Simona
 
 • 10 let zkušeností s hlídáním
 • 26 let
 • Brno-Královo Pole
 • Kontaktovalo ji už 27 rodičů
 • Aktivní před 24 dny
 •  Vyšší odborná škola a střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí
 •  Masarykova univerzita, Sociální pedagogika a poradenství
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Simona K.

200 Kč/h

 • 26 let
 • 10 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

O mně

Dobrý den, jmenuji se Simona a jsem absolventka Vyšší odborné školy a střední školy zdravotnické a sociální Ústí nad Orlicí. Bakalářské studium jsem absolvovala na Univerzitě v Pardubicích, kde jsem se věnovala oboru Humanitní studia. Nyní studuji v Brně na Masarykově Univerzitě obor sociální pedagogika a poradenství . Je mi 26 let. Ráda plavu, jezdím na kole a chodím na procházky. 19 let se aktivně věnuji hasičskému sportu a 11 let vedu oddíl mladých hasičů a o letních prázdninách pořádáme dětské tábory na které jezdím už 15 let. Myslím si, že jsem velice komunikativní člověk se smyslem pro humor. Zkušenosti s dětmi jsem nasbírala nejen na táborech ,kde se věnuji dětem, ale také na pobytu s handicapovanými lidmi, dále také mám pětileté zkušenosti s hlídáním děti v rodině, kdy jsem navštěvovala rodiny v rámci mého studia na Univerzitě Pardubice a také při studiu na Masarykově univerzitě. Velké zkušenosti jsem nasbírala díky hlídání neteří a synovců a dětí z naší vesnice. Často se podílím na různých akcí pro děti, které děláme v rámci naší obce, ale i mimo ni ( spolky Sokol, Sbor dobrovolných hasičů, Klub žen). Nenahraditelné zkušenosti jsem nabrala díky své školních praxi, kde jsem měla možnost pracovat s dětmi zdravými, ale také handicapovanými ve speciální škole. V rámci školní docházky jsem měla možnost absolvovat kurz Zdravý úsměv, kde jsme učili děti, jak pečovat o své zoubky. V naší obci vedu kroužek mladých hasičů už jedenáctým rokem, kde se věnuji dětem na druhém stupni ZŠ. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje.

Dostupnost

VĚTŠINOU MUŽU PONDĚLÍ AŽ PÁTEK


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

7 let

batolata

8 let

předškoláci

7 let

dětský školní věk

7 let

náctiletí

10 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Pečování o děti a dospělé s dětskou mozkovou obrnou, lidé se sníženým intelektem. Dítě s oboustranným Kochleárním implantátem.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština

Základy angličtiny

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Jihomoravský » Brno » Brno-Královo PoleKde také bývám: Žamberk, Pardubický krajPřes víkend jsem spíše v Kameničné,nebo na Studeném u Žamberka. Od září jsem začala studovat v Brně, kde jsem do čtvrtka.