image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 93 rodičů
 • Aktivní před 6 dny
 •  SOŠ pro administrativu EU
 •  Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta, Učitelství pro Mateřské školy
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Eliška M.

 • (1)
 • 22 let
 • 6 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Karel B.24. srpen 19:56Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Eliška k nám dochází pravidelně hlídat našeho ročního syna a je naprosto skvělá. Je vidět, že má děti moc ráda a baví jí se o ně starat a hrát si s nimi, syn si jí hned oblíbil, vždy se na ní hned směje a s úsměvem se i vrací z procházek. Komunikace naprosto bezproblémová, Eliška hned odpovídá a je časově flexibilní, moc ji doporučujeme ostatním rodičům s dětmi to opravdu umí.


O mně

Milí rodiče,
jmenuji se Eliška je mi 22 let a děti, batolátka a miminka naprosto zbožňuji.
Již od malička jsem se zajímala a ráda starala o své příbuzné a pomáhala tak tetám, nebo kamarádkám mé maminky chvilku si od dětí odpočinout, nebo vydechnout.
Vše začalo před 8 lety, kdy jsem začala hlídat děti Markétce (maminčina kamarádka) dva chlapečky- 2 a 6 let kde bylo mým úkolem mimo jiné, také doprovodit chlapce na kroužky, nebo je naopak z kroužků vyzvednout.
V roce 2015, tedy v mých 18 letech jsem začala pracovat pro agenturu, a tudíž se mi poštěstilo, setkat se s různorodou škálou jak dětí, tak prostředí ve kterém jsem se o ně starala. Hlídala jsem děti na konferencích, v dětských koutcích, na oslavách narozenin, či v hotelech. Do kontaktu jsem se dostala s dětmi z Velké Británie, Brazílie, Ruska, Španělska, nebo třeba Indie. Zjistila jsem, že každé dítě je jiné, má jiný charakter a osobnost. Dle mého názoru je tedy důležité ke každému z dětí přistupovat individuálně, láskyplně a s trpělivostí. Léto 2015 a 2016 jsem se na 14 dní stala táborovou oddílovou vedoucí, kde jsem měla na starost děti ve věku 8-17 let. Na táboře nebylo mým úkolem pouze starat se o děti a jejich bezpečnost, ale musela jsem děti zabavit a vymyslet takový program, aby se ani jedna věková skupina nenudila.
V současnosti studuji na Univerzitě Karlově v Praze na Pedagogické fakultě- Učitelství pro mateřské školy a díky svému zaměření mam za sebou týdenní praxe v 1. ročníku ve fakultní mateřské škole a praxe během 2. ročníku 14 dní souvislé a celý semestr praxe ve čtvrtek v další fakultní MŠ.
Svůj obor jsem volila s rozvahou a upřímně říkám, lépe jsem si vybrat nemohla. Učím se spousty praktických věcí, jako jsou například pohybové hry pro děti, či jak se k dětem správně chovat, nebo i to jak správně vyprávět pohádku.
Naučila jsem se také zahrát několik písniček na flétnu a na klavír. Dětem ráda zpívám a chodím s nimi na procházky, nebo i cvičit.
Mám zkušenosti s hlídáním těch nejmenších (3, 5, 12 měsíční miminka) až po starší děti (9, 10 let).
Osobně si myslím, že čas, který do dětí vkládáme a kolik citu a lásky jsme ochotni jim dát se nám mnohonásobně vrací, i když nám to tak někdy nemusí připadat. Děti vnímám nejen jako malé bytůstky s velkým úsměvem a hlasitým pláčem, ale jako učitele nás dospělých, kteří nám ukazují jak se radovat z úplných maličkostí.

Čas, strávený s dětmi je pro mne vždy radostí a naplněním ale i poučením.

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

5 let

batolata

5 let

předškoláci

5 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

4 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Flétna

Jazyky

Angličtina a Španělština

Anglický jazyk- aktivně B2 Španělský jazyk- pasivně A2

Kurzy

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 9