Renata
6 hodnocení
 • 6 let zkušeností s hlídáním
 • 26 let
 • Kadaň 1
 • Kontaktovalo ji už 35 rodičů
 • Aktivní před 3 dny
 •  VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
 •  Západočeská univerzita
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
Jazyky

Renata S.

200 Kč/h

 • (6)
 • 26 let
 • 6 let zkušeností s hlídáním

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Maturitní zkouška z pedagogické školy v oboru předškolní a mimoškolní výchova. Maturitní zkouška z anglického jazyka. Studentka Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, oboru učitelství pro 1. stupeň základních škol.

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Denisa K.24/08/2016Ověřovací centra

Hodnocení praxe z prvního ročníku pedagogické školy, praxe v mateřské škole.
Praktikantka Renata nezameškala na praxi ani jediný den. Do MŠ chodila včas. Po dobu praxe se chovala slušně. Byla vždy řádně upravená. Byla vstřícná a ochotná. Má kladný a vstřícný vztah k dětem a je kamarádská. Ze začátku spíše pozorovala, postupně se aklimatizovala a byla v kolektivu spokojená. Na naše požadavky reagovala kladně. Zapojovala se převážně do dětských spontánních her a do řízených činností v oblasti výtvarné a tělesné výchovy. Žádné problémy jsme neshledali, avšak je znát, že je ještě na začátku pedagogických zkušeností.

Vedoucí praxe: PETRA W.


Denisa K.24/08/2016Ověřovací centra

Hodnocení praxe z druhého ročníku z pedagogické školy, praxe ve školní družině.
Slečna Renata splnila předepsaný počet hodin a na praxi chodila včas. Má kladný vztah k práci s dětmi, zapojila se do všech činností ŠD, obětavě pomáhala hlavně mladším a integrovaným dětem. Sama dětem zorganizovala několik činností – hlavně pohybové a příprava na vyučování. Má kladný vztah k dětem, chovala se k nim kamarádsky, ale zvládla je i kázeňsky.Neměla problém komunikovat s větším počtem dětí. Pomáhala také v kroužku keramiky a zúčastnila se vyučování „Tvořivá dílna“. Má velice pěkně zpracované záznamy – přehledné, obsažné, bez chyb. Nemám co vytknout.

Vedoucí praxe: JAROSLAVA D.


Denisa K.24/08/2016Ověřovací centra

Hodnocení praxe ze třetího ročníku pedagogické školy, základní a mateřská škola – třída s upraveným vzdělávacím programem.
Renata ještě potřebuje podporu a povzbuzení ze strany učitele. Je pracovitá, ochotná. Písemné přípravy plnila zcela samostatně, vyráběla si vlastní pomůcky i pracovní listy na své výstupy. Práci v hodině umí dobře naplánovat i zorganizovat, ale je trochu nejistá, chybí pouze praxe s dětmi. Renata je tichá, mluví spisovně, klidně. Umí dobře plánovat činnosti, je flexibilní. K žákům má dobrý přístup, dokáže jim pomoci, poradit. Je milá, vstřícná, empatická, trpělivá. S dětmi vycházela velmi dobře, děti si ji oblíbily.
Vedoucí praxe: LADA A.


Denisa K.24/08/2016Ověřovací centra

Hodnocení praxe ze čtvrtého ročníku pedagogické školy - praxe v mateřské škole.
Renatka nám pomáhala s přípravou Vánočního jarmarku, výroba svícnů a věnců, pečení perníků a vyrábění výzdob pro Obecní úřad. Renatka při své přípravě byla svědomitá. Vždy si vyrobila šablony na VV činnosti i do kognitivního kruhu, často čerpala z internetu. Renatka je na děti hodná, poslouchá jejich prosby a tužby. V menším počtu dětí organizaci dětí zvládá. Není příliš autoritativní, ale děti si srovná jednoduchou říkankou – písní. Renatka přirozeně komunikovala s dětmi, mluvila spisovně, její projev byl kultivovaný. Renatka se musí naučit improvizovat na dané situace. Renatka se v průběhu praxe musela naučit mluvit hlasitěji – děti na ni lépe reagovaly. Děti Renatka zaujala. Často jim četla a vždy měla připravené krásné otázky.
Vedoucí praxe: BIANCA K.


Renata P.21/08/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Je šikovná, spolehlivá a ochotná. Určitě doporučuji k vašim dětem.


Ondra L.18/08/2016Hlídání dětí - rodič mimo portál

Jsem velice spokojený. Slečna hlídala mou 18 měsíční neteř a malá jen zářila.
Ví jak na děti a velice dobře to s nimi umí. Můžu jen doporučit.


O mně

Dobrý den, milí rodiče!
Sama mám nyní malou dceru, tak je má nabídka hlídání individuální, ale ráda pohlídám nějakého parťáka, můžeme si společně pohrát nebo cokoliv jiného.

Pokud mě chcete kontaktovat přes mobilní telefon, spíše volejte, je to lepší pro naši domluvu a spolupráci. Pokud telefon nezvedám, většinou napíšu SMS, z jakého důvodu jsem telefon nemohla zvednout nebo hned zavolám zpět.

Mám vystudovanou střední pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika, takže mám zkušenosti s menšími dětmi díky praxi, na kterou jsem chodila. Kurzy první pomoci jsem musela absolvovat vždy, než jsem šla na praxi. Dále mám vystudovanou vysokou pedagogickou školu v oboru učitelství pro 1. stupeň, kde jsem absolvovala také spoustu praxí. Navíc mám teď za sebou i 2 roky jako třídní učitelka 3. a 4. třídy.

Mám zkušenosti s vedením dětí a také hlídáním. Často jsem hlídala mé sestřenice. Nabízím také doučování všech předmětů na základní škole a základních předmětů na středních školách. Za doučování je cena neurčitá, záleží na předmětu a obtížnosti.

Děti mě vždy měly rády, s dětmi si velmi rozumím, tato práce mě naplňuje.

Ve volném čase ráda chodím na procházky a také ráda jezdím na kolečkových bruslích. Ráda hraji na klavír, kytaru i flétnu. Pokud byste tedy chtěli své děti naučit základy a postupně i hrát, ráda Vám pomohu.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.

Dostupnost

Nejčastěji mohu pondělky a čtvrtky celé dny.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

4 roky

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

5 let

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština a Angličtina

Kurzy

Europas, plavecký, lyžařský, vodácký kurz

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Ústecký » Kadaň, Ústecký kraj » Kadaň 1Kde také bývám: Praha 10V okolí Kadaně hlídám. Doučuji online, to znamená, že lze odkudkoliv v ČR. Mám s tím zkušenosti a i bez osobního kontaktu to lze.