS a má své specifické potřeby. Mladší obyčejný rarášek.

Dovednosti

Sport

Z aktivit malování tvoření, lepení, příroda, čtení, básničky, pohybové aktivity... Mám ráda montessorri pomůcky.

Jazyky

Čeština

Kurzy

Absolvovala jsem kurz chůvy pro děti tak mám osvědčení o získání profesní kvalifikace.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Bohunice