image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 6 rodičů
 • Aktivní před asi 2 měsíci
 •  Vyšší odborná škola a střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí
 •  Univerzita Pardubice, obor humanitní studia
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Simona K.

 • 21 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním

O mně

Dobrý den, jmenuji se Simona a jsem absolventka střední zdravotnické školy. Teď se hlásím na Pedagogickou fakultu. Je mi 22 let. Ráda plavu, jezdím na kole a běhám hasiče. Myslím si, že jsem velice komunikativní člověk se smyslem pro humor. Zkušenosti s dětmi jsem nasbírala na mnoha táborech jako vedoucí. Také velké zkušenosti mám díky hlídání neteří a synovců a dětí z naší vesnice. Ráda pomáhám na různých akcí pro děti, které děláme v naší obci, ale i mimo ni. Velice dobré zkušenosti jsem nabrala také na školních praxích, kde jsem mohla pracovat s dětmi zdravými,ale také hendicapovanými ve speciální škole. Díky škole jsem v programu Zdravý úsměv, kde jsme učily děti, jak pečovat o zoubky a i tímto způsobem jsem měla možnost lépe pracovat s dětmi a poznat je. V naší obci vedu kroužek mladých hasičů. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje.

Kdy má čas

VĚTŠINOU MUŽU PONDĚLÍ AŽ PÁTEK


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roky

batolata

4 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

5 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Alergie na potraviny, Problémy se sluchem a Epilepsie

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština

Základy angličtiny

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Pardubice IKde také bývám: Žamberk, Pardubický krajPřes víkend jsem spíše v Kameničné u Žamberka, ale od zaří začínám studovat v Pardubicích, kde budu přes týden.