Emílie
 
 • 20 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 17 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 15 dny
 •  Gymnázium Litoměřice
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Ověřen e-mail a telefon

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

O mně

Jmenuji se Emílie. Dostudovala jsem střední školu a teď si dávám rok pauzu, abych prozkoumala svět z jiné stránky a měla více času na přípravu na přijímačky na fyzioterapii. Mám 4 starší sourozence a už od dětství se pohybuji mezi spousty dětmi a mezi různými věkovými kategorii lidí. Během posledních let jsem si vydělávala doučováním dětí, uklízením a také hlídáním malých dětí. Už od mala jezdím na dětské tábory, které nyní i dobrovolně pořádám a vedu skrz celý rok a v létě na 14 dní. Jsem tedy ve velice úzkém a intenzivním kontaktu s dětmi od 5 do 15 let. Také pořádám různá setkání a akce pro mládež.
Co se týče mých zálib, tak miluju umění, přírodu, hudbu, lidi, biologii a psychologii člověka a poznávání jakýkoliv nových věcí a získávání zkušeností.
Jsem komunikativní a hodně přizpůsobivý člověk. Není moc věcí které bych neměla ráda. Ať už se jedná o klid nebo hluk, o pořádek nebo nepořádek, tak jsem schopná se přizpůsobit téměř všemu.
Jsem ochotna být mnohem více v zápřahu už jen díky tomu, že nebudu studovat přímo žádnou školu a nemám téměř žádný závazek, takže jsem velice flexibilní ve všem.
Časovou možnost jsem napsala nejvyšší ale může být i jinak.

Dostupnost

Rozvrh mám jiný každých 14 dní, ale i tak mám spousta možností na to najít čas. Vyjma víkendů, to pouze někdy nebo jen částečně.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

1 rok

předškoláci

žádná zkušenost

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

3 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Speciální potřeby

S retardací, s aspergrovým syndromem, s depresemi a úzkostmy, s různými postiženími z dobrovolničení ve speciálním centru pro postižené a z dobrovoličení v hospici. Také mám několik amatérských zkušeností s napravování lidského těla pomocí pohybu a masáží.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Vaření, pečení, masírování, řídit auto, přežití v přírodě, hraní divadla, učení se jakýmkoliv věcem, šití, vyrábění, práce s lidmi (komunikace), starost o kočky (a i jiné domácí mazlíčky),

Doučování dětí

Český jazyk

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina a Ruština

Nejsem uplny génius na jazyky ale domluvím se řekla bych docela dobře s angličtinou a ruštinou. Studovala jsem to na střední škole a z ruštiny jsem státně maturovala. Doučovala a starala jsem se díky ruštině o uprchlíky z Ukrajiny. Jazyky sice nemám úplně čisté ale dokáže je využít naplno.

Kurzy

Kurz dobrovolníka v hospici, kurz první psychosociální pomoci, kurz hlavního vedoucího na dětských táborech.

Péče dle zákona o sociálních službách

Poskytuji také služby dle zákona o sociálních službách (z.č.108/2006 Sb.)
Stáhnout dokument

Hlídačky.cz nekontrolují, že dokument opravňuje hlídačku poskytovat sociální služby ve smyslu zákona z.č.108/2006 Sb.

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 4Kde také bývám: Litoměřice, Ústecký krajPřes týden jsem v Praze a o víkendy většinou v Litoměřicích.