image

300 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 84 rodičů
 • Aktivní před asi 21 hodinami
 •  Gymnázium
 •  Filozofická fakulta, Historie, Deutsch
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Mária K.

 • 57 let
 • 12 let zkušeností s hlídáním

O mně

Flexibilní kreatívní hlídačka, s pedadogickým VŠ vzděláním a praxí i v cizině, plus speciální odborní kurzy, kurz první pomoci. Milí rodiče, ráda poskytnu veškerou pomoc zaměstnané mamince s hlídáním, ve vaší domácnosti, hřišti, vyzvednutí ze školky a školy, počas Vaši zaneprázdněnosti večer, o víkendu dle dohovoru, třeba i jako starostlivá a laskavá babička. Ve speciální péči pomůžu se vzdorovitostí, zlostí, pláčem, hyperaktivitou, s rozvíjením mluvení dětí, s adaptací na změněné podmínky. Poskytuji kompletní starostlivost na základĕ pedagogického vzdělání, doplňkového vzdělání v oboru hlídání, zkušeností a spolehlivosti, vstřícnosti, přizpůsobivosti a kreativity. Jsem klidná, trpělivá a veselá, kamarádská s komunikačními, organizačními schopnostmi pro vytváření příjemného, podnetného a tvůrčího prostředí, se znalostí cizího jazyka/ němčiny, hudby, zpěvu, tance, baletu a zážitkových technik a animací. Respektuji rodinu, jsem mimořádně spolehlivá, dochvilná, moje péče je všestranná. Dovedu si poradit s s rozvíjením mluvy, s hyperaktivitou ADD, ADHD, alergiemi, negativními emocemi a ostatními specielními potřebami Vašich dětí. Možná je též aktivní dvojjazyční péče, německy. Záleží mi na pozitívním pocitovém vývoji dětí, nejlépe do 4-5 let.
Věnuji se výhradně jen dětem, minimálně 3 hodiny denně.
Komunikace: česky, slovensky, německy Termíny: po až pá, dopoledne/odpoledne, flexibilně, dle potřeby a domluvy i víkendy. Noční hlídaní. Mimořádne v době nemoci jen u dětí, které již znám. Jsem 3x očkováná.
Odměna možná Dohodou. Opakované hlídání má u mně sníženou odměnu. Dítě dostane zeleninový a ovocní svačinový box zdarma. Místo: Praha 4 Tel. whats app
Vážení a milí rodičia, ponúkam kreatívne a aj špeciálne hlídanie detí od najmenších po školákov.
Odbornosť: VŠ pedagogické vzdelanie, dlhoročná prax, i zahraničná, plus opatrovateľský diplom, kurz prvej pomoci.
Som kreatívna baby sitterka. Osobnostné predpoklady : Príjemná, vnímavá, komunikatívna, priateľská, trpezlivá a cieľavedomá, spoľahlivá, dochvíľna. Rešpektujem rodinu.
Kreatívne opatrovanie, tiež špeciálne, zamerané na vzdorovitosť/ zlosť, plač, obtiaže s hovorením, iné, aj špeciálnejšie potreby detí ako ADD, ADHD a iné. Postarám sa a strávim s deťmi čas doma, pri hrách, na ihrisku inšpiratívnymi hrami pre deti do predškolského veku, domácimi úlohami u starších. Deťom poskytnem pravidelnú vývojovú starostlivosť v zameraní, ktoré si rodičia sami zvolia. Kreativita: Dvojjazyčná komunikácia. Podporím výtvarné nadanie, hudobný prejav klavír, spev, tanec a balet, animáciu, hry rozvíjajúce schopnosti a zručnosti. Tiež rôzne formy pomoci, predškolské, školské. Venujem sa výhradne len deťom. Denne min 3 hodiny. Dieťa dostane ovocný a zeleninový boxík zdarma. Nižšia cena za opakované hlídanie. Som flexibilná a mimoriadne spoľahlivá. Počas hlidania sa dieťaťu všestranne venujem.
Komunikácia: slovensky, česky, nemecky, Prax a skúsenosti. Komlexné pedagogické VŠ vzdelanie, dlhoročná prax i v cudzine, špeciálne kurzy, výchova vlastných detí, cudzích detí. Som ústretová a flexibilná. Očkovaná/3x.Místo:
Praha 4, tel. whatsapp

Kdy má čas

sms, do 23.00

Praha 1-4
každý den do 23.hKalendář naposledy aktualizován před asi 21 hodinami

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

9 let

batolata

9 let

předškoláci

30 let

dětský školní věk

30 let

náctiletí

41 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Nespecifikované poruchy, jejich kombinace, napr. vzdorovitost, zlost, problémy s komunikací, zdanlivě nedůvodný pláč, hyperaktivita.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

domáci úkoly, animace a scénický projev/divadlo, kreslení, psaní textů, spěv, dopravní výchova.

Doučování dětí

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština a Slovenština

čeština, nemčina, ruština

Kurzy

Specielní, kromě pedagogického VŠ vzdělání s praxí i v cizině, kurz opatrování dětí s mezinárodní platností. Kurz první pomoci, dobrovolník ČK.

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 4