Simona
 
 • 5 let zkušeností s hlídáním
 • 24 let
 • Brno
 • Kontaktovalo ji už 17 rodičů
 • Aktivní před 4 měsíci
 •  Vyšší odborná škola a střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí
 •  Univerzita Pardubice, obor humanitní studia
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Simona K.

200 Kč/h

 • 24 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

O mně

Dobrý den, jmenuji se Simona a jsem absolventka střední zdravotnické školy a Univerzity Pardubice. Nyní studuji v Brně na Masarykově Univerzitě. Je mi 24 let. Ráda plavu, jezdím na kole a chodím na procházky. 19 let se aktivně věnuji hasičskému sportu a 9 let trénuji mladé hasiče. Myslím si, že jsem velice komunikativní člověk se smyslem pro humor. Zkušenosti s dětmi jsem nasbírala nejen na táborech,kde se věnuji dětem, ale také na pobytu s handicapovanými lidmi, dále také mám tříleté zkušenosti s hlídáním děti v rodině, kdy jsem navštěvovala rodiny v rámci mého studia na Univerzitě Pardubice. Velké zkušenosti jsem nasbírala diky hlídání neteří a synovců a dětí z naší vesnice. Často se podílím na různých akcí pro děti, které děláme v rámci naši obce, ale i mimo ni. Nenahraditelné zkušenosti jsem nabrala díky své školních praxi, kde jsem měla možnost pracovat s dětmi zdravými, ale také hendicapovanými ve speciální škole. V rámci školní docházky jsem měla možnost absolvovat kurz Zdravý úsměv, kde jsme učily děti, jak pečovat o své zoubky. V naší obci vedu kroužek mladých hasičů. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje.

Dostupnost

VĚTŠINOU MUŽU PONDĚLÍ AŽ PÁTEK


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

5 let

batolata

4 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

5 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Český jazyk

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština

Základy angličtiny

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno-ŽabovřeskyKde také bývám: Žamberk, Pardubický krajPřes víkend jsem spíše v Kameničné,nebo na Studeném u Žamberka. Od září jsem začala studovat v Brně, kde jsem do čtvrtka.