image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 337 rodičů
 • Aktivní před 2 dny
 • Odpovídá do: 7 hodin
 •  bakalářský obor: Učitelství pro Mateřské školy, Pedagogická fakulta UK
 •  Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta, Speciální pedagogika NMgr.
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu řídit
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Kateřina J.

 • (9)
 • 27 let
 • 8 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

maturitní vysvědčení z pedagogického lycea (specializace hudební výchova), maturita z anglického jazyka, získán titul Bc. - učitelství pro mateřské školy, studentka prezenčního studia (navazující magisterské) speciální pedagogiky, studentka kombinovaného studia (navazující magisterské) učitelství pro mateřské školy, kurz první pomoci malým dětem, osvědčení - cvičitel plavání, ŘP sk. B od března 2011 - aktivní řidič

Více...

Hodnocení

Vendula S.08/09/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Kateřina je velice milá, spolehlivá, zdvořilá a s dětmi to evidentně zvládá skvěle a je na ní vidět, že jí to baví. Náš dvouletý synek se s ní ihned skamarádil. :-) Jako hlídačku ji můžeme jen doporučit.
Vendula a Jakub


petra h.28/11/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Kačka je milá dívka, která se umí zapojit a dítě zaujmout.


Annie B.02/11/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Skvělá hlídačka, mohu jen doporučit. Hlídala našeho 4-měsiční miminko a bavil se s ni úžasně, navíc je pečlivá a zodpovědná.


Aaron a.29/01/2016Hlídání dětí - rodič na portále

S Kačkou jsme moc spokojeni a jednoznačně ji doporučujeme. Syn ji má moc rád a ona jeho. My jsme rádi, že má průpravu z mateřské školy a stejný obor i studuje. Rovněž oceňujeme její cenné rady :) Se synem si bez problémů hrají, jdou ven, Kačka se mu skvěle věnuje.


Ivana Š.24/09/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S Katkou jsme zatím měly pouze seznamovací schůzku. Ale už na této schůzce se velmi hezky sama od sebe měla k 14m dcerce a mám z ní proto velmi dobrý pocit.


Eva B.22/09/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Využila jsem |odkaz skryt| poprvé a byla jsem velmi spokojená. Katku mohu doporučit. Domluva proběhla rychle, Katka přišla na čas a ani se na mě nezlobila, když jsem se na příchodu trochu opozdila. Káju (16 měsíců) zabavila a obstarala naprosto bez problémů a dlouhého vysvětlování co a jak.


Bara M.17/08/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Kačku mohu jen doporučit. Hlídá mi 15-měsíčního syna a mohu se na ní naprosto spolehnout. Vždy velmi příjemná, s dětmi je vidět, že to umí. Radost s ní spolupracovat:)


Michaela G.16/08/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Moc milá slečna, s dětmi to skvěle umí :-)


Jindra L.27/05/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Kateřina je velmi spolehlivá a zodpovědná hlídačka. Nejvíce si cením jejího proaktivního přístupu, kdy se jí nemusí nic říkat a ona se sama chopí iniciativy a to k plné spokojenosti rodiče i dítěte. Má velmi ráda děti a je to na ní vidět. Je velmi profesionální a i když může mít jiný názor na výchovu dětí, plně respektuje přání rodičů. Kateřina má plno zkušeností a v našem případě si velmi dobře poradila s péčí o dvě malé děti. Je také velmi čistotná a trpělivá. Doufám, že budeme mít možnost další spolupráce. Naše děti si jí oblíbili od prvního momentu :).


O mně

Chůva nárazově či pravidelně.

Dobrý den, jsem 27 letá studentka pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, navazující magisterské studium Speciální pedagogika a učitelství pro Mateřské školy. Studium mám již skoro dokončeno, aktuálně mě čeká obhajoba v lednu 2021.
Starám se o děti jako chůva v rodinách v Praze. V minulosti jsem v létě jezdila i jako Au-pair do zahraničí, aktuálně již zůstávám v Praze, kde spolupracuji s rodinami dlouhodobě. Práce s dětmi mne velmi baví a naplňuje. Děti jsou nepředvídatelné malé osobnosti a mají neomezenou fantazii, vždy mám pocit, že se s nimi naučím spoustu nových a zajímavých věcí. :)

Ráda bych Vám nabídla nepravidelné, jednorázové hlídání přes školní rok v případech, když Vám dítě onemocní, vypadne Vám pravidelné hlídání nebo si jen chcete výjimečně vyrazit ven s manželem/partnerem apod. Případně se můžeme domluvit na pravidelném dni/dnech dle mých časových možností a Vašich požadavků.

Cena: 250Kč/hod/1 dítě (Minimální doba hlídání alespoň 3-4 hodiny, v závislosti na délce dojezdu k Vám.)
Pokud byste potřebovali hlídání do pozdních večerních/nočních hodin, poprosím Vás o zaplacení taxi, kvůli mé osobní bezpečnosti.

Děkuji za Váš čas strávený čtením mého profilu :)
V případě jakýchkoliv otázek, mě prosím kontaktujte.
Děkuji Kateřina :)

Kdy má čas

POZNÁMKA!!
Snažím se svůj kalendář držet co nejvíce aktuální, ale může se stát, že si domluvím hlídání, ale nedostanu se hned k počítači, abych si to zde upravila, proto se prosím nezlobte, pokud bych Vám řekla, že již nemohu i přes to, že bych v kalendáři měla "volno".
Pokud mám v kalendáři "volno" jen 2-3 hodiny v průběhu dne, ve většině případů se jedná o volno mezi přednáškami a tak se v tu dobu nacházím na Praze 1, ideální tedy pro rodiče, kteří si potřebují v centru něco rychle zařídit a nechtějí dítě brát s sebou :)
Jinak bydlím na Praze 9, Střížkov.
Mnohokrát děkuji za porozumění, Kateřina :)


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

8 let

batolata

8 let

předškoláci

8 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

3 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

lyžování, snowboarding, plavání (certifikát učitele plavání)

Jazyky

Čeština a Angličtina

Kurzy

Lektor plavání

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Hlavní město Praha, Hlavní město PrahaKde také bývám: Praha 9