Nahrávám...

Kateřina J.

150 Kč/hod   
(9)

image

Aktivní před 18 dny
Odpovídá do: 5 hodin
Absolvovala speciální kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Cck praha1 logo

Ověření


ověřený e-mail, telefon a adresa
Podporujeme


Badge Small a0fcf8795520a63294d921689fc77acced9a1ee1
Prošla osobním pohovorem
Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.
 
Ověřeno vzdělání a certifikáty
         maturitní vysvědčení z pedagogického lycea (specializace hudební výchova), maturita z anglického jazyka, získán titul Bc. - učitelství pro mateřské školy, studentka prezenčního studia (navazující magisterské) speciální pedagogiky, studentka kombinovaného studia (navazující magisterské) učitelství pro mateřské školy, kurz první pomoci malým dětem, osvědčení - cvičitel plavání, ŘP sk. B od března 2011 - aktivní řidič

Hodnocení Hlídačky.cz
Kateřina se za námi přišla podívat je...

Hodnocení

Kateřina je velice milá, spolehlivá, zdvořilá a s dětmi to evidentně zvládá skvěle a je na ní vidět, že jí to baví. Náš dvouletý synek se s ní ihned skamarádil. :-) Jako hlídačku ji můžeme jen doporučit.
Vendula a Jakub

— Vendula S. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Kačka je milá dívka, která se umí zapojit a dítě zaujmout.

— petra h. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Skvělá hlídačka, mohu jen doporučit. Hlídala našeho 4-měsiční miminko a bavil se s ni úžasně, navíc je pečlivá a zodpovědná.

— Annie B. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

S Kačkou jsme moc spokojeni a jednoznačně ji doporučujeme. Syn ji má moc rád a ona jeho. My jsme rádi, že má průpravu z mateřské školy a stejný obor i studuje. Rovněž oceňujeme její cenné rady :) Se synem si bez problémů hrají, jdou ven, Kačka se mu skvěle věnuje.

— Aaron a. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

S Katkou jsme zatím měly pouze seznamovací schůzku. Ale už na této schůzce se velmi hezky sama od sebe měla k 14m dcerce a mám z ní proto velmi dobrý pocit.

— Ivana Š. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Využila jsem |odkaz skryt| poprvé a byla jsem velmi spokojená. Katku mohu doporučit. Domluva proběhla rychle, Katka přišla na čas a ani se na mě nezlobila, když jsem se na příchodu trochu opozdila. Káju (16 měsíců) zabavila a obstarala naprosto bez problémů a dlouhého vysvětlování co a jak.

— Eva B. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Kačku mohu jen doporučit. Hlídá mi 15-měsíčního syna a mohu se na ní naprosto spolehnout. Vždy velmi příjemná, s dětmi je vidět, že to umí. Radost s ní spolupracovat:)

— Bara M. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Moc milá slečna, s dětmi to skvěle umí :-)

— Michaela G. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Kateřina je velmi spolehlivá a zodpovědná hlídačka. Nejvíce si cením jejího proaktivního přístupu, kdy se jí nemusí nic říkat a ona se sama chopí iniciativy a to k plné spokojenosti rodiče i dítěte. Má velmi ráda děti a je to na ní vidět. Je velmi profesionální a i když může mít jiný názor na výchovu dětí, plně respektuje přání rodičů. Kateřina má plno zkušeností a v našem případě si velmi dobře poradila s péčí o dvě malé děti. Je také velmi čistotná a trpělivá. Doufám, že budeme mít možnost další spolupráce. Naše děti si jí oblíbili od prvního momentu :).

— Jindra L. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

O mně

CHŮVA NÁRAZOVĚ

Dobrý den, jsem 24 letá studentka pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, navazující magisterské studium Speciální pedagogika a učitelství pro Mateřské školy. Ve svém volném čase se starám o děti jako chůva v rodinách v Praze a v létě jezdím jako Au-pair do zahraničí nebo zůstávám dělat "Au-pair" v Praze. Práce s dětmi mne velmi baví a naplňuje. Děti jsou nepředvídatelné malé osobnosti a mají neomezenou fantazii, vždy mám pocit, že se s nimi naučím spoustu nových a zajímavých věcí. :)

Ráda bych Vám nabídla nepravidelné hlídání přes školní rok v případech, když Vám dítě onemocní, vypadne Vám pravidelné hlídání nebo si jen chcete výjimečně vyrazit ven s manželem/partnerem apod. Prosím, sledujte můj kalendář, budu se snažit jej mít co nejaktuálnější. :)

Cena: 150Kč/hod/dítě
Pokud byste potřebovali hlídání do pozdních večerních/nočních hodin, poprosím Vás o doprovod na MHD (v případě vzdálenější zastávky) či spoluúčast na zaplacení taxi, kvůli mé osobní bezpečnosti.

Děkuji za Váš čas strávený čtením mého profilu :)
V případě jakýchkoliv otázek, mně prosím kontaktujte.
Děkuji Kateřina :)

Fotografie

Zkušenosti s hlídáním

InfantnemluvňataCheck7 let
ToddlerbatolataCheck7 let
PreschoolerpředškoláciCheck7 let
Schoolerdětský školní věkCheck4 roky
TeennáctiletíCheck3 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

lyžování, snowboarding, plavání (certifikát učitele plavání)

Jazyky

Čeština a Angličtina

Kurzy

Lektor plavání

Doporučte hlídačku

Kdy má čas

POZNÁMKA!!!
Snažím se svůj kalendář držet co nejvíce aktuální, ale může se stát, že si domluvím hlídání, ale nedostanu se hned k počítači, abych si to zde upravila, proto se prosím nezlobte, pokud bych Vám řekla, že již nemohu i přes to, že bych v kalendáři měla "volno".
Pokud mám v kalendáři "volno" jen 2-3 hodiny v průběhu dne, ve většině případů se jedná o volno mezi přednáškami a tak se v tu dobu nacházím na Praze 1, ideální tedy pro rodiče, kteří si potřebují v centru něco rychle zařídit a nechtějí dítě brát s sebou :)
Jinak bydlím na Praze 9, Střížkov.
Mnohokrát děkuji za porozumění, Kateřina :)


Nemá aktuální kalendář

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha, Hlavní město PrahaKde také bývám: Praha 4  • Like 24 let
  • Check 7 let zkušeností s hlídáním
  • Teen bakalářský obor: Učitelství pro Mateřské školy, Pedagogická fakulta UK
  • Teen Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta, Speciální pedagogika NMgr.
  • Kurz první pomoci

Jazyky

Lang cz Lang en
  • Check preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
  • Check Hlídám v domě rodiny
  • Check Můžu řídit
  • Check Můžu vozit děti
  • Check Je ochotna hlídat 3 děti

Hlídání při příležitostech

Dovolená a Přes noc