Lucie
11 hodnocení
 • 24 let
 • Praha 11
 • Kontaktovalo ji už 370 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 3 dny
 •  Gymnázium Frýdlantu nad Ostravicí
 •  Vysoká škola ekonomie a managementu, Právo v manažerské praxi
 • Roky zkušeností: 0
 • Mateřská škola
 • Základní škola
 • Střední škola
 • Přijímací řízení na základní školu
 • Individuální celková příprava
 • V místě bydliště studenta
 • Online video doučování
Jazyky

Ověřen e-mail a telefon

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Simona H.09/04/2024Hlídání dětí - rodič na portále

Lucie byla báječná! Skvělá komunikace, dochvilná a s hlídáním mých 2 (!) synů si poradila skvěle, i když to neměla jednoduché. Krásně to ale zvládla a já si vše stihla zařídit. Ještě jednou děkuji! 😉😊


Marcela T.18/03/2024Úklid

Lucie mi doma pomohla s mytím oken. Přijela přesně v domluvený čas, okna umyla velice pečlivě a precizně. Je velmi milá, tichá a samostatná. Dala se do práce a vůbec jsem o ní nevěděla. Za mě vynikající zkušenost, moc ráda zůstanu v kontaktu pro další mytí a mohu ji vřele doporučit.


Radka W.23/01/2024Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna hlídala mou 14měsíční dcerku během návštěvy lékaře. Rezervace proběhla rychle, efektivně, slečna je milá a nesmělá. Je vidět, že k dětem má vřelý vztah. Ráda ji s dcerkou nechám znovu.


Natálie V.17/08/2023Úklid

Lucka je na první pohled velmi milá, kultivovaná a sympatická slečna s profesionálním vystupováním. Snadná a rychlá domluva, chodí včas a práci odvede svědomitě. Je poznat, že je již zkušenou hlídačkou. Sháněla jsem na pravidelné uklízení bytu, byla u mě podruhé a jsem naprosto spokojena, nevidím jediný důvod ji vyměnit :) její pomoc mi značně usnadňuje a zpříjemňuje život, jsem moc ráda, že jsme na sebe narazily! Vřele doporučuji.


Jitka T.24/04/2023Úklid

Velmi sympatická a spolehlivá slečna .
Co se domluví , to platí . Uklid perfektní. Vřele Doporučuji .
Jitka


Aneta H.07/12/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Lucka nám hlídá 8m holčičku a je naprosto skvělá. Malé se věnuje na 100% a mohu se na ni naprosto spolehnout. Lucka vždy chodí včas, je moc milá a flexibilní. Chodí k nám na pravidelné hlídání a jsem šťastná, že mám takovou pomoc!


Petra H.30/11/2022Úklid

Slečna uklízela náš byt. Je velmi rychlá ,efektivní a milá. Za 2h to měla uklizeno a to že nemáme úplně jednoduchý byt na úklid se tremi dětmi...:)Časově je velmi přizpůsobiva. Jsme domluveni na pravidelnosti jednou za 14 dní a určitě s ní plánujeme byt v kontaktu i nadále. Celková spokojenost.


Martina Š.28/10/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Lucie hlídala několikrát mě dvě deti (1,5 a 3,5) a vše proběhlo bezproblemu, kluci se na ni těší a od prvního setkání s ní navázali kontakt a hned ji zapojili do hry. Těším se na příště.


Simona S.27/09/2022Úklid

Se slecnou Luckou jsem dnes byla maximalne spokojena nejen kvalitou uklidu,ale i profesionalnim pristupem a navic jeste milou povahou. Jsem moc rada,ze jsem nasla tak bajecnou slecnu na pravidelny tydenni uklid nasi domacnosti :-). Dekuji moc Luci!


Veronika J.20/09/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Lucie hlídala mou dvouletou dceru. Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Slečna mě zachránila na poslední chvíli a byla schopná pružně reagovat. Dcera byla spokojená, byt ve stavu v jakém jsem ho opustila. Slečnu bych se nebála kontaktovat znovu.


Markéta M.24/08/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Se slečnou byla špatná komunikace,a na telefon vůbec nereagovala. Nezodpovědné chování,což mě mrzí.
Má zkušenost.


O mně

S doučováním dětí mám bohaté zkušenosti, doučuji již od svých 15 let. Doučovat můžu žáky ZŠ a prvních ročníků SŠ. Především matematiku, češtinu, angličtinu, ale můžeme se domluvit na jakémkoliv předmětu.

Dostupnost

Po předchozí domluvě můžu kdykoliv :)


Nemá aktuální kalendář

Doučované předměty

Čeština   Čeština
Angličtina   Angličtina
  Matematika

Speciální potřeby

  Domácí úkoly

Jazyky

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština a Slovenština

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 11