Eliška
1 hodnocení
 • 7 roků zkušeností s hlídáním
 • 25 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 154 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 6 dny
 •  SOŠ pro administrativu EU
 •  Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta, Předškolní pedagogika
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Eliška M.

280 Kč/h

 • (1)
 • 25 roků
 • 7 roků zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Karel B.24/08/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Eliška k nám dochází pravidelně hlídat našeho ročního syna a je naprosto skvělá. Je vidět, že má děti moc ráda a baví jí se o ně starat a hrát si s nimi, syn si jí hned oblíbil, vždy se na ní hned směje a s úsměvem se i vrací z procházek. Komunikace naprosto bezproblémová, Eliška hned odpovídá a je časově flexibilní, moc ji doporučujeme ostatním rodičům s dětmi to opravdu umí.


O mně

Milí rodiče,
jmenuji se Eliška je mi 26 let a děti, batolátka a miminka naprosto zbožňuji.
Již od malička jsem se zajímala a ráda starala o své příbuzné a pomáhala tak tetám, nebo kamarádkám mé maminky chvilku si od dětí odpočinout, nebo vydechnout.
Vše začalo před 9 lety, kdy jsem začala hlídat děti Markétce (maminčina kamarádka) dva chlapečky- 2 a 6 let kde bylo mým úkolem mimo jiné, také doprovodit chlapce na kroužky, nebo je naopak z kroužků vyzvednout.
V roce 2015, tedy v mých 18 letech jsem začala pracovat pro agenturu, a tudíž se mi poštěstilo, setkat se s různorodou škálou jak dětí, tak prostředí ve kterém jsem se o ně starala. Hlídala jsem děti na konferencích, v dětských koutcích, na oslavách narozenin, či v hotelech. Do kontaktu jsem se dostala s dětmi z Velké Británie, Brazílie, Ruska, Španělska, nebo třeba Indie. Zjistila jsem, že každé dítě je jiné, má jiný charakter a osobnost. Dle mého názoru je tedy důležité ke každému z dětí přistupovat individuálně, láskyplně a s trpělivostí. Léto 2015 a 2016 jsem se na 14 dní stala táborovou oddílovou vedoucí, kde jsem měla na starost děti ve věku 8-17 let. Na táboře nebylo mým úkolem pouze starat se o děti a jejich bezpečnost, ale musela jsem děti zabavit a vymyslet takový program, aby se ani jedna věková skupina nenudila.
V současnosti jsem úspěšně zakončila bakalářský studijní program na Univerzitě Karlově v Praze na Pedagogické fakultě- Učitelství pro mateřské školy a nyní pokračuji ve studiu magisterském. Opět pedagogika předškolního věku. V průběhu studia jsem měla možnost se v každém ročníku naučit nové dovednosti ve fakultní mateřské škole v průběhu mnoha praxí. Dále jsem absolvovala praxe z tělesné výchovy- plavání, cvičení v Sokole, základy gymnastiky. Všech poznatků z praxí s dětmi využívám hojně téměř každé hlídání.
Pohyb je mým velkým koníčkem od malička až dodnes a proto jsem 27.8. 2020 absolvovala seminář Jóga pro děti v MŠ zakončený danou certifikací. Mimo to také již vedu kroužek v DDM kde s dětmi cvičím gymnastiku. Nyní již částečně pracuji v soukromé mateřské škole v centru Prahy. Kromě pedagogiky se věnuji i józe pro dospělé a od května roku 2021 jsem certifikovanou učitelkou Hatha jógy.

Svůj studijní obor jsem volila s rozvahou a upřímně říkám, lépe jsem si vybrat nemohla. Učím se spousty praktických věcí, jako jsou například pohybové hry pro děti, či jak se k dětem správně chovat/ mluvit s nimi nebo i to jak správně vyprávět pohádku.
Dávám samozřejmě pozor na vývojová specifika dětí mladších a starších.
Naučila jsem se také zahrát několik písniček na flétnu a na klavír. Dětem ráda zpívám a chodím s nimi na procházky, nebo i cvičit. Mimo jiné mne v oblasti pedagogiky velice zajímají i alternativní přístupy jako jsou napšíklad Waldorfská pedagogika/ Montessorri pedagogika, či Step by step ( u nás: Začít spolu).
Mám zkušenosti s hlídáním těch nejmenších (3/ 5/ 12 měsíční miminka, batolátka) až po starší děti (9, 10 let).

Osobně si myslím, že čas, který do dětí vkládáme a kolik citu a lásky jsme ochotni jim dát se nám mnohonásobně vrací, i když nám to tak někdy nemusí připadat. Děti vnímám nejen jako malé bytůstky s velkým úsměvem a hlasitým pláčem, ale jako učitele nás dospělých, kteří nám ukazují jak se radovat z úplných maličkostí a žít tady a teď.

Čas, strávený s dětmi je pro mne vždy radostí a naplněním ale i poučením.

Dostupnost

Většinou mám volné středy do 15:30 a celé pátky.Kalendář naposledy aktualizován před 6 dny

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

7 roků

batolata

7 roků

předškoláci

7 roků

dětský školní věk

6 roků

náctiletí

5 roků

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

základy- klavír, flétna Jóga pro děti Jóga pro dospělé - Hatha jóga základní gymnastika

Doučování dětí

Angličtina

Jazyky

Čeština, Angličtina, Španělština a Italština

Anglický jazyk- aktivně B2 Španělský jazyk- pasivně A2 Italština - A1

Kurzy

Certifikát- Česká asociace jógy- JÓGA PRO DĚTI V MŠ Muzikoterapie

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 9