image

120 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 93 rodičů
 • Aktivní před 3 měsíci
 •  SOŠ sociální sv. Zdislavy
 •  VOŠ sociálně právní (sociální pedagogika) - DiS., pokračování na Univerzitě J.A. Komenského (vzdělávání dospělých)- Bc.
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky Lang en

Adéla T.

 • (4)
 • 25 let
 • 4 roky zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Monika B.17. srpen 10:54Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Mohu jen doporučit !


Lucie V.16. srpen 11:10Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Adélu mohu doporučit. Je spolehlivá a dcerka jí má ráda.


Kateřina K. 4. srpen 21:03Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Adela je velice empatická a mohu doporučit . Hlídání 3 měsíční dcery zvládla výborně , mala se vrátila spokojena a usmevava.


Daniela H.30. květen 21:17Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Je velmi ochotná, zatím bezproblémová. Hlídání dvouletého chlapce dobře zvládá.


O mně

Hezký den,

Mám zkušenosti s dětmi - na střední škole praxe například ve školce. Praxe s hlídáním holčičky (5 let) a jejího brášky (7 let). Take praxe s holcickami 4 a 2 roky, a holcicka 1 rok, , 2 lety chlapeček, dalsi dvoulety chlapecek, chlapecek 3 roky, 9ti mesicni holčička. Kamaradkam hlidam malinkate deti - 3 měsíce, 2 měsíce.. Také mám praxi s handicapovanými dětmi, dospělými, nebo pečovatelstvím (které jsem studovala na střední škole), o staré lidi, nevidomé atp.

Nyni pracuji v soukromych jeslickach spojenych s materskou skolou, ale vzhledem k dojizdeni v zari koncim a hledam hlidani v okoli MELNIK, NERATOVICE, ci Praha - na trase linky metra C (Prosek, Ladvi, Strizkov..,)

Nyni jsem ve 22t tehotenstvi. Proto hledam od zacatku rijna tak do zacatku prosince :) citim se dobre a zadna omezeni nemam.

Mám vystudovanou VOŠ sociálně pravní, obor sociální pedagogika, nyní studuji na Univerzitě Jana Amose Komenského -Bc. Stanice na Mgr.mam letos v cervnu

Krásný den :)

Kdy má čas

Mohu hlidat od pondeli do stredy. Cele dny. Drobne uklidy nejsou zadnou prekazkou. Nabizim hlidani v Praze a Melniku a okoli.

:).. mohu hlidat od dubna.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

Infant

nemluvňata

1 rok

Toddler

batolata

1 rok

Preschooler

předškoláci

2 roky

Schooler

dětský školní věk

2 roky

Teen

náctiletí

7 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Angličtina

Hi :) I am sympatic - i hope - girl from Prague, who likes contact with other people, society, children and animals. I´m empatic, responsible, loving good people and hate falseness, envy and irresponsibility. I have experience with children, with people with various disabilities, with seniors etc. I graduated Vyšší odbornou školu sociálně právní - social pedagogy - i have titul DiS. - diplomovaný specialista. Now, i studying at UNIVERZITY JAN AMOS KOMENSKÝ - i will be graduating this summer - Bachelor. Hezký den, jsem slečna z Prahy, která miluje společnost, děti, zvířata :) . Jsem upovídaná, aktivní, milá, veselá, přizpůsobivá, spolehlivá, starostlivá, pečující a v neposlední řadě empatická. Mám zkušenosti s dětmi - na střední škole praxe například ve školce. Praxe s hlídáním holčičky (5 let) a jejího brášky (7 let). Take praxe s holcickami 4 a 2 roky, a holcicka 1 rok, , 2 lety chlapeček, chlapecek 3 roky, 9ti mesicni holčička. Kamaradkam hlidam malinkate deti - 3 měsíce, 2 měsíce, chlapecek 3 roky a braska 2 roky. Také mám praxi s handicapovanými dětmi, dospělými, nebo pečovatelstvím (které jsem studovala na střední škole), o staré lidi, nevidomé atp. Nyni pracuji v jeslickach spojenych se skolkou. Rok jsem pracovala 10 hodin denne. Nyni pracuji ct a patek cely den, tudiz mohu hlidat Vase ditka od pondeli do stredy, cele dny :). Mám vystudovanou VOŠ sociálně pravní, obor sociální pedagogika, nyní studuji na Univerzitě Jana Amose Komenského, obor Andragogika, jde promuji v cervnu tohoto roku. Krásný den :)

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Mělník, Středočeský krajKde také bývám: Neratovice, Středočeský krajOdstehovala jsem se z centra Prahy na Melnicko. Je mozne hlidani jak v Praze, tak i Melnik, Neratovice, Brandys n/L atp.